Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 27-01-2008 18:39:17

3yo

Początkujący

Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 7

Schemat zakochiwanie sie by flyer

Przeczytanie i zrozumienie tego co jest zawarte w tym poście, może zmienic Twoje życie. Rozwiązać wiele problemów, wyjaśnić wiele mechanizmów rządzacych zarówno uwodzeniem jak i całym Twoim życiem. Zapraszam Ciebie do nowego prostrzego życia. Zapraszam Cię do przeczytania Struktury Miłości. Flyer.

Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad tym co to jest milość. Rozmyślałem nad tym przez dłuższy czas. Stawiałem sobie różne pytania, jak np Czy miłość to uczucie? Czy miłośc to nasz wewnętrzny stan, który sami wytwarzamy? Czy do wytworzenia stanu zakochania potrzebny jest zewnętrzny impuls? Jakie emocje składają się na stan zwany ZAKOCHANIEM?
Skupiłem się na emocjach jakie towarzyszą każdemu procesowi zakochiwania się. Postanowiłem je wymienić oraz pogrupować. Pogrupowanie uczuć jest konieczne. Czemu? Twierdzę, że osoba zakochana inaczej zachowuje się gdy jest sama, a inaczej gdy spotyka partnera. Więc aby lepiej zrozumieć strukturę zakochiwania się trzeba wyodrębnić te 2 grupy. Więc jakie odczucia towarzyszą naszemu zakochanemu kiedy jest sam, bez swojej drugiej połówki.

- tęsknota
- niepewność
- wyczekiwanie
- planowanie
- fantazjowanie
- pragnienie bliskości
- ekscytacja
- koloryzowanie

To przynajmniej część z nich. Znasz je jeśli byłeś kiedys w stanie zadużenia . Pamiętasz jak wyczekiwałeś na następne spotkanie, jak zastanawiałeś się czy podobasz się jej/jemu, jak tęskniłeś i myślałeś tylo o tym aby znowu się zobaczyć, abyś mógł poczuć znowu jej/jego bliskość. Ile w tym bylo niepewności ile strachu i nadzieii 

Na chwilę przestań się nad tym zastanawiać i przypomnij sobie jaki były Twoje uczucia podczas spotkania z TYM/TĄ jedyną. Wyodrębniłem tu parę, kluczowych moim zdaniem, emocji.

- radość
- pragnienie zrobienia jak najlepszego wrażenia
- wyczekiwanie
- niepewność
- zawstydzenie
- fascynacja
- odczuwanie pociągu fizycznego
- strach przed popełnieniem błędu dyskfalifikującego Cię

Znasz to? Jak podczas spotkania zaczynają Ci sie lekko trząść ręce, jak zasycha w ustach, nie wiesz co mówic i boisz się, że możesz wypaść źle. Ale jednocześnie czujesz się szcześliwi, że jesteś z ta osobą, że możesz z nią rozmawiać, patrzeć na nią, wyobrażasz sobie co będzie dalej.

Teraz przyjżyj się tym wszystkim emocją. Co można zauważyć? Uczucia, które pojawiają się u naszego zakochanego gdy jest osobno, wprowadzają go w NEGATYWNy stan!! Stan w jaki wpada nasz delikwent można opisać w bardzo prosty sposób. CIERPIENIE. Wyodrębnienie tego stanu jest bardzo ważne i pozwala zrozumieć wiele ludzkich zachowań i mechanizmów nimi rządzacych, które na końcu po krótce umówie.

Określiliśmu już jaki jest stan naszego zakochanego kiedy nie ma przy nim drugiej połówki. Czas określić jaki stan jest w nim podczas spotkania . Na pewno PRZYJEMNOŚĆ , płynąca ze spotkania się z tą drugą osobą. Ale czy przyjemność płynie z samego faktu spotkania i widoku drugiej osoby? Czy tylko sama jej obecnośc tak wpływa na stan naszego Zakochanego? A co z innymi uczuciami, które się pojawiają? Przecież poza radością, fascynacją, pociągiem fizycznym, które oczywiście są PRZYJEMNYMI odczuciami, mamy jeszcze strach przed popełnieniem błedu, niepewność, zawstydzenie, oczekiwania na kolejny krok, pragnienie przypodobania się. Nazwaliśmy już przedtem ten stan. Jest to CIERPiENIE.

Dochodzimi do konkluzji i odpowiedzi na pytanie czy sama przyjemnośc jest wynikiem spotkania naszej drugiej połówki.Otóż nie. Przyjemnośc pojawia się ponieważ w danej chwili CIERPiENIE spowodowane rozłąką zmniejsza się. Dlatego nasz umysł czerpie z tego przyjemność. Potwierdzeniem tego jest fakt, że nawet w chwili spotkania nie opuszczają nas niektóre emocje odpowiadającą za stan, który określiliśmy jako cieprienie. Nasz umysł nie potrafi w tak szybkim czasie zapomnieć o tym jakie emocje kojarzymy z tą drugą osobą.

Zadajmy sobie teraz inne pytanie. Dlaczego nie zakochujemy się w innych osobach, spotykanych na co dzien?

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Dyskoteka, piękna dziewczyna, świetna zabawa. Na pewno nie raz byłeś w takiej sytuacji. Spotkaleś fajną dziewczynę, potanczyliście, świetnie wam się rozmawiało. Czas jaki wam razem upłynął był PRZYJEMNY. Czy to wystarczyło abyś się zakochał? Nie sądzę. Po prostu świetnie się bawiłeś i czerpałeś z tego przyjemność. Zabrakło jednego ważnego elementu. CIERPIENIA. Zabrakło tej niepewnośći, pewnego rodzaju dyskomfortu psychicznego jaki się pojawia gdy wprawiamy siebie w stan zakochania. Nie zakochałeś sie bo dana osoba nie wytworzyła w Tobie Cierpienia związanego z tym że nie będziecie razem. Czy po przeanalizowaniu tego co już przeczytałeś rozumiesz co rządzi naszym stanem?

Zakochanie się to wywołanie odpowiedniej ilości CIERPIENIA. Nie zrozum tego źle, nie chodzi o to by kogoś lub siebie biczować . Struktura zakochiwania się polega na tym, aby sprawić komuś PRZYJEMNOŚĆ, która jeśli zniknie zostanie zasąpiona CIERPIENIEM. Zrozumienie tego faktu, pozwala na wyjaśnienie wielu mechanizmów i wykorzystanie tego w praktyce.

Omówmy teraz pare sytuacji w życiu oraz niektóre wzorce osobowe.

Dajmy na ten przykład, temat dla którego tu jesteśmy. Uwodzenie.

Przyjżyjmy się najlepszym PUA. Dlaczego oni ciągle zmieniją kobiety? Czemu przeważnie to osoby, które jak same twierdzą nie potrafią sie zakochać. Po zrozumieniu schematu zakochiwania się znasz już odpowiedz. Oni wytworzyli w sobie takie zachowanie i stan, który daje im tylko PRZYJEMNOŚĆ płynącą z uwodzenia. Prawda jest taka, że taki stan jest konieczny, bo poprzez odczuwanie przyjemności, emanowanie nią, najłatwiej "zarazić" tym stanem osoby w towrzystwie. Tylko, że powoduje on wykluczenie CIERPIENIa, które musi się pojawić jesli mamy przejśc w stan zakochania się. Ergo PUA nie zakochują sie bo nie odczuwają cierpienia myśląć o tej drugiej osobie. Skupiaja się tylko i wyłącznie na przyjemości jaką im to daje.


Wiedza o tym, jak ważną role odgrywa cierpienie, powinna być także ważnym elementem Twojej gry. Znasz na pewno pojęcie neg i to z czym to się je. Neg pozwala wytowarzyć uczucie skrępowania, niepewności, obiża wartość. Wytwarza wiele emocji związanych z CIERPIENIEM. Dlatego umiejętne korzystanie z nich to taka potężna broń. Ponieważ przewijanie przyjemności z cierpieniem to tylko jeden krok od wytworzenia stanu zakochania się.

Albo zjawisko spędzające sen z powiek wielu miłym chłopcą. I odwieczne pytanie "Dlaczego kobiety wolą drani?"  Nie będe sie już w tym temacie rozpisywać. Jesli rozumiesz rolę CIERPIENIA to automatycznie znasz juz odpowiedz na Twoje pytanie. Spij spokojnie wiesz już co robić 

Wiele razy czytałem posty na temat "Co zrobić aby moja była do mnie wróciła". Zrozumienie roli CIERPIENIA pozwala nam na szybko rozwiązać ten problem. Jeśli chcesz aby eks wroćiła spraw aby CIERPIAŁA myśląc o Tobie. Dlatego popieram wszystkie rady, które nawołują do tego aby zerwać kontakt, umawiać się z innymi, zmienić lifestyle na ciekawszy. Takie postępowanie na pewno sprawi, że w Twojej eks pojawi się cierpienie za każdym razem jak pomyśli o tym kim teraz jesteś. Zazdrość, poczucię niższej wartości, świadomośc że jej życie jest mniej ciekawe niż Twoje, niepokój związany z tym, że się umawiasz z kimś. Ahhh jakie to proste . Potem wystarczy przy jakimś spotkaniu sprawić aby te uczucia w niej potwierdzić. Aby cierpiała widząc Cię. Na pewno potem się odezwie. I ty posiadając tą wiedzę związaną ze strukturą tworzenia się uczucia zakochania, już wiesz co zrobić. Daj jej troche przyjemności, ale niech ciągle Cierpi. Nie popełniaj błędu polegającego na wytworzeniu tylko i wyłacznie PRZYJEMNOŚĆI. Przypomnij sobie sytuacje opisaną wyżej, związana z dyskoteką. Ona musi cierpieć. Wytwórz w niej tylko jakieś uczucie związane z nim. Niedostępność, tęsknotę, zazdrość...

Chcesz się odkochać? Nic prostrzego, zamień całe CIERPIENIE po rozstaniu w PRZYJEMNOŚĆ. W momencie kiedy przestaniesz CIERPIEĆ myśląc o drugiej osobie, cała Twoja miłość zniknie.

W tej chwili daje Ci olbrzymią wiedzę. Zrozumienie jej i wykorzystanie, odmieni Twoje życie. Pozwoli rozwiązać wiele problemów i popatrzeć na nie z odpowiedniej perspektywy. KORZYSTAJ z niej, a osiągniesz bardzo wiele!

Ostatnio edytowany przez 3yo (27-01-2008 19:41:21)


Świat jest taki jakim Ty go widzisz ]:->

Offline

 

#2 28-01-2008 09:29:31

Soke

Advanced

Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 20

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

Muszę przyznać że twój post w bardzo dobry sposób tłumaczy dlaczego prawdziwemu PUA jest sie ciężko zakochać. Napisałeś o cenie którą w pewnym momencie przychodzi nam zapłacić za posiadaną wiedzę i styl życia jaki prowadzimy.
Niech twój post będzie przestrogą dla niektórych początkujących i dla tych co myśleli że złapali pana boga za nogi.
p.s
dobra robota

Offline

 

#3 29-01-2008 00:49:33

3yo

Początkujący

Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 7

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

Niestety to nie moja robota, ale tez uwazam to za wartosciowy materiał dlatego go wkleiłem


Świat jest taki jakim Ty go widzisz ]:->

Offline

 

#4 29-01-2008 01:02:40

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

hm teoria...specjalnie nie bede sprawial zeby cierpiala...nie chce zeby sie w rutynach zakochala, tylko we mnie
pozdro

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (29-01-2008 01:03:06)

Offline

 

#5 29-01-2008 21:56:23

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

Ostatnio mnie to męczyło a teraz chyba zaczynam rozumieć, naprawdę bardzo dobry artykuł..


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#6 22-02-2008 01:20:34

marvellous

Początkujący

Zarejestrowany: 01-11-2006
Posty: 3

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

Hehe, nie mogę się do końca zgodzić z tym tekstem. Tzn. sprawdza się on jeśli chodzi ludzi (tak mężczyzn jak i kobiety) w programie społecznym. My jednak wiemy dwie rzeczy- co to jest rama i co to jest inner game. W tym tkwi nasza największa przewaga. Jeśli potrafimy je zmieniać i manipulować nimi w naszych umysłach- możemy wszystko. Założenie że aby się zakochać trzeba cierpieć traci rację bytu. To tylko sztuczna definicja. Nie ma tak na prawdę czegoś takiego jak definicja MIŁOŚCI. Podział na przyjemność i cierpienie jest jak najbardziej zasadny. Ale MY potrafimy cierpienie odrzucić. Zostaną pozytywne emocje. Jeśli więź z kobietą jest silna dalej można to nazywać miłością/zakochaniem i będzie w tym tyle samo racji. Jestem w LTRze. Uważam że kocham swoją kobietę. Jednocześnie jestem w stanie od niej odejść w każdej chwili o czym ona wie i uwodzę inne kobiety. Dobrze ustawiona rama wyklucza niespójności.

Offline

 

#7 22-02-2008 22:41:46

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

Moim zdaniem nie da się wykluczyć cierpienia "bo znamy inner game i mamy rame" Gówno prawda jak dla mnie, albo może po prostu ja nie umiem tak manipulować swoimi uczuciami, żeby to odrzucać. Dlatego ja cierpię kiedy się zakochuję... ale mimo to lubię to Podrywanie innych kobiet sprawia, że owo cierpienie trochę maleje, ale zostaje mimo wszystko I to jest fajne.... bo nie chciałbym być takim cyborgiem bezemocjonalnym


Fajny artykuł, aczkolwiek oczywiście tylko ociera się o całą tematykę, bo choćbyśmy pozjadali wszelkie PUA-wiadomości to uważam, że nie zapanujemy tak bardzo nad sobą To są procesy biologiczne i głęboko psychiczne A teraz możecie powiedzieć już, że gadam jak WSN - wiem, że na to czekaliście


cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

#8 23-02-2008 00:30:56

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

No ciekawy post i w wielu jego aspektach bym się z nim zgodził. Mam podobne zdanie co autor tego postu. Aby się zakochać potrzebne jest cierpinie(w większym lub mniejszym stopniu), jakaś niepewność, tęsknota, lub coś co przeszkadza nam do bycia razem. Reasumując jeżeli stają przede mną jakieś komplikacje które umożliwiają mi spotykanie się z tą osobą, lub pomimo moich chęci coś nie wychodzi no to wtedy czuje się to uczucie. Właśnie ja tak mam że jeżeli są jakieś przeciwności to wtedy chce się mieć tą osobę jeszcze bardziej. A jeśli z daną osobą wszystko idzie jak po maśle, robie to na co mam ochote, ja decyduje to co mamy robić to wtedy wydaje mi się że fascynacja nie jest tak wielka.

Offline

 

#9 23-02-2008 21:58:41

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

Wiadomo, że nie można tego odbierać DOSłOWNIE bo to duuuuuużo za krotki artykuł zeby napisac czym jest milosc ale zapisuje pewne ogolniki i rzeczywiscie to sie sprawdza


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#10 19-12-2013 14:26:46

antylopa

Początkujący

Zarejestrowany: 15-10-2013
Posty: 3

Re: Schemat zakochiwanie sie by flyer

A czy to szczęście stale manipulować sobą i inną osobą?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.glogera.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl