Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 21-07-2007 20:42:08

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

FR - usuwaj osoby ktore cie blokuje

Siemka chlopaki opowiem wam co mnie wczoraj spotkalo poraz w sumie pierwszy i sam niewiem czy dobrze z tego wyszedlem..

Poszedlem z moim dobrym kumplem na rynek znajomy ogolnie afc czesto psul mi gre i t d ale lubie go i nie przekladam gry ponad przyjazn ale do wczoraj kiedy to..
siedzimy na rynku i kobieta z ktora bylem dzien wczesniej na randce pisze do mnie co robie ..
pare smskow ma przyjechac do mnie i pobawimy sie razem.
Mija 22 wychodze po nia czesc czesc idziemy
kumpel z poczatku malo mowny leading'uje prowadze rozmowe
spotykam diabla chwile rozmawiamy idziemy do niego na sofe dalej rozmowa itd
przychodze oni rozmawiaja staram musie nie werbalnie wytlumaczyc zeby mi dal jakis na izolacje on nic dalej gadka
zmienamy miejsce taniamy taniamy a kumpel jak kumpel przyczepil sie jakby pierwszy raz byl w klubie i nikogo nie znał
juz mialem sie poddac i to olac ale nie walcze biore ja za reke idziemy na parkiet tanczymy ekskaluje kino odwzajemnia ale dalej kolega chamuje wpierdala sie itd
wracamy na sofe opieram sie o barierki i slysze co on do niej mowi " wiesz wygladasz na sympatyczna osobe i w sumie chcialbym cie lepiej poznac " glebaaa
kurwica mnie bierze zmieniamy miejsce on zaczyna nawijac o samochodach pracy itd mhh zmieniam temat
widze ze cienko idzie ide na inne laski
po jakims czasie pisza mismsa ze sa w lokalu obok przychodze tam
przejmuje kompletnie leading nad nia on siedzi cicho tak mija godzina leca lOlsy ale on dalej niewie o co chodzi juz nie potrafilem mu tego wytlumaczyc.
mielismy chwile w 4 oczy jak poszedl za nas zaplacic..

ogolnie niechcac urazic go lekko go amogowalem reakcja z strone laski okey z jego srednia ale sam juz niewiem jak mialem sie zachowac w takiej sytuacji
wracajac do domu pomyslalem ze moglem mu przyp[rowadzic jakoms kobiete ale bylo za pozno ..

co byscie zrobili na moim miejscu


pozdro skylook

Offline

 

#2 22-07-2007 00:20:17

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: FR - usuwaj osoby ktore cie blokuje

Sky, czyzby to byl Lukasz ?


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 22-07-2007 03:14:36

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: FR - usuwaj osoby ktore cie blokuje

ehhh nom
ale dzis bylem z nim w klubie i jeszcze z jednym afc i zrobilem to co powinienem wczoraj
poznalem 4 kobiety jedna wyizolowalem w reszte poslalem do nich poszla jedna ale coz mieli zajecie

Offline

 

#4 22-07-2007 09:18:37

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: FR - usuwaj osoby ktore cie blokuje

Znasz lukasza - zanudzi dziewczyne gadajac o tym Jak dziala drukarka Wiec slusznie postpailes

Kurde... Az mi smaka robisz na Gwarki itp.   Byle do wrzesnia


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 22-07-2007 09:33:39

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: FR - usuwaj osoby ktore cie blokuje

znaczy on nie jest od drukarek od drukarek byl matuesz :}

Offline

 

#6 22-07-2007 23:42:33

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: FR - usuwaj osoby ktore cie blokuje

lol fajnych kolegow macie co jak co ale ja nawet z najglebszym stadium WSNa nie gadalem takich glupot lasce bo wiedzialem ze tego ne bedize sluchala


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.glogera.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.help-forum.pun.pl