Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 05-02-2007 02:20:26

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Takie cuś na walentynki

Mam taki oto plan co do mojej kobiety:

Idę do kwiaciarni, kupuję 2 róże z zastrzeżeniem, że mają je dostarczyć w ten sposób że najpierw dostawca daje jej jedną, odchodzi a później wraca tak jakby przypadkiem i mówi, że jest jeszcze jedna z dopiskiem "Żeby tamta nie czuła się samotnie" Oczywiście róże z pustymi liścikami. Potem wysyłam jej smsa, umawiam się na spotkanie. Dowiaduje się o której zamykana jest kwiaciarnia. Przychodzę niby nieprzygotowany a na koniec spacerku niby przypadkiem wchodzę do kwiaciarni i wychodzę z różą z bananem na ustach i mówię, że nie daje się nigdy parzystej liczby kwiatów

Co wy na to?


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#2 05-02-2007 02:36:13

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Takie cuś na walentynki

Brzmi fajnie, tylko troche excuserowo. Jak dla mnie to za dużo tych róż. Kiedyś bym tak zrobił, ba kiedyś to dałem bukiet cały róż No ale każdy przypadek jest inny


No risk, no fun

Offline

 

#3 05-02-2007 08:56:19

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Takie cuś na walentynki

Mi się podoba, nie jest banalne :] A nawet bym powiedział ... zajebiste Licze, że podzielisz się efektem jak już będzie po. Zdaje mi się, że będzie powalający na kolana - chociaż kto tam wie, wiadomo jakie są kobiety


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#4 05-02-2007 15:29:03

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Takie cuś na walentynki

A jak kobieta zapyta się w trakcie spacerku, czy to nie Ty jej kwiaty przysłałeś? To całkiem prawdopodobne, chociaż niby nie powinna.

Jeśli jesteś z nią w LTR to całkiem fajne, może dać dobry efekt. W innym przypadku lepiej nie próbować:)

Offline

 

#5 05-02-2007 17:44:29

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Takie cuś na walentynki

Mogę zawsze powiedzieć że nie ja a potem dać 3ą do kompletu (1-czerwona, 2-żółta a na spotkaniu daję białą - tak samo przygotowaną) ze zdaniem, że ten kto wysyła 2 róże się nie zna na savoir-vivre Albo wymyślic cokolwiek innego. Oczywiście zdam raport jak do tego wszystkiego dojdzie


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#6 05-02-2007 21:56:29

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Takie cuś na walentynki

Krzysiak, z tym zdaniem to byś się trochę ośmieszył:D
Nie przesadzaj z inwencją i spróbuj postawić się na jej miejscu.

Offline

 

#7 05-02-2007 22:54:37

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Takie cuś na walentynki

fakt, poleciałem


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#8 06-02-2007 19:13:17

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: Takie cuś na walentynki

mistmare racja:)

Offline

 

#9 06-02-2007 19:29:17

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: Takie cuś na walentynki

hmmm, mi sie wydaje że jest, ale moge się mylić... co o tym myślicie?

Offline

 

#10 06-02-2007 22:26:32

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: Takie cuś na walentynki

Wogenke , to jest romantyczne - a jeśli jest szczere i przemyślane to napewno nie jest excuserskie ...


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#11 07-02-2007 08:30:10

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Takie cuś na walentynki

Przekonkretne... a z wariacji na temat to jeszcze (idac z paroma rozami a nie jedna) "nie potrafilem wybrac, ktora byla najladniejsza wiec kupilem wszystkie"


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#12 07-02-2007 19:34:31

Mr.Yebaka

Początkujący

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 1

Re: Takie cuś na walentynki

chłopaki  kapitalne macie pomysły !!! dodajcie coś jeszcze bo nie mam pomysłu i z chęcią zerzanąłbym coś od Was !!!  w sumie nie wiem co jej ładnego powiedziec jak bede dawął jej te róże ..bo nie chce powiedzieć że ją kocham bo jeszce tego nie czuje ..co powiedzieć żeby ją uszceśliwić tak żeby się rozpłynęła ??

Offline

 

#13 07-02-2007 21:21:03

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Takie cuś na walentynki

Panowie,a co poradzicie mi?? Poznalem laske przez neta i nie moze sie mną nacieszyc,klika codziennie widziała photo i sie jej spodobałem, tak w wygladzie jak i w charakterze. Zbudowałem juz sobie niezłe atraction teraz wystarczy dokonczyc dzieło tyle ze mam pewne zawachania. Mam sie z nia spotkać (pierwszy raz) w walentynki,a wczesniej załozyłem sie z nia o cos dla zabawy i ona wisi mi pizze którą chce mi postawic własnie w walentynki. Teraz tylko nie wiem kilku rzeczy a mianowicie:

-ona stawia wiec nie wiem czy mam sie jej odwdzieczyc jakąś różą czy czymś takim,wkoncu spotykamy sie pierwszy raz,a róża na pierwszym spotkaniu to chyba przegiecie,a z drugiej strony nie wypada przyjść najeść sie i sobie pojść,poza tym jakby nie patrzec to są walentynki

-pierwszy raz spotykam sie z laską z którą wczesniej sie nie widziałem,wiec nie wiem czy na takich spotkaniach odrazu domykać z cmokiem

-odprowadzić ją na przystanek czy odbic gdzieś na krótkim spacerze w swoją strone??


Na zakonczenie planuje zdjąć swój łancuszek i powiedzieć
ja:"chyba nie jesteś złodziejką??"
ona: blebeleble
ja: to w takim razie przechowaja to dla mnie do nastepnego spotkania
(zdejmuje wtedy łancużek i zawieszam jej na szyi)
ja: uwazaj,bo jest dla mnie cenny

Gdzieś czytałem o tym sposobie,ale nie pamietam czy było to forum czy ksiązka.

Rozmyslam równiez czy nie domknąć ją w ten sposób jeżeli wogóle mam ją domykac odrazu na pierwszym spotkaniu,wąchając jej włosy,łapiąc za kark przechodząc do ust (jak ja to kocham )

Jakieś porady??

Offline

 

#14 08-02-2007 01:48:37

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Takie cuś na walentynki

Kwiatek na 1wszym spotkaniu to nie zawsze musi byc oznaka excuserstwa poza tym już troche gadaliście a do tego są walentynki więc to by moim zdaniem było jak najbardziej wskazane. To nie ma być jakaś rutyna - to co masz robić. Zachowuj się tak, żeby to było w zgodzie z Tobą i żeby nie było zbyt uległe


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#15 08-02-2007 11:36:16

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: Takie cuś na walentynki

po kolei stary:) kwiatek na pierwsze spotkanie? hmm? skoro to są walentynki to uważam że nie popełnisz strszasznego błędu przez kwiatek dalej. myślę że domknięcie z cmokiem to dobry pomysł. odnośnie spaceru i odprowadzania  , laska uwielbia być prowadzona przez faceta, oczywiście musisz pamiętać o ramie. jeżeli chcesz ją gdzieś zaprowadzić, chwyć ją za rękę pokaż palcem gdzie i poprowadź ją. Jeśli jesteście w parku albo w innym miejscu działaj tak samo, ale musisz pamiętać że nie możesz używać SIŁY, masz być pewny siebie, masz wiedzieć gdzie ja prowadzisz, ale nie możesz być agresywny, to tyle ode mnie:) powodzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.transport.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bombelek.pun.pl