Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-09-2007 15:43:07

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

FR: Directowa Laska

Zasadniczo nie pisze FR bo mi sie nie chce ale to co sie wydazylo tydzien temu zwalilo mnie z nog I napewno 99% ludzi z PUA nie mialo takiej sytuacji a jak nie 99% to przynajmniej wiekszosc

A wiec wszystko zaczelo sie kilka tygodni temu. Poznalem laske a tak naprwde to ona mnie otworzyla. Pogadlismy troche ale ze laska mi sie nie wkrecila wiec nie krecilem dalej z nia. Dwa tygodnie temu pogadalem z nia troche na temat tego ci mi w niej pasuje a co nie. Po chwili temat zszedl na temat tego jak uwodznia.
Fragment rozmowy:
R: powiedzenie chłopakowi wprost
R: że sie podoba itd.
R: jest głupie nie
Ja: szkoda ze mi sie archiwum kasuej
Ja: po miesiecu
Ja: bo bym ci przeslal fajny list :d
R: bo?
Ja: jaki mi zostawila dziewczyna
R: spoko
Ja: uwierz mi  :d
Ja: dziewczna widac
Ja: ze wali prosto z mosti
Ja: cala szczeroscia
Ja: ale jak aj to czytalem to sie zlewalem ze smiechu
R: no na pewno
Ja: co jak co ale poprawila mi humor na nastepne kilka dni

Dzien pozniej po tej rozmowie wstaje rano i nagle cos mi swita w glowie i mysle sobie "k**** przeciez ona sie pytala jak moze mi powiedziec ze ja sie je podobam" no to odrazu na wbijam na gg no i zastawiam jej polapke

"Siema
wlasnie sie zastanawialem nad tym twoim pytaniem dotyczacym powiedzenia chlopakowi ze sie mu podobasz I tak se mysle ze jak dziewczyna napisze cos takiego na gg to bym padl z brechtu a ona by sie spalila na maxa ale jakby mi ktoras tak wyskoczyla w realu, podchodzac do mnie w pelni wyluzowana i pewnym krokiem odrazu patrzac mi w oczy i strzelila by mi takim tekstem to na poczatku padlbym z wrazenia a pozniej zaczal sie smiac bo nie wiedzialbym co jej odpowiedziec
Ale to tylko moje odczucia nie wiem jak z innymi by bylo
Pamietaj ze na zywca wazne jest to co robisz i jak sie zachowuesz a nie tylko to co mowisz "

Wszystko zrobione Laska sie nie przejmuje, nadchodzi weekend niezla impreza  sie szykowala jak zawsze i calkowicie zapomnialem o niej

Nadchodzi wtorek. Ide po korytarzu wracajac z bufetu i nagle widze ze R idzie prosto na mnie. Usmiechnieta calkowicie wluzowana. Mysle sobie "co ona moze chciec teraz" (myslalem o szkole albo innym gownie). Podchodzi do mnie... nic nie mowi, stoi w milczeniu przez jakies 3-5 sec. Ja na na patrze lapie kontakt zwrokowy (jak zawsze) i ona wyskakuje z tekstem "Podobasz mi sie". Zamarlem... Po raz pierwszy w zyciu nie wiedzialem co powiedziec na poczatku wogole nie wierzylem ze cos takeigo moze zrobic. Stoje tak wryty jak kolek na srodku korytarza patrzac jej prosto w oczy. Nie wiem ile tak stalem, poczucie czasu stracilem calkowicie. Gdize tam poczucie czasu, stracilem cale logiczne myslenie nie wiedzialem co powiedziec ani zrobic. Tak naprawde nie pamietam co sie dzialo przez te pierwsze 30 sec, wydaje mi sie ze chuba stalismy i nic nie mowilismy ale jak sie "ocknalem" juz rozmowa byla rozkrecona ona cos tam mowila ale nie pamietam Stalem w miejcu i patrzylem jej prosto w oczy tak samo jak ona mi... calkowicie nie liczylo sie to co ona mowi. Nagle rozlegl sie dzwonek ktory wyciagnal mnie z tej hipnozy. Postalismy tak jeszcze chwile i poszedlem na lekcje

Od tej akcji minal juz tydzien i juz jest calkiem spoko nawet po woli zapominam o tym i nie mysle o tym ale przez pierwsze dwa dni to niezle walilo wszystko w glowie Ciagle ta sytuacje sie przewracala pomiedzy myslami

Wnioseki:
-Direct robi niezle siano w glowie parwdopodobnie takze u dziewczyn ale tego wam ne powiem ;P (Byc moze malenka sie tutaj wypowie jako ze jest jedyna dziewczyna na forum i moze miala taka sytuacje ;P )

PS: zamiecilem to tutaj bo tak naprawde nie chodzi w tym FR o to jak to zrobilem ale o skutek i o direct
PSS: laska z wygladu HB 8 (chociaz nie uzywam skali)

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (26-09-2007 15:48:25)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#2 26-09-2007 21:47:38

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: FR: Directowa Laska

Punkt G. napisał:

(Byc moze malenka sie tutaj wypowie jako ze jest jedyna dziewczyna na forum i moze miala taka sytuacje ;P )

No to skoro zostałam wyciagnięta do tablicy to napiszę;)

Myślę, że na dziewczynach direkt w stylu "podobasz mi się" nie robi to aż takiego wrażenia jak na facetach bo częściej się z tym spotykają. Jednak  jeśli facet powie to zbliżając ją do siebie,  i zdecydowanie (ale nie tak żeby ją połamać) złapie ją w talii, spojrzy prosto w oczy to mogę zagwarantować, że dziewczyna poczuje jakieś ukłucie i szybsze bicie serca.


To tyle ode mnie, nie poparte żadnymi badaniami tylko własnymi odczuciami


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#3 27-09-2007 14:44:21

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: FR: Directowa Laska

Nie ma to jak wymusic na kims wypowiedzenie sie na jakis temat

maleńka napisał:

Jednak  jeśli facet powie to zbliżając ją do siebie,  i zdecydowanie (ale nie tak żeby ją połamać) złapie ją w talii, spojrzy prosto w oczy to mogę zagwarantować, że dziewczyna poczuje jakieś ukłucie i szybsze bicie serca.

Czy mi sie wydaje czy ktos tu napisal jak wyglada czyjs idealny direct i jakby chcial zostac uwiedziony ? ;>


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 27-09-2007 16:08:57

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: FR: Directowa Laska

Terefere


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#5 27-09-2007 22:50:08

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: FR: Directowa Laska

hahaha wtafilem w sedno ^.^


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#6 28-09-2007 19:01:02

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: FR: Directowa Laska

taki direct z "nowopoznaną" kobietą nie wzbudził by raczej hmmm chociaż fakt, trzeba to sprawdzić...

Maleńska opisz dokłądniej jak mam chwytać te kobiety

pozdrow

Offline

 

#7 28-09-2007 22:32:42

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: FR: Directowa Laska

ja nie powiedziałam, że to zadziała na "nowo poznaną" dziewczynę

Shanon jak ja ci mam powiedzieć jak masz ją złapać? :> Między plecami a pośladkami jest takie miejsce bardziej płaskie ( oj no nie umiem tego wytłumaczyć) No w każdym razie o to miejsce mi chodziło


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#8 28-09-2007 22:36:15

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: FR: Directowa Laska

talia?


p.s. zrob miejsce w swojej skrzynce odbiorczej..

Ostatnio edytowany przez brzozik (28-09-2007 22:40:08)


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#9 28-09-2007 23:28:54

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: FR: Directowa Laska

oj chłopaki szczegółów się czepiacie, napisałam talia bo najszybciej się kojarzy, a to że Shahon chciał szczegółowo to nie moja wina


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#10 29-09-2007 08:16:02

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: FR: Directowa Laska

hmm moze poprostu tam gdzie sa nerki ? ;> z tego "opisu" malenkiej tak mi sie wydaje co jak co ale u mnie za plecami sa odrazu posladki nie mam pustej przestrzeni z niewiadomo czym


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#11 29-09-2007 23:17:19

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: FR: Directowa Laska

No chłopaki bo się zamknę w sobie no!!
czepiacie się pierdol zamiast mówić o konkretach


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#12 30-09-2007 08:12:07

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: FR: Directowa Laska

Shahon napisał:

taki direct z "nowopoznaną" kobietą nie wzbudził by raczej hmmm chociaż fakt, trzeba to sprawdzić...

Shahon Direct dziala i nie mozna powiedziec ze nie przynajmniej u mnie i u brzozika
Ale direct dziala wtedy gdy naprawde laska ci sie podoba bo jesli idziesz ulica i sobie myslisz "ok nmo to teraz zrobie direct. oooo tam jest jakas laska" to jesli ta laska ma wiekszy BS to sie zjedzie ale jesli podchodzisz do niej calkowicie pewny tego po co z nia rozmawiasz i calkowicie szczery to ona napewno zaaraguje pozytywnie

Wczoraj jak bylem w empiku nagle zobaczylem alske co przegladala ksiazki fantasy (hb8) tylko jakas taka smutna mine miala no to podchodze do niej, ona akurat ksiazke odklada na bok i sie odwraca. Lapie ja za ramie i mowie "Chce cie poznac" z bananem na mordzie stoje i patrze prosto jej w oczy nie odwracajac zwroku nawet na chwile. Ona po chwili chowa glowe w dol i "yyy... ale dlaczego?". Ja juz w mysli <rotfl> nie moge z laski ale dalej "Bo gdy cie zobaczylem mialas taki smutny i niewinny wyraz twarzy, wiec pomyslalem sobie ze musze cie poznac i sprawic by usmiech zawital na twojej twarzy " ona podnosi glowe z biiig bananem i zaczyna patrzec mi w oczy i mowi "Ania" .... i tam blebleble. Pogadalem chwile i poszedlem szukac ksiaki dla siebie Nie wzielem numeru ani nic poprostu pogadalem i poprawilem lasce humor

Makenka ty i tak jestes zamknieta w sobie To tylko w tym temacie masz az 6 postow


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#13 30-09-2007 13:28:08

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: FR: Directowa Laska

no G wiem doskonale że direct działa:-) nie będe się chwalił dla odmiany, tak czy owak nie otwierałem wielu lasek directem stosując od razu kino... ale ostatnio się przekonuję zę direct+kino + jak wspomniałeś mocny kontakt wzrokowy i silna rama to efekt jest piorunujący.

Ostatnio powiedziałem direct ale na 2 sekundy przerzuciłem wzrok na co innego i pomimo że powiedziałem to donośnie aby wszystkie kobiety wokół słyszały... to laska oprócz banana na ślicznej platynowej twarzy, olała mnie przez brak mojej 100% pewności, masz pewności 90% oblewasz... masz jej 98% też oblewasz.... masz 100% to wygrywasz.

czarne albo białe

Makenka ty i tak jestes zamknieta w sobie

aleś jej dowalił głupią sugestię;p
Maleńka mam nadzieję że masz zainstalowany bullshit detector, dla mnie jesteś WIELKA:-)

pozdrow

Offline

 

#14 30-09-2007 23:02:45

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: FR: Directowa Laska

Punkt G. napisał:

ona wyskakuje z tekstem "Podobasz mi sie". Zamarlem... (1) Po raz pierwszy w zyciu nie wiedzialem co powiedziec (2) na poczatku wogole nie wierzylem ze cos takeigo moze zrobic . Stoje tak wryty jak kolek (3)

Otóż panie kolego , zapewnie nieświadomie ... z obu stron, panienka zastosowała na tobie indukcje (1) która wprowadza umysł w stan konfuzji (2) (czytaj: zawieszenie mózgu ) i trans jednocześnie (3) (wysoka podatność na sugestie) .

Działa to na zasadzie łamania utrwalonych wzorców zachowania, a po co ?? A właśnie po to by druga osoba była podatna na wszelkiego rodzaju sugestie
Nieodłącznym elementem indukcji jest patrzenie drugiej osobie w oczy .. to twój czas na szybkie podanie sugestii.

Często spotykany jest Handshake Interrupt.



Reprobus.


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.transport.pun.pl