Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-10-2006 17:20:55

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

vip...

jak wiecie zostal utworzony dzial vip,jesli chcecie miec do niego dostep musicie pokazac ze wypasacie poprzez nagranie  audio,video(umieszczac w dziale raport) badz musi was poprzec przynajmniej jedna osoba ktora z wami wingowala,zgloszenia prosze zostawiac w off topic...pozdro


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 15-10-2006 21:56:35

Boski GoNzO

Początkujący

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 8

Re: vip...

a czy wogole warte zachodu jest ta strefa vip ??

Offline

 

#3 15-10-2006 22:50:28

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: vip...

Prawdopodobnie powstaną nieprzyjemne sytuacje, a samorozwój na PUA, może przemienić się do rywalizacji, zamiast współdziałania, taki właśnie smutny wniosek nasówa się z dzisiejszych tutejszych rozważań.


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#4 15-10-2006 23:01:26

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

Re: vip...

Właśnie! Czy to nie bedzie trochę egoistyczne?
Poza tym, jakie wątki będą poruszane na VIPowej częsci? Przecież takie same jak na tej ogólnej.
A materiały video czy audio - dla czegoś takiego można utworzyć ogólnodostępny dział, ale nie vip.
I teraz coś ode mnie - nie mam ani kamery ani dyktafonu a z wingiem działam żadko, zazwyczaj sam. Mimo to praktykuję bo wiem ze to da efekty. Czy z tych powodów nie moge liczyć na udział w vipach?
Zresztą! W PUA społeczności nie ma vipów! Są PUA! Jedni z większym a drudzy z mniejszym doświadczeniem.
Przemyślcie to.

Longer


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#5 16-10-2006 15:04:43

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: vip...

panowie panowie,vip to tylko nazwa,nie ja ja wymyslalem,tu kompletnie nie chodzi o jakas rywalizacje itd.,tu chodzi bardziej o to,przynajmniej w moim przekonaniu ze nie kazdy chce sie dzielic jakimis osobistymi sprawami na ogolnym,nieraz ma sie jakis problem,nieraz jakis wypas osobisty i chodzi o to by podzielic sie z tym z mniejszym gronem ludzi ktorzy potrafia doradzic,tak jest glowna idea...pozdro


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#6 16-10-2006 16:03:20

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: vip...

Nie wiedziałem gdzie wstawić tego posta, ale jest on po częsci związany z tym tematem. Chciałem wykasować część postów z rozmów o płytach BB ale widzę że już ktoś mnie wyręczył Ale przejdźmy do tematu. Oto mój wywód:

1. Dział VIP powstał zanim pojawiły się plany robienia elit czy tajemnych stron.
2. Dział VIP nie jest działem gdzie znajdują się jakieś utajnione materiały, teksty, porady itp
3. W dziale VIP rozmawiamy o przyszłości forum, jej użytkownikach i projektach dotyczących rozwoju PU w Polsce

To tyle na temat VIP.

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uf-clan.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl www.airskate.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl