Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

#1 01-03-2007 01:30:46

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

Właśnie, miałem z tym zawsze problemy. Ile razy slyszac:

- Mógłbys mi potrzymać torebkę
- Otwórz okno, tu jest duszno
- Możesz na chwile wstać
- Podaj te kartki do przodu
- ubierz sie ciepło bo jest zimno na dworze

Czuje jak zaczyna w mojej głowie działac "System" najwidoczniej wpajane w dziećiństwie wzorce, że dziewczynie zawsze się pomaga, puszcza w drzwiach itp. robią swoje. Czytajac ostatnio Jugglera znalazlem post w ktorym pisze:

Ubierasz się wychodzisz z domu i chcesz umyć swój samochód nagle dzwoni do ciebie dziewczyna mówiac jak to powinieneś umyć swój wóz bo jest brudny i nie chce go widzieć. Wiec możesz zdecydować się nie myć samochodu by pokazac jej, że nie dasz się rzadzić. Ale de facto Ty chcesz umyc auto bo jest cieply słoneczny dzień i przydało by się żeby lśnilo.

W tej sytuacji radzi powiedzieć coś w stylu "Jesteś strasznie wymagajaca osobą, teraz wiem czemu moi kumple mówia ze powinienem sie ciebie pozbyc. Umyje dzis swój samochód ponieważ chce, nie dlatego że  mówisz mi o tym"

Mowi też, że jeśli dziewczyna czegoś chce:

- Kup mi drinka,
- Opowiedz jakiś dowcip

To zawsze żadaj czegoś wzamian i to zazwyczaj stosuje z różnym skutkiem bo trzeba sie droczyć z nimi (nie daja za wygrana) a jeśli nie chce to nie.

Widziałem też DeAngelo - pokazywał jak należy puszczać dziewczyne w drzwiach obejmujac ja za talie i przeprowadzajac ale jeszcze żadna mi nie podziękowała.

Ostanio jeśli czegoś chcą mówie im "mówi się proszę" trzeba je uczyć szacunku

Ciekaw jestem jak wy sobie z tym radzicie pokazując, że jest sie meżczyzną i dżentelmenem


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#2 01-03-2007 08:04:26

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

W sumie to nie pamietam co sam odpowiadam, bo juz przywyklem, ze nigdy nie robie nic czego ode mnie wymagaja bez proszenia (niesforny bachor ha ha)

Proponuje cos w stylu:
'nie petraktuje z terrorystami'
'lepiej zastanow sie co zrobisz dla mnie i to zrob, wtedy pogadamy'
'mowi sie prosze'
'musisz byc strasznym dzieckiem, jesli od rodzicow tez tyle wymagasz'
'w dzisiejszym swiecie za wszystko sie placi (pokazujesz na policzek .. lub cokolwiek)'
'zanim to zrobie, zrob (cokolwiek)'

Co jeszcze mi sie z Juggler'a jeszcze pokrewnego przypomnialo to:

Na pytania odpowiadaj 'TAK', np.

-'kupisz mi drinka?'
-'tak, ale najpierw ty mi kup'

-'potrzymasz mi torebke?'
-'tak i przy okazji sprawdze jej zawartosc i wybiore sobie cos ladnego'

itd. itp.


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 22-08-2008 11:25:35

Alicja

Początkujący

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 07-08-2008
Posty: 7

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

sweet to bardzo dziewczyny cieszy jeżeli jakiś mężczyzna puszcza ją w drzwiach, wiem to po sobie  ale obejmowanie w talii? żadna Ci jeszcze nie dala za to w twarz?

co do droczenie sie... to Ty je w nad zwyczajny sposób podrywasz... i te które nie są Tobą zainteresowane zaczynają na Ciebie albo wylatywać albo zwyczajnie Cię poproszą, a te dziewczyny którym podobasz się <z wyglądu bo jeszcze nie wiedzą jaki jesteś z charakteru> zaczynają się z Tobą droczyć. przez co Ty je podrywasz i one Ciebie. rozpoczyna się taka gierka 2 stron. i możliwe że wtedy poznasz swoją dziewczynę.

Buźka ;*

Ostatnio edytowany przez Alicja (22-08-2008 11:26:05)

Offline

 

#4 22-08-2008 19:35:22

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

Ja tam dopoki dziewczyna nie przesadza to tam jej moge potrzymac torebke itp nie robie z tego powodu jakichs cyrkow Ja wiem, że się zmieniłem ale jak mówię dopóki nie przesadza to nie widze w tym nic zlego


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#5 25-08-2008 09:36:49

Alicja

Początkujący

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 07-08-2008
Posty: 7

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

Krzysiek i tu masz rację.
nie opłaca się wykłócać o jakąś torebkę

Offline

 

#6 30-08-2008 16:11:57

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

po co robic z siebie gwiazde cos tam mozna zrobic ale bez przesadyzmu i wchodzenia na głowe.

Offline

 

#7 15-09-2008 03:51:38

KeiKam

Początkujący

Zarejestrowany: 08-08-2008
Posty: 2

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

Deangelo nie mowi o obejmowaniu
Chodzi o bardzo delikatne prowadzenie przez reke (dlon) na plecach, kiedy otwierasz drzwi i pozwalasz kobiecie przejsc pierwszej.  Byc "cocky & funny to tylko technika a nie sposob bycia. Przeciez trzeba pokazac w pewnym momencie, ze nie tylko jest sie wysmiewajacym sie z wszyskiego kolesiem, ale tez umie sie o te osobe w kulturalny sposob zadbac.

A co do tego z torebka to wszystko trzeba przeciez kalibrowac usmiechem etc.

wg. mnie wszystko zalezy od "mikrokalibracji" jak to chlopaki z venusianarts mowia.

A co do kupowania drinka to raczej nie sadze ze to jest dobry pomysl na samym poczatku. Mam znajome ktore sie zakladaja o to ktora wiecej darmowych drinkow sobie skreci.

Ostatnio edytowany przez KeiKam (15-09-2008 03:55:17)


"As You Think, You Shall Become"

Offline

 

#8 15-09-2008 09:19:43

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

no to jest glupota (stawianie drinków) ale jeśli się jest z kobietą i chce żeby jej potrzymać torebkę to chyba nic zlego no chyba ze jest to cos w stylu "Potrzymaj mi torebke bo mi sie nie chce jej nieść"


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#9 30-09-2008 21:40:27

pmpower

Początkujący

573066
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 16

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

Spotkalem  jedna taką hb9 i jej świat to bylo wielkie ja chcem,robila tylko to na co miala ochotę,spędzilem z nią okolo miesiąca i bylo to naprawdę budujace,byla suką doskonalą,potyczki slowne z nią byly świetnym treningiem,malo tego że CHCEM to jeszcze życzyla sobie żeby ją coraz za coś przepraszać(ani razu tego nie zrobilem),chlopcy przedemną to robili ;-) ja musialem znosić trzaskanie dzwi,fochy i inne.. ale tekst ..co odpierdalasz -uspokajal ja  bardzo szybko.

A teraz coś jeszcze inego,siedzimy sobie w czwórkę, u mojego kolegi,chata wolna,dwie hb8(jedna byla trochę lepsza),kolega doskonaly natural,jedna cos wali w tekstem że- nie lubi jak są otwarte dzwi, a Robert,patrzy na nią i zaczyna mowić tajemnicze zaklecia(sezamie zamnkij się i podobne) i ciśnie z niej śmiechem,mowi że coś dzwi się nie chca zamnknąć i sama musi,nastepnie w doskonaly sposób obwinia kuzyna że pewnie akumulator od tych dzwi zapieprzyl i sprzedal na zlom,a teraz gdzieś pije -to tylko zarys ale zrobil to tak wybornie,obie sie śmialy,dzwi zostaly zamkniete przez niego ale to juz bylo tak jakby on na to mial ochotę a nie jakiś rozkaz.

Offline

 

#10 30-09-2008 23:36:44

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

no i to jest sposób


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#11 01-10-2008 17:35:31

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Re: Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

Przy dzwiach czasami stosuje technike push and pull.Czasem robie to dyskretnie a czasem nie,zależy od dziewczyny z którą przebywam. A wygląda to tak że ide w kierunku dzwi na nic niepatrząc ,wyciągając ręke do klamki i zaczynam je otwierać.Kiedy laska jest tuż za mną otwieram drzwi i puszczam ją przed siebie (zawsze dostaje od niej usmiech)Jesli laska z jakis powodów jest daleko mnie wtedy ja poganiam np: co ty sobie myślisz ,że bede tak na ciebie czekał i w momencie kiedy puszczam ją przed siebie dotykam delikatnie jej pleców.

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Jak sobie radzić kiedy ONA czegoś chce

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bombelek.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl