Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 11-07-2007 21:15:31

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Sebastian poczytaj troche forum zanim zaczniesz dawać rady. Bo widze że naczytałeś się jakichś teorii i wydaje Ci się że dużo wiesz.

1 Zdradzi nawet jeśli kocha, jeśli będzie miała odpowiedni obiekt i okazje
2 To że zdradzi nie znaczy że od razu zrobiłeś błąd
3 Sygnały niewerbalne? ja po prostu patrze na zachowanie

Offline

 

#17 11-07-2007 21:41:59

Sebastian

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 7

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Forum troche czytałem ale nie wszystko tu jest mądre. A to co mówię, wiem z doświadczenia. :)
1. Sprecyzuj pojęcie "odpowiedni obiekt"
2. Może to tez znaczyć ze jest kurwą i zrobiłem błąd, że wogóle z nią byłem ;) Prawda jest taka, że jeśli uważa Cie za najlepsza opcje to na pewno Cie nie zdradzi.
3. Chodzi mi właśnie o wszystko poza tym co mówi. Czyli m.in. zachowanie :)

Offline

 

#18 11-07-2007 22:21:37

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

1) Chocby kiedy wtrafi na naturala albo lepszego PUA. Na kzdego innego faceta ktory da jej wiecej emocji niz Ty. Kazdy ktory zakotwiczy sie w niej bardziej i kazdy kto wywola w niej bardziej pozadane emocje przez nia. Nigdy nie mow nigdy a do kurew to lepiej podchodz ostroznie Bo nawet te "zwykle" laski na pozor wierne i tak zdradzaja bo w koncu w czym bysmy mieli wybierac kiedy wszystkie najlepsze i wierne laski bylyby zajete

Nie ma laski idealnej i idelanej zony. Tylko ty musisz miec ta swiadomosc ze ona moze Cie zdradzic i nie zakochiwac sie jak pajac wylanczajac calkowicie logiczna czesc mozgu. Tak robia WSNi, ty z wiedza z PU musisz wiedziec ze tak naprawde milosc nie istnieje i tak naprawde jestes w stanie sie zakochac codziennie w innej lasce Jedyne co istenieje to przywiazanie i wlasnie to tworzy zwiazki i malzenstwa To tylko moja teoria "milosci" ale kazdy moze miec inna

Co do kurew to kazda nia jest tylko jedne sa bardizej skryte z tym a inne mniej


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#19 11-07-2007 22:25:50

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

He he, skad ja to znam, cale to pieprzenie o milosci, jezeli cie kocha, nie zdradzi. Jak sie pieprzy w zwiazku, to nawet jakbys sobie flaki wyprowal, gowno to da. Najgorzej jest jezeli sie zaangazujesz, wtedy naprawde ta laske, ktora sie prowadza z innym za reke, czy jezdzi na impreze z  kolesiem nazwiesz k****, bedziesz zly, w innym wypadku kiedy nie jestes zaangazowany bedzie to tobie wisiec.

Zgadzam sie absolutnie z przedmowcami, zdrada jest wpisana w zwiazek, mialem tez duzo kumpli, wiem to po sobie, pierwszy okres kiedy kobieta jest zauroczona toba jest swietny, kocha i bla bla bla. Potem cos sie psuje, znajduje kogos na boku i bach. Moj kuzyn tez mial laske, bardzo go kochala, latala za nim, tez go zdradzila, zreszta on tez bzykal na boku .

To troche jest popieprzone, bo uwazam ze szkoda energii i czasu na myslenie czy zdradzi mnie, czy nie, czasami trzeba pomyslec o sobie, rozjerzec sie, jest tyle fajnych laseczek . Kto by sie przejmowal ich malymi duzymi problemami

Offline

 

#20 11-07-2007 23:21:01

Sebastian

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 7

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Co do tego "odpowiedniego obiekt" - jeśli trafi na lepszego "PUA" albo naturala tzn, że ja byłem pod tym względem gorszy, więc robiłem jakieś błędy, które należy poprawić.

Ja informuje od razu laske, że jest ze mną dlatego, że chce ze mną być, a jeśli ma ochote sie ruchać z kimś innym to najpierw ma mi o tym powiedzieć,bo wiadomo ze moze sie okazac, ze z kimś innym bedzie jej lepiej i to nie jest nic złego dopóki mnie nie oszukuje. To samo dotyczy mnie- nigdy nie zdradziłem swojej laski bo jak miałem ochote byc z inna to najpierw jej o tym powiedziałem. Wszystkie moje eks są dzięki temu moimi dobrymi przyjaciółkami. Jeśli mnie zdradzi to moze spierdalać, ale reguły musza być jasne od początku. Oczywiście cały czas ma pełną swobodę. Krótko mówiąc zakładam, że to JA jestem "najbardziej odpowiednim obiektem" i dopóki ona mi powie, ze tak nie jest- ufam jej. Nigdy mnie zadna nie zdradziła więc moze poprostu trafiłem na wyjątkowe panienki albo to co mówie ma jakiś sens. (no albo dobrze to ukrywały )

Jeśli chodzi o miłość- wiem o co wam chodzi z kontrolą emocji bo miałem z tym kiedyś problemy a dzięki temu prawidłowemu podejsciu, dobrze czuje się w obecności moich byłych. Zgadzam sie tez, ze szkoda energii na zazdrość. Celem cały czas jest znalezienie idealnej partnerki, nawet jeśli obecnie jesteś z kobietą, która jest zajebista to nikt nie kaze ci przestać szukać dalej. Ale najważniejszą rzeczą jest szczerość i uczciwy układ. Kobiety to nie są wrogowie, cele mają tak naprawde zbieżne z naszymi.

Tak w ogóle to miłość nie jest tożsama z seksem ale jakoś cieżko by mi było być z kobietą, która sypia z innymi.

Offline

 

#21 11-07-2007 23:53:01

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

ale pierdolicie...

najpierw pomyslcie czy jak wy byscie sie zakochali to byscie zdradzili ?

denerwuje mnie jak odzywa sie kilku skrzywdzonych przez laski kolesi i wszystkim wokolo wpierdalaja ze nie ma milosci jest zdrada i bla bla bla ;p  trzeba odrozniac prawdziwa milosc od "milosci"

Chocby kiedy wtrafi na naturala albo lepszego PUA. Na kzdego innego faceta ktory da jej wiecej emocji niz Ty

a powiedz mi ktory natural potrafilby dostarczyc jej w ciagu jednej interakcji wiecej emocji niz ja przez pół roku ?

a ty wexiu nie gadaj ;p nie ma chuja zebys ja wyrwal poki ja jestem

laski zdradzaja jezeli koles to frajer...jezeli zwiazek przehcodzi kryzys...

moja nie pojdzie na zadna impreze beze mnie...po prostu ona sama nie chce, jest zakochana

Moj kuzyn tez mial laske, bardzo go kochala, latala za nim, tez go zdradzila, zreszta on tez bzykal na boku .

mylisz modne "kocham Cię" z prawdziwa miloscia

Offline

 

#22 12-07-2007 00:00:06

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Podobnie jak Smoku mam... .
Do mojej ostatnio przyjechal nawet jakis ziomek ktorego ona znala z ogolniaka(WSN)- podbijal do niej-oczywiscie byl milutki,sluchal jej problemow i jak on powiedzial ze ja kocha tostal LJB .No ale wracajac do tego jego przyjazdu-pozyczyl sportowe auto od starego.Panna wyszla i powiedziala mu zeby wiecej nie przyjezdzal bo ona kocha innego-i tyle na ten temat...
A o samotnych wyjsciach na imprezy??? Paaaaanie chocbym ja namawial ona i tak nie pojdzie beze mnie....

nie ma chuja zebys ja wyrwal poki ja jestem

Prawidlowe nastawienie

Offline

 

#23 12-07-2007 00:48:44

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

SmokuKrK napisał:

a powiedz mi ktory natural potrafilby dostarczyc jej w ciagu jednej interakcji wiecej emocji niz ja przez pół roku ?

Kto powiedizal ze w ciagu ejdnego spotkania... :> Wystarczy ze wzbudzi zainteresowanie a laska sie umowi z nim bo "moze" znajdzie lepszego od swojego obecnego partnera. Nie musi odrazu wchodzic w gleboki trans wystarczy zwykla gadka na glebszym poziomie do tego pokazanie duzej pewnosci siebie no i laska jest tak samo zbajerowana jak ty ja zbajerowales przez pol roku Tylko powtazam ze tego sie nie da zrobic w 5 min Sam wyrwalem pare laske z jakis tam zwiazkow i umerz mi Smoku nie ma rzeczy nie mozliwych
Nie mowie tu ze mnie laska jakas skrzywdzila... niestety zazwyczaj jest odwrotnie ale to juz mniejsza o to ale mowie o tym jak widze to z perspektywy czasu i moich doswiadczen ;]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#24 12-07-2007 11:21:26

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

czemu jedna interakcja ? bo kazdy dostaje flake'a zaraz po podejsciu...wiele kolesi ja dorbze podrywalo...probowalo mnie niszczyc za moimi plecami...ona mowila im ze jestem zajebisty kocha mnie i ze oni nie maja szans...dlatego jedna interakcja...u mnie tez inne laski nie maja szans

heh teraz sie obudzilem :d okazuje sie ze laska juz do mnie jedzie u niej nawet we snie iglesias dostal flake'a

zobaczycie jak to bdzie jak laska sie w Was wkreci i wy sie wkrecicie w nia...

Offline

 

#25 12-07-2007 15:06:46

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Zgadzam się że nie ma sensu myślenie o tym że laska może zdradzić, to toksyczne, lepiej wogóle o tym nie myśleć i być pewnym że z tobą jest jej najlepiej.

Offline

 

#26 12-07-2007 22:37:51

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

SmokuKrK napisał:

heh teraz sie obudzilem :d okazuje sie ze laska juz do mnie jedzie u niej nawet we snie iglesias dostal flake'a

Rowniez ciesze sie z twojego szczescia tylko oszczegam bys nie stracil glowy dla jednej laskis bo mozesz sie nie mile rozczarowac


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#27 12-07-2007 23:07:29

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

stary wiecej pozytywnych wibracji kontroluje sytuacje wiecej zaufania umiem dorbrze odczytywac ludzkie zamiary, intencje, stany emocjonalne i wiem czy ona moze mnie zdradzic czy nie

Offline

 

#28 13-07-2007 00:45:51

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Tja, nie zapędzaj się tak, ludzie są nieprzewidywalni.

Ostatnio edytowany przez Mistmare (13-07-2007 02:58:43)

Offline

 

#29 13-07-2007 11:45:28

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

calkowicie przewidywalni...przynajmniej ja wiem do czego kto jest zdolny

Zgadzam się że nie ma sensu myślenie o tym że laska może zdradzić, to toksyczne, lepiej wogóle o tym nie myśleć i być pewnym że z tobą jest jej najlepiej.

i tutaj zle podejscie...jezeli wiesz ze masz slaba rame i ze to nie ty prowadzisz w zwiazku to szykuj sie na zdrade ;p i mozesz liczyc tylko na farta ze laska nie spotka lepszego od ciebie ;p

jezeli to ty prowadzisz, to ona nie moze wytrzymac bez ciebie kilku godzin, mysli caly czas o tobie, mowi o tobie, psize eski i bla bla bla to nie ma chuja zeby cie zdradzila...no nie ma takiej opcji...

postawilem sprawe jasno zdrada = koniec, barbie na samo slowo koniec ma lzy w oczach...zdrada nie istnieje jezeli dwoch ludzi sie kocha...i nie wiem czemu sie upieracie ze nawet osoba ktora kocha potrafi zdradzic

a tak wogole...czy osoba ktora boi sie ze moze zostac zdradzona zdradzi? czy raczej bedzie robic wszystko zeby ukochany partner jej nie zdradzil ?

wkrecilem sie kiedys w laske...nie zdradzila mnie ale ona kochala innego na poczatku przygody z PU to bylo i ani chwili nie myslalem zeby ja zdradzic...tylko co zrobic zeby byla moja

Offline

 

#30 13-07-2007 16:46:49

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: taktuj damy jak damy kurwy jak kurwy

Macie już dziwne rozważania ...


1. Sebastian co do popełniania błędów ;p To dalej trać życieo na Analizę swojego życia i popełnianych błędów zamiast kreować się w czymś innym.

2. Panna jest zdolna do zdrady , Tylko Kiedy ? Nie każda panna zdradzi ... Dlaczego?

- Jesteście dla niej parciem i ona myśli iż jesteście idealni , dajecie jej tyle emocji co żaden koleś ... Owszem wtedy macie 99% że nikt nie będzie lepszy. *smoku ;p i tak poderwe barbie ale nie wiem jeszcze jak dam wiecej emocji jej ...;p

3. Panna może zdradzić jak jesteście monotonni jużdla niej i trafia na kogoś o wiele bardziej szalonego , kogoś kto ją teraz weźmie za rękę do wc i zwali , bo jej nie wystarczacie emocjonalnie .

hmm ... Wiadome że jak zdradzi to k**** mozemy szukac błędów jak seba ... Ale dlaczego ? kto chce tracić czas na analizę ? nie no panowie tą działkę pierdolę;p Każdy ma swoją grę a każda laska jest inna. Po prostu jak dla tej laski ta gra była zła ( Ty byłeś średni ) I mam się tym zamartwiać ? Hmm ... nie , Dalej podążam taki jaki jestem i się ulepszam , trenuję ... Aby wpaśćna taką której moje cechy będą pasowały w 100%, dam jej na tyle emocji aby była tylko i wylacznie moja, Każda laska Pragnie czegoś innego , jak i my panowie...


Hm.. Mam ładna panne inteligentną  fajna i sympatyczna , ale k**** co z tego?;p nie daje mi na tyle emocji ile ja bym chciał, przy pierwszej lepszej okazji gdy laska mi zaimponuje badz mna pokieruje ... Idę.
*Takie samo założenie jest u Kobiet...przecież one też nie chcą się dręczyć może i nawet z kimś b . dobrym jak trafia na kogoś zajebistego... Każdy korzysta z życia i ma rozum czy warto z tego skorzystać ... trudno odmówić jak ktoś tobie zaoferuje coś więcej niż posiadasz.
eh, tyle na ten temat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.help-forum.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.glogera.pun.pl www.whitepower88.pun.pl