Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 02-07-2007 22:30:11

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Cóż.... Fotka.pl

G-spot  zapraszam do szczecina, napsiz do mnie na gg jak chcesz wpasc

Offline

 

#17 02-07-2007 23:21:32

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: Cóż.... Fotka.pl

Somku w ch** lepiej poznawac laski na zywo jednak wiesz ;p

AN necie jestes, Co sie umawialem na spotkanie to 95% ze sie ustawialem na dupcenie ... to fakt Gdy by moja ania miałą jakieś fotki na necie to bym ja zajebal ,myslac ze w necie jest wiecej kolesi ktorzy sie umawiaja przez neta tylko na dupcenie ;D ... Ps ... Za dużo tepych lasek siedzi na internecie Albo leczy kompleksy , bądź jest mało interesującą panną itp itd ... Takie do walenia się szybko nudzą ( Taka głębia w nich i pustka eh... ) .

Direct - Nls - in direct -- 3 in 1 ... Mmm and real sarge ...  Wyśmienite;)

Offline

 

#18 25-07-2007 19:30:53

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Cóż.... Fotka.pl

No ta czekolada mnei rozbroiła, a co do FOTKi SYMAPTI I Innego stuffu wole się nie wypowiadać. Online tyle powiem, jak nie widzę to nei wiem do czego mówię, Nigdy nei wiesz kto jest po drugiej stronie a co do zdjęć polecam pogaldac youtube i filmy o możliwościach Photoshop.
pozdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#19 06-08-2007 23:55:21

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Cóż.... Fotka.pl

Ostatnio tylko przegladalem forum ale mysle ze pora abym sie wypowiedzial, gdyż sam jeszcze niedawno uwodzilem oneline (fotka.pl ). Nie nazekam na brak sukcesow ( sukces jak dla mnie ) bo z 10 lasek z ktorymi zaczynalem gadke na fotce to ok. 6-7 dawala mi gg , a z 2-3 sie umawialem. ( doszedlem do wniosku ze jestem znacznie lepszy oneline niz na zywo, chodź oczywiscie nie popieram tej metody, dlatego sam juz przestalem z niej korzystac ), a teraz do rzeczy

Brzozik... pisales ze zalezy ci na tej lase wiec wpadl mi do glowy pomysl jak mialbys sie z nia poznac w realu. Jeżeli masz drugi profil ( na ktorych nie masz zdjec, ewentualnie wejdź z czyjegos konta) to zajrzyj na jej znajomych i komentarze. Tam wybierasz ktoras z jej kumpeli ( tylko nie najlepsza, zeby sie czasem toba nie pochwalila ) i smigasz bajere(juz ze swojego konta ),  po czym proponujesz spotkanie. Na spotkaniu jednak ( nie koniecznie pierwszym) zdajecie sobie sprawe ze mozecie zostac jedynie 'przyjaciolmi'. Ale niech tak sie stanie i utrzymuj z nia kontakt ( przez jakis czas ) a wiadomo ze jak juz znasz kumpele twojego celu, to juz jest duzo mozliwosci aby 'przypadkowo' spotkac sie z celem. Troche dlugotrala ta metoda i wydaje sie byc skaplikowana, ale plusy sa takie ze po pierwsze wkoncu poznajesz laske na real i nie wychodzisz na WSN, a po drugie  to przeciesz mozesz wybrac rownie ladna kumpele, a wiadomo co za tym idzie ;]


Wiewior... szczerze przyznam ze troszeczke mnie rozbawil twoj post z tym photoshopem, bo owszem, niektorzy nie daja swoich zdjec na fotke tylko osoby ktorych nawewt nie znaja (c. ronaldo i inne ) ale jest to maly % osob, a jeszcze mniej osob robi photosop(y) . Dlatego spotkac zeby spotkac sie z taka laska to trzeba miec niezlego pecha A  nawet jezeli sie z nia spotkasz i okaze sie ze wyglada 'troche' inaczej to nie znaczy ze musisz z nia byc. To tylko 'randka w ciemno' choc powtorze, nie jestem za podrywem oneline.

PS. Wiewior... nic do ciebie nie mam, bo zapewne i tak jestes znacznie lepszym podrywaczem niz ja ale jakos mnie natchnelo zeby troche obronic fotke, bo jednak kilka znajomosci zawarlem dzieki niej


pzdr for all ;]

Offline

 

#20 07-08-2007 20:46:54

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Cóż.... Fotka.pl

Hmm, mi bardziej chodziło o to, że tak naprawdę zdjęcie nie oddaje faktycznie osoby, sam wiem bo kiedyś baiwłem się w symatie dla pottrenowania pattenerów i stowrzyłem sowisty uniwersalizm otwarcia offline, ale to było dawno, zasadniczo jednak laski tak robiły zdjęcia by coś ukryć, np zbędne kg, lekko przykrótkawe nogi, jakieś wady które w pierwszym spojrzeniu wychodzą, oczywiści emożna wyczuć takie akcje, w kontekście prowadzonej przez nie rozmowy, że może być cos nie tak w relacji zdjęcie a oan online, ale bywa różnie, trafiąły się bowiem dziewczyny naprawdę łądne ok 9.0 /+ ale te zazwyczja żadko się umawiały a raczej skupiały się na dobrej zabawie online. Tak czy inaczje jak wpsomnaiłem, nie mam jakiś szczeólnei dobrych iciekawych doświdaczeń z tego typu stronami, wiem jednak że mozna spotkac kogoś tam szczeólnie ciekawego i tu moje ukłony w stosunku jednego z członków -=<KKT>=-, z tego co wiem wszytko idzie w coraz lepszym kierunku, dzieki własnie jednmu z serwisów, wiec jak piszę nie uogólniam broń boże, daltego woałalem być ostrożny wypowiedziach i kalibrować sowje zdanie.

<szary> - forum to demokratyczne meijsce wypowiedzi, gdzie zasadą jest wysłuchwianei wszytkich zdań i wszelkich stron danej sprawy jakaprezentuje użytkownik, daltego i twoja wypowiedz coś wnosi do syskusji, daltego uwązam ją za ciekawą, lecz brón boże żebyśmy jakieś wojny na miecze uprawiali, nei o to chodzi na tym forum. Swoja dorgą ciekawa sprawa z ,,motywem drugiego profilu", ciekawa alternatywa, dobrze poprowadzona może być niezwykle skuteczna, bowiem pózniej właczy się zazdrość, a i poczta pantoflowa szybko u kobiet reaguje hehe.
Pzdr.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#21 07-08-2007 22:32:22

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Cóż.... Fotka.pl

Widze ze sie zrozumielismy   pzdr. ;]

Offline

 

#22 16-09-2007 18:51:19

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Cóż.... Fotka.pl

I to jest naważniejsze.
---------------------
Pzdr.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b3.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl www.oi.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl