Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-07-2007 17:25:15

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Test na Evil Opener

Coz... Tak jak wczoraj obiecalem przetestowalem Evil Opener przetlumaczony przez Alex'a, ale wszystko pokolei.

Pierwszym punktem dnia bylo spotkanie sie z pewnych chlopakiem, aby odebrac jego CV i zaniesc do siebie do Hotelu. Bylismy umowieni na godzine 18ta, ale musialem przeniesc spotkanie na godzine 19ta ( w momencie kiedy przenosilem on juz byl na miescie). Po jakims czasie musialem przeniesc spotkanie na 19:40, ale podczas rozmowy dowiedzialem sie ze jest z jakimis dziewczynami... no coz... to troche przyspieszylem kroku Spotkanie odbylo sie pod 'Szpila' w centrum Dublina. Gosc zaprowadzil mnie do jeszcze jednego swojego znajomego i hb8 i 9 (tym faktem bylem bardzo ucieszony ). Jak sie okazalo dziewczyny tez byly zainteresowane praca u mnie . Przedstawilem sie najpierw jednemu synkowi, potem drugiemu, potem hb8 i hb9. Nastepnie zaczela sie akcja
Poprosilem aby dziewczyny ponownie sie przedstawily (co zrobily) i powiedzialem 'postaram sie zapamietac' ... dziewczyny usmiechniete mowia ' a co ich (facetow) to imion juz nie musisz pamietac?' - 'jestem facetem'   Jeden synek w tym momencie poprostu sie wylaczyl hehehe... Chyba urazilo go ze niezwracalem na niego uwagi (potem w rozmowie kika razy probowal sie wlaczyc... ale coz... niestety zadzieral z DM ). Chwila rzeczowej rozmowy o firmie itp. Zaczelem kierowac rozmowe na temat wlosow, stylu itp (pod pretekstem wymagan w firmie) I tam zaczelo sie male kino - dziewczyny zaczely zwracac uwage na blyskotki (obraczki) i wszystko bylo fajnie. Stalismy tam sam niewiem ile czasu , a faceci tylko poslusznie stali obok. Zaproponowalem dziewczynom i facetowi z ktorym sie spotkalem (zakladam przywodca grupy ) zeby poszli ze mna na piwo... ale jedna z dziewczyn skwitowala ze nie dzisiaj bo musza byc z facetami i wogole. No to sie ladnie pozegnalem i mowie ze ide w kluby.

Trafilem do jednego z lepszych Dublinskich klubow czyli Q-Bar. Wypilem piwko obserwujac klub i postanowilem wyjsc na moment na zewnatrz... aby odswiezyc pluca . Nagle zauwazam ze w/w 4ka przechodzi tuz obok balustrady klubu. Faceci ida dalej , a dziewczyny sie zatrzymuja i zaczynaja zagadywac, czy przyszedlem samemu do klubu (moja odpowiedz ' w klubach nigdy nie jestem sam' wydaje sie ze zadowolila dziewczyny ) jaka muzyka, jak sie bawie i wogole takie tam Chwile postaly i mowia ze moze za tydzien gdzies pojdziemy - Z wielka checia

Wracam do klubu... gdzie zaczelem troche tanczyc. Widze fajny 3secik siedzacy na lozy i mysle ... czas przetestowac Evil Opener. Podchodze z telefonem i daje opener. Dziewczyny jak na zawolanie (az smiac mi sie chcialo) zaczely przeszukiwac cala loze i do okola. Ja siadam dokladnie na srodku lozy i obserwuje je. Pierwsza zauwazyla i stoi i niewie co robic. Chwile pozniej pozostale dwie stoja jak oslupiale i ... nic Mowie zeby sie dosiadly i ze dziekuje za zaproszenie Dziewczyny spojrzaly na siebie z usmiechem i sie dosiadly do okola mnie ( w tym momencie mysl : KLUB TO WIDZIAL ? Ktos to nagrywal? ) Po chwili rozmowy po angielsku (o dziwo mialy nawet dobry angielski) pada pytanie skad jestem: Polska i nagle dziewczyna ktora upolowalem sobie mowi : Pierdolisz . Ja 'o lol , Marek jestem' Okazalo sie, ze Polki a moj TG ma na imie Renata. Rozmowy, tance... ogolnie duzo smiechu i kino Zaczelismy sie wyglupiac, a potem postanowilem zagrac z nimi w ocenianie ludzi Bylo naprawde duzo smiechu Potem mowie do Renaty ze ma przewalone i idzie ze mna na parkiet. Potanczylismy troche i Dj wlaczyl Shakire (nie ma tutaj bata zeby niewyszlo przy tej piosence)... w polowie piosenki poprostu ja pocalowalem... Dziewczyna byla goraca... (a jej przyjaciolki jak to zobaczyly poprostu zaczely podskakiwac na lozy... czy to z radosci czy z czego? niewiem ). Usiedlismy , pogadalismy z reszta... kino, kc, kino, kc... i tak non stop. Potem zapytaly sie mnie o wiek... okazalo ze sa starsze, a Renata o 2 lata starsze (riposta - tak samo jak moja ex ktora mnie namowila na przyjazd tutaj ). Chwila rozmowy, ale coz dziewczyny musialy sie zmywac bo jedna z nich jest opiekunka u jakiejs rodziny i o 6tej rano leci na Bali Mowie ze lece z nia... przetrzymalem moment je, ale coz ... wymiana telefonow z cala trojka i znowu kc z Renatka.

Wrocilem na parkiet... chwile sie pokrecilem i zadowolony wrocilem do siebie... O 6tej obudzil mnie sygnalek od niej


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#2 28-07-2007 20:54:05

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Test na Evil Opener

"pada pytanie skad jestem: Polska i nagle dziewczyna ktora upolowalem sobie mowi : Pierdolisz . Ja 'o lol , Marek jestem'  Okazalo sie, ze Polki"

Heh he, to bylo dobre. Nie ma to jak dobra zabawa.
Swietny FR.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez zick (30-07-2007 15:48:52)

Offline

 

#3 29-07-2007 09:10:18

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Test na Evil Opener

Ach, nie mylilem sie do co do openera Świetny raport
Raz przy testowaniu jednak mi nie wyszlo: otwieralem 2 laski, a kiedy usiadlem, laski sobie poszly, hmmm Taki to jest swiat: raz na wozie raz pod wozem


pozdro

Offline

 

#4 31-07-2007 15:39:59

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: Test na Evil Opener

Alex obawiam sie ze nie raz na wozie raz pod wozem.. zmienilbym tlumaczenie na:

"raz spierdolisz set a raz bedzie wszystko cacy"


Co to za opener jest?

pozdrow

Offline

 

#5 31-07-2007 16:57:30

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Test na Evil Opener

Shahon napisał:

Alex obawiam sie ze nie raz na wozie raz pod wozem.. zmienilbym tlumaczenie na:

"raz spierdolisz set a raz bedzie wszystko cacy"


Co to za opener jest?

pozdrow

w tym temacie jest
http://www.seductionpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=31

a jaka to piosenka była ?


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#6 31-07-2007 19:13:22

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Test na Evil Opener

Hips don't lie


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 31-07-2007 22:49:02

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: Test na Evil Opener

Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny.


podaj lepiej dzial w ktorym to znajde to se poszukam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.60dhwesterplatte.pun.pl www.janeausten.pun.pl www.managerekstraklasy.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.ots76.pun.pl