Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-08-2007 18:08:25

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

szybki i latwy nr cosle

Umouwiony dzien w Kato na sarge z kilkoma PUA. Po kilku min rozchodu po miescie stoimy przed SCC, nagle widze dwie laski na przystanku (z bliska hb 6 i 7,5 ). Nic tylko podejsc . Mialem do nich ok 30-50 metrow,ale gdy przeszedlem juz powlowe drogi widzialem jak jedna usmiecha sie do drugiej dajac sygnal ze ide . Otwieram...
Ja : Czesc dziewczyny... potrzebuje kobiecej opini... bo widzicie... moj kumpel jest bardzo niesmialy w stosunku do kobiet, ciekaw jestem co wy poradzilibyscie swojemu kumplowi gdyby mial podobny problem.
One:blebleble
Ja:( po kilku wymianach zdan ) Wygladacie mi na odwazne dziewczyny, wiec moze podejdziecie ze mna do mojego kumpla i pokazecie mu ze rozmowy z kobietami wcale nie sa takie straszne ( wiedzialem ze sie nie zgodza, bo mowa byla o Lukishhu, a obok niego stalo ok. 8 innych PUA )
One: smiech ( reakcja na to ze wygladaja na odwazne) chyba nie zdazymy bo zaraz przyjeżdza tramwaj
Ja : no coz, widocznie bedziemy musieli wymienic sie numerami ( smile ) i wyciagam phona
Ja: podajcie swoj nr
Hb 7,5 : ( podaje nr )
Ja: i jak masz na imie ??
Hb 7,5 : Sylwia
Ja: wiedzialem (smile )
One : (smiech )
Ja : ( biore nr od drugiej, ona podaje )
Ja : a ty jestes...
Hb 6 : Kasia
Ja: ( rozkladajac automatycznie rece jak gdyby w gescie triumfu ) powinienem grac w lotka ( smile )
One : (smiech )
Ja : no coz, to caluje raczki ( smile i wyciagal dlon jak gdybym chcial sie pozegnac, najpierw do Sylwi, potem przekrecam delikatnie dlon aby pocalowac, patrzac sie w jej oczy i widze banan na jej twarzy... tak samo robi z Kasia )

Oczywiscie bylo kilka IOI, nie wiem od ktorej bardziej
Wyprostuje takze to ze to ( jakby ktos nie znal Lukishha ) ze nie jest on niesmialy
Cala akcja nie trwala dluzej niz 5 min, a laski widac bardzo zadowolone

Offline

 

#2 26-08-2007 20:47:33

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: szybki i latwy nr cosle

tak to prawda, ty im pomachales ale ja je pierwszy wychaczylem swoja droga to moge ci dac namiar na te laski, bo jak wiesz nie ma mnie juz w Kato  

Offline

 

#3 26-08-2007 21:32:27

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: szybki i latwy nr cosle

Nie powiedzialem ze to robisz poprostu przytaczam calkowitu obraz od poczatku, do konca tegoz sargu

Offline

 

#4 26-08-2007 21:57:35

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

Re: szybki i latwy nr cosle

Lukkish jest BARDZO niesmialy

Ostatnio edytowany przez Smajti (26-08-2007 22:03:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl