Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 12-06-2007 12:11:23

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: KŁAMAĆ czy NIE ??

Kłamsto i prawda, hmm czasem prawdą jest kłamsto, a czasem dobrym kłamstwem prawda hehe jakby powiedział filozof.
Ja nigdy nei kłame bo to wyjdzie na dłuższą metę, pozatym trzeba to umieć robić i mieć świetną pamioęć - pamietać trzeba że kobiety czasem lubią nas sprawdzać. Nie ukrwam, że czasem jest lepiej skłamać niż powiedzieć prawdę, szczerą i jednoznaczą, ja jednak takiej własnie zwolennikiem jestem i kobieta to się podoba, a nie owijanie w bawełnę.
Każdy jest jednak inny i kązyd co innego chce osignąć a wiec i środki muszą być różne, ja jednka jestem za duza szczeroćia prawda i kawąn ałąwe czy prosto z mostu, no może czasem umiarkowanym kłamstwem dla dobra sprawy, ale czy wtedy możemy powiedzięc że jesteśmy prawdomówni ehh chyba już nie, bo sami manipulujemy kłamstwem i prawda.
POzdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#17 12-06-2007 13:27:24

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: KŁAMAĆ czy NIE ??

nie klamac, ale nie mowic calej prawdy:) zawsze zostaw sobie taki margines miedzy prawda a klamstwem


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#18 22-08-2008 10:55:58

Alicja

Początkujący

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 07-08-2008
Posty: 7

Re: KŁAMAĆ czy NIE ??

nie każda kobieta zniesie prawdę, są takie które coś się dowiedziały ale nie poruszą tego tematu tylko dla tego że prawda mogła by je zniszczyć, wolą więc żyć w kłamstwie, są to słabe dziewczyny, które nie poradziły by sobie z szczerością swojego chłopaka.
ale są też takie które zrobią dosłownie wszystko żeby dowiedzieć się prawdy, posuną się wtedy nawet do największego chamstwa. są to zazwyczaj silne dziewczyny, mają mocną psychikę i zniosą dosłownie wszystko...  ale wtedy uważajcie panowie... one lubią się też mścić, nawet bardzo brutalnie.
pozdro

Offline

 

#19 22-08-2008 19:36:25

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: KŁAMAĆ czy NIE ??

Jak kłamać to tylko w zdrowy sposób i nie w sprawach najwazniejszych


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#20 23-08-2008 10:14:34

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: KŁAMAĆ czy NIE ??

Opowiem wam pewną przygode Panowie.
Jakies 3 lata temu bywałem u babci prawie na kazdym weekendzie. Pamietam raz jak czekałem w kolejce do sklepu i taki koleś okolo 35 lat weszedł, podobny do tego piłkarza Gennaro Gattuso (to znaczy urodą Nie grzeszył). Jego znjomy stal przedemn w kolejce, zaczał opowiadać historyjke, jak przejcheał najebany obok policicji, która pokazała mu lizaka. Gosciu opowiedział ta historie tak zajebiscie, ze Nie umiem tego opisac, to bylo cos cudownego. Było to krótkie opowiadanie, które było dość długo interpretowane przez niego z taką werwą, emocjami, Energia, że czułem się dosłownie jak bym był na jego miejscu, mimo iż historyjka Nie była  skierowana do mnie, Mistrzostwo Świata. Za jakis czas tego samego gościa widziałem na festynie z fajna laska, taką koło 30 ale perfekcyjna. Kuzyn mi powiedział, że to taki rozwiedziony kobieciarz i przewaznie spotyka sie z młodszymi laskami.
Koncząc chcę podkreślić, mimo ze ta historie słyszałęm 3 lata temu, pamiętam emocje i cała ta historie jak bym slyszal dzisiaj. Nie wiem czy było to opowiadanie prawdziwe czy tez Nie. Ale pamietam Emocje jakie Nigdy Nie czułem przy suchaniu opowiadania - Ja mężczyzna logicznie rozumiejący ;P
Uważam, że można naciągnąć niektóre fakty do granic mozliwosci (oczywiscie kazdy musi wiedziec gdzie ta granica).

Pozdrwaiam Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#21 30-08-2008 16:10:49

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: KŁAMAĆ czy NIE ??

hahah
to byly jaja kiedys pewnej kobietce naopowiadalem ze jestem piosenkarzem aktorem w wolnych chwilach podroze zagraniczne na spontanie w weekend last minute i do madrytu na kawe itp itd
i wszystko brala z pierwszej reki potem prosila mnie o autografy dla kolezanek itp
ale na dluzsza mete lepiej kłamac jak nie jest w stanie ci udowodnic ze kłamałes.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magi1nation.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl