Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-10-2007 15:35:25

+Brad+

Początkujący

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 10

Problem po directcie

Witam, mam problem jakiś czas temu chciałem otworzyć babkę dirctowo podchodzę do niej z przeciwka i strzelam "Hej, spodobałaś mi się chciałbym cię poznać", ona mnie zlukała i mówi "Co?" potwtarzam z jeszcze większą pewnością, a ona mi odpowida "Ale wieśniackie", normalnie zaniemówiłem. Wyskakuję do niej z tekstem "To wynika z tego że nie lubisz pewnych siebie facetów" coś tam cicho bąkneła, a się jej pytam czy wolałaby bym zagadał do niej pytając o godzine. Ona że tak. Niewiele myśląc wystrzeliłem to która godzina? Babka ze nie ma zegarka ale ma telefon, to jej mówię żeby mi podała tą godzinę, a ona że się śpieszy to ja do niej że to słaba wymówika i sam poszedłem. Ostatnio babka dodała mnie na gronie, i luczy cały czas na mnie jak przechoze obok, ale tak mnie zgasiła i nie mam pojęcia co mam niby teraz do niej powiedzieć. Poradzcie mi coś, bo już z nią nie mam pomysłu.

Offline

 

#2 29-10-2007 17:41:20

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Problem po directcie

Niesmiertelne : 'Czesc kochanie. Tesknilas?'


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 29-10-2007 17:47:13

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Problem po directcie

to proste... jedziesz z nstepnymi .. nie widze zeby zalezalo ci na tej lasce,wiec ja olewasz i szukasz nastepnych laska zobaczy cie z grupa najfajnieszych lasek i sama bedzie chciala zwrocic na siebie twoja uwage, wtedy o niej pomyslisz (jesli bedziesz mial na to czas )

Offline

 

#4 29-10-2007 18:03:26

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Problem po directcie

Na ostatniej imprezie mialem podobna akcje, wpadla laska, podbilem, nie pamietam co powiedzialem ale wyszlo na to ze zostalem olany Trzymala jakies tam liscie w rece i uderzyla nimi kumpla ktoremu sie to konkretnie nie spodobalo, wkurzylem sie z deka na nia i jej zachowanie wiec wyjechalem jej centralnie szczerze co o niej mysle, pierwszy raz ja na oczy widzialem Nie wiem skad mi sie to wzielo ale zachowywala sie arogancko... Wiec jej mowie:

Widze ze zachowujesz sie nadwyraz arogancko ale to chyba tylko powierzchniowa pewnosc siebie, i wiesz tak naprawde mysle ze jest ona tylko czym w rodzaju strachu, ktory tak naprawde wyraza to ze jestes niesmiala osoba, wiem nie znam Cie i zapomnij ze Cie osadzam, poprostu mowie to co zauwazylem po twoim zachowaniu. Niepodoba mi sie tez twoje zachowanie wobec innych osob... bla bla bla.... w kazdym badz razie jej reakcja byla typu otwarte usta i nie wie co powiedziec wiec centralnie sie odciolem i odszedlem do mojego TRG.

Potem tylko zobaczylem jak panna siedzi na krzesle z nie tega mina, chialem podbic bo troche mi jej zal bylo ale nie bylo jak, czego szczerze zaluje, chcialem zobaczyc jak bedzie sytlacja wygladac po takiej gatce.

Moim zdaniem podejscie Brzozika jest ciekawe, zreszta spr, tak dla samego siebie, dla doswiadczenia, zbadania sytlacji i pamietaj: BAW SIE DOBRZE

Ostatnio edytowany przez Wogenke (29-10-2007 18:05:45)

Offline

 

#5 29-10-2007 19:10:39

+Brad+

Początkujący

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 10

Re: Problem po directcie

Już to widzę, podchodze do babki 'Cześć Kochanie, tęskniłaś?' ch** raz się żyje bebka nie jest jakaś 10 a jak cuśto będzie niezły ubaw. Jak coś wyjdzie to zdam raport.

Offline

 

#6 29-10-2007 19:37:37

dawid_slask

Friend

Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 13

Re: Problem po directcie

brad ,direct ci nie wszedł ,prawdopodobnie nie potrafisz go po prostu dobrze powiedziec.

direct powinien byc nie tylko pewnie powiedziany ,do directa musisz ją pewnie zatrzymac gdy idzie lub pewnie przysiąsc sie do stolika w którym siedzi ,kluczową sprawą jest tu mowa ciała ,sposób zatrzymywania i sposób podejscia do stolika

,musi bić od ciebie bardzo ciepła energia ,patrzysz na nią seksualnym wzrokiem z którego bije szczęscie ,musi być po tobie widac że jestes szczęsliwy ,usmiechasz sie do niej by ją przygotować na podryw i wtedy mowisz directa w bardzo emocjonalny sposób.jesli przy tym wyglądasz dobrze ,jestes dobrze ubrany ,masz do tego szczescie byc przystojnym to mozesz podrywac w ten sposób naprawde sliczne dziewczyny.

jak widzisz bardzo trudno opisac słowami jak ma wyglądac direct:)

Offline

 

#7 29-10-2007 21:18:09

soa

Advanced

3430379
Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 04-02-2007
Posty: 38

Re: Problem po directcie

Problem directa wałkowany był po kilka razy na każdym z for dlatego odsyłam Cie do lektury ... może zrozumiesz sesn podejscia directowego

nie wystarczy ze podejdziesz i powiesz "podobasz mi sie i chce cie poznac" musisz to zrobic z klasa a co najważniejsze naturalnie

Direct <=> Szczerosc

dopuki bedziesz to robil sztucznie nie bedzie to miało tej siły jak byłbys szczery, a wtedy możesz zabrac jedna z koleżanek rączkowskich i zabawic sie z nimi . Oczywiscie postawa, twoje BL, i cała reszta tez jest ważna


pzdr
soaX


"Kto sie waha ten czeka...czeka...czeka i traci"

Offline

 

#8 29-10-2007 22:12:54

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Problem po directcie

to ze sie nauczysz tekstu "podobasz mi sie i chce cie poznac" to nie znacyz ze to jest direct...laska ci sie nie podoba to to bedzie zwykle lecenie w chuja...nieszczerosc...to nie bedzie direct...directem by bylo wtedy...."masz zjebany ryj ale chce zamoczyc kutasa w twojej wielkiej rozjechanej pizdzie"...tak samo z tym podejsciem...popatrz na nia...zobacz co ma w sobie najfajniejszego...podejdz i jej to powiedz...i w tym momencie ona faktycznie ci sie podobala...ale cos nie tak ? dlaczego ? powiedziales bezplciowa wiazanke slow a nie to co tak naprawde czujesz na jej temat...podoba ci sie ? powiedz to wlasnymi slowami...duzo ludzi nie rozumie tego co tak naprawde przekazuje BB, Shark i David X...

wyrecytowales to...nie byles pewny siebie w tej sytuacji...dlatego laska powiedziala ze to bylo wiesniackie...a do tego przekazywales jej werbalnie ze jestes pewny siebie...DLV...cos w stylu "czesc mam ferrari, to co poruchamy sie ?"

nie pierdol sie przy direct'ie w jakas mowe ciala tak jak pisze dawid_slask (ideo chyab no nie ?) bo to tylko zjebie twoje podejscie...podejdz i powiedz co myslizs...zrob co myslisz wtedy direct ci wyjdzie...nie zastanawiaj sie z ktorej strony podejsc co dokladnie powiedziec...widzisz laske podbijasz obracasz ja i dopiero myslisz co masz powiedziec...to cie wtedy zmusza do powiedzenia tego co myslisz...najlatwiejsze...najbardziej szczere...i  tak cwicz directa...z pcozatku niekoniecznie bedziesz mial zajebiste efekty ale wraz z rozwojem twojej osobowosci i z kolejnymi zaliczonymi panienkami na koncie, twoj direct bedzie przybieral na mocy

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (29-10-2007 22:18:58)

Offline

 

#9 30-10-2007 08:01:53

+Brad+

Początkujący

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 10

Re: Problem po directcie

Spoko spoko, jeszcze potrenuję, ale w sumie to ja się pytałem co mam teraz zrobić a nie co poprawić, ale i tak dzięki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.patapon3.pun.pl www.topoff.pun.pl www.kszoryultras.pun.pl www.itibia.pun.pl www.dods.pun.pl