Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 15-01-2008 19:30:33

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Problem z laską

Misiaczekon napisał:

Nom macie racje. To przecież tylko laska . Przez to moje zachowanie rzeczywiście atract spadło. Tylko jak je mam teraz znowu podładować...?
Chociaż teraz to w sumie coraz mniej zaczyna mi na niej zależeć.
Jakoś przy tej lasce nie umie tak grać jak gram normalnie z innymi laskami, brak mi takiej spontaniczności, nie mam takiego szybkiego i chłonnego umyśłu, i wogóle jakieś ciekawe pomysły rzadko sie pojawiają, i nie jestem taki nieprzewidywalny i pociągający jak w stosunku do innych lasek. To chyba przez to że tak ją troche sobie wyidealizowałem w swoim umyśle będąc już troche znużony tym że nie wychodziło mi z nią dokońca tak jakbym chciał.

oj tak, znam to uczucie doskonale. do tej pory je mam. rzadziej, ale mam


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#17 17-01-2008 12:44:58

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Problem z laską

Chłopie do autora - temtu, Ty jesteś facet i robisz co chcesz, chcesz ją pocałować całujesz, nie to nie. A nie na zasadzie jakiś blokad, wymówek, czy zasad czy mogę to i tamto.

Kiedyś Smokuu zdjasię powiedział, adekwatne i mądre słowa  ,,Jak całuję laskę a ona nie chce, albo coś mówi.. mam to w d... robię co chcę i keidy chcę. Nie bedzie za pierwszym razem KC działam za chwilę znów to zrobię" (hehe Smokuu mam nadzieję, że dobrze pamiętałem... choć jak coś korektuj).

Innymi słowy, ja nie wiem jak można mięć tyle okazji, i .. no sam nie wiem jak nazwać Twoje zachowanie. Laska zaprasza wcześniej wychodzisz, nnoo znam zasadę mieszaj lascę niech się gubi, ale ty to już jej podejrzewam tak namieszałeś, że... szok. Nie wiem czy ejsteś dla niej frend, ale w sumie CZY ZROBIŁEŚ COŚ BY NIE BYĆ TAK POSTRZEGANYM, kiedy miałęs okazję, możliwości i należało złamać graniće - DUPCĘ - SLUCHAM O DUPCENIU. Hmmm.

Jak dla mnie poczyń w końcu kroki, jakie widać w tej dyskusji i jakie się wyłaniają, a nie czekaj bo tak to możesz latami się bawić. Zacznij zachowywać się jak Facet i robić to na co masz ochotę i chcesz, a anie poddawaj się jakimś wymówkom. Pokaż jej, uswiadom kim jesteś dla niej, nie jak tysiace koelów i koleżanek, ale facet którego pożada i nie widzi świata poza nim.

TYle pozdr.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#18 17-01-2008 16:12:03

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Problem z laską

tracisz laske przez to ze boisz sie ja chwycic za cycka bo myslisz ze ja stracisz...paradoks no nie ?

nie lizesz jej jak pojebany
nie zdzierasz z niej ubran jak pojebany
nie otwierasz sie na nia emocjonalnie (stosujesz jakas chora niedostepnosc itd...)
nie robisz tego czego pragniesz z nia..................

chlopie przeciez chcesz ja miec, jestes na nia napalony, a nie wykorzystujesz swoich meskich instynktow ktore sa tak dla niej atrakcyjne.......mozezs nawet przesadzac w druga strone tak ze laska bedzie myslal ze chcesz ja tylko do jednego !

rob co ci serce podpowiada...ale rob to a nie mow co bys zrobil....nie mow ze ja kochasz tylko ja kochaj...nie mow ze jestes napalony tylko badz napalony...nie mow ze sie na nia wkurwiles tylko sie wkurzaj

i nigdy nie dyskutuj z laska czemu sie tak zachowuje a nie inaczej tylko zmien jej zachowanie...

nei dyskutuj o zdradzie, nie zabraniaj chodzic na imprezy bo jak bedzie chciala to i tak cie moze w kazdej chwili zdradzic...

Offline

 

#19 20-01-2008 13:53:50

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Problem z laską

Zaprosiłem kogoś innego na studniówke Sprawy zaszły za daleko, doszła do tego jeszcze sytuacja sobotnia gdy na imprezie widziałem ją z kolesiem. Gadałem z nimi jakby nigdy nic i mówiłem jej o studniówce. Na co ona na drugi dzień z pretensjami że mówie o studniówce gdy widze że jest z Krzyśkiem razem. No i w tym momenci poczułem: Dość
Zaprosiłem kogoś innego tydzień przed studniówką(tańcze w pierwszej parze ) a je cofnąłem zaproszenie. Walnąłem jej jeszcze teksty BB z początku strony i luzik Czuje że mi teraz lepiej i lżej ...

Ostatnio edytowany przez Misiaczekon (21-01-2008 16:36:22)

Offline

 

#20 08-02-2008 23:15:00

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Problem z laską

i co dalej ?


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#21 10-02-2008 20:11:27

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Problem z laską

To już jest koniec nie ma już nic... hehe
Teraz jest już kilka innych na jej miejsce tylko że narazie nie chce mi się w to bawić, bo matura za pasem, trzeba się wziąść do nauki...
Laski teraz to tak mimochodem jak będzie okazja ...
A co do niej to już nawet nie mam na nią ochoty, i nie mam ochoty coś z nią mieć wspólnego(oddałem jej dług, ona mi oddała moją flaszke i jesteśmy kwita),ale jeszcze jej kiedyś pokaże kto tu jest górą (chyba bym nie był sobą, ale to tak przy okazji)

Widać że żal jej było gdy jej powiedziałem że zaprosiłem kogoś innego, ale jestem dumny że to zrobiłem, bo już byłem na straconej pozycji a nie pozwole żeby laska traktowała mnie w ten sposób, pokazałem poprostu że mam charakter i że nie będzie mi więcej podskakiwała bo to ja tu decyduje...tym bardziej że miałem z czego wybierać. A na studniówce było zajebiście

Ostatnio edytowany przez Misiaczekon (10-02-2008 20:35:14)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manager-bundesligi.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.andrewiprzyjaciele.pun.pl www.dhunters.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl