Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 07-07-2007 23:15:59

tolperiss

Początkujący

9512358
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 07-06-2007
Posty: 17

Badboy prawda czy mit ?

http://direct-method.net/invisionboard/ … topic=1780

Natknąłem się na innej stronce o uwodzeniu na tego linka. Zapraszam do lektury.Co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 07-07-2007 23:44:56

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Badboy prawda czy mit ?

To stara jak swiat sprawa.Poruszana juz zreszta na innych forach(o ile pamietam na dawnym fr a obecnym uwo).

Co do mojego stanowiska to jest takie samo jak w przypadku WL.Coby kto nie powiedzial Badboy pomogl wielu osobom.... wiadomo ze nie bezinteresownie ale pomogl... .Osobiscie jego metoda-3cd,newsletery,Perfect seduction moze nie sa czyms jedynym ,ale na pewno po czesci ksztaltuja moja gre

Offline

 

#3 08-07-2007 02:49:30

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Badboy prawda czy mit ?

Badboy jest świetnym nauczycielem, naprawde chyba najlepszym jakiego znam z PUA. Możliwie że tak naprawde jest słabszy w podrywie, ale dla mnie liczy się że zmienił mnie na plus i to zdecydowanie.

Offline

 

#4 25-07-2007 19:38:27

Recoil

Początkujący

Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 4

Re: Badboy prawda czy mit ?

Ja osobiście sam nie wiem co mam o tym myśleć.

1) Z jednej strony:

A)rozmawiałem o tym na żywo z Sharkiem, Robertem (Nightlife), Marko i Atilla (instruktorzy Sharka) - pojedyńczo z każdym z osobna i albo wszyscy czterej są świetnymi kłamcami, albo faktycznie wierzą w to co mówią.

B) Widziałem kilka naprawdę słabych akcji BB [w polu] i parę innych "potknięć" i niespójności które stawiają go w złym świetle.

C) Z perspektywy niektóre jego porady wydają mi się trochę dziwaczne, a wręcz szkodliwe.

2) Z drugiej strony:

A) nauczyłem się od BB kilku naprawdę dobrych rzeczy. (równolegle z gównem z punktu 1C)

B) mój znajomy widział na ostatnim warsztacie jak BB robi kiss close na dopiero co poznanej dziewczynie.


Fuck, znam go relatywnie dobrze, byłem na kilku jego warsztatach, jeden sam organizowałem, etc etc - ale sam nie wiem jak dokładnie z nim jest.

Offline

 

#5 25-07-2007 22:17:24

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Badboy prawda czy mit ?

@recoil

ideo wspominał mi z warsztatu o tej akcji i wiedzy jaka przekazal mu bb i jak na niego wplynol wiec wydaje mi sie ze jest to naprawde dobry nauczyciel chociaz sam niewidzialem go tylko co przez spolecznosc...
ale marketing i kasa pewnie zarabia dobra

swoja droga slyszalem o kolesiu zwanym Magnum z niemiec ktory wspolpracuje z BB
wiesz cos o nim ciekawego moze?

Offline

 

#6 26-07-2007 18:35:05

joker

Początkujący

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 3

Re: Badboy prawda czy mit ?

Ten Magnum to podobno Polak, ktory dawno temu wyjechal na stale do Niemiec. tak gdzies slyszalem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b3.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.oi.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl