Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 02-07-2007 07:25:02

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Kiedy ktoś usiłuje poderwać Twoja dziewczyne...

oblecielismy kilka klubow z laska i wingiem bylo spoko...ale smieszna jazda pozniej...

...wracamy, jakis koles podbil mowi ze nie jest z krk, pokazuje na kefirek (spozywczy) i pyta czy tu jest klub nocny i cyz jest otwarty...

(dialog w przyblizeniu zmecozny juz bylem)

Ja: Przeciez to spozywczy, a nie klub
Koles: Dobra nie będę owijał w bawełne...masz taka zajebista laske, że chetnie bym ja przelizałz gory na dol
Ja: No fajna z niej dupeczka, tyle ze nie dla Ciebie
K: ale bym jej wylizal cipke
Ja: zajebisty jestes...a do laski => "no gadaj z nim"

Zanim moja cos powiedziala

K: Nie szanujesz swojej dziewczyny ze mowisz na nia "dupeczka"
Ja: Szanuje
K do barbie: On Cię nie szanuje, skoro tak do Ciebie mowi
Barbie: Ale to jest dla mnie komplement

Zaczynamy isc a koles mowi ze wylize ja zaraz tutaj...heh juz rozwazalem mozliwosc zeby mu przyjebac...ale byl najebany to lagodzilem sytuacje...

Ja:Wracaj juz tam do qmpli
K: Wiesz kłamałem tak naprawde jestem z krakowa...podaj ulice adres to przyjade do ciebie
Ja: Nie bo mnie zbijesz

heh po tym qmple go wzieli za bety ze soba

nie mialem ochoty z nim gadac dobrym sposobem na defalizacje kolesia ktory zarywa do waszej laski jest po prostu werbalne pozwolenie na rozmowe miedzy nimi

Mozliwe ze koles siedzi na jakis forach...bo tak sztucznego indirecta to jeszcze w zyciu nie widzialem...mowil z poczatku jakby recytowal wierszyk pozniej jak zrobil mega directa to sie dopiero rozkrecil i probowal boyfriend destroyerow...ale nie rozumiem co  tym podejsciem chcial zyskacl...był najebany i pewnie dlatego...ale uwazajcie co robicie z laskami jak bedziecie zbyt nachalni to mozecie chwycic niezly wpierdol

Smieszy mnie jak niektorzy nowi tandetnie usiluja wyrwac panienki...tracac wszelka naturalnosc i zdrowy rozsadek...
Nie wierzcie w schematy...tak naprawde wystarczy do dziewczyny podejsc i sie przedstawic zapewniam was ze nikt tak nie robi

Taki maly raporcik ale kiedys komus moze sie to przydac
Pozdro !

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (02-07-2007 07:37:18)

Offline

 

#2 10-07-2007 10:31:26

Pill

Początkujący

Zarejestrowany: 08-06-2007
Posty: 7

Re: Kiedy ktoś usiłuje poderwać Twoja dziewczyne...

Jeśli gość stawia się do mnie a rozmawiamy w cztery oczy to poprostu używam siły. Ale w towarzystwie wyjdzie się na prostaka...w takiej sytuacji najczęściej udaję że go nie rozumię, karzę komuś tłumaczyć tak jakby nie mówił po polsku...na prostaków działa...

Offline

 

#3 10-07-2007 16:50:10

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Kiedy ktoś usiłuje poderwać Twoja dziewczyne...

najlepiej tak jak mowi SmokuKrK dac kolesiowi pogadac ze swoja laska. ona go splawi znacznie lepiej niz nasz argument sily np


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#4 10-07-2007 22:03:52

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: Kiedy ktoś usiłuje poderwać Twoja dziewczyne...

W zwiazku z tym, że też odczułem na własnej skórze jak wyglada starcie z innym gościem który próbuje wyrwać mi moja girl, niestety nie miałem tyle szcześcia co Smoku - gośc nie był wstawiony i powiem więcej miał pewne cechy alfa (starych ma w policji co mu daje duuuża pewność siebie). Na szczeście jakoś z tego wybrnąłem.
Zamieszczam tutaj posty, które przetłumaczyłem ze strony:

Spoiler:

http://www.seductiontuition.com/


Za linka wielki dzieki dla Paul'a

Sytuacja Patowa
Autor: Thundercat
Tłumaczenie: <sweet>



W klubie, wiekszą grą jest utrzymanie dziewczyny zdala od innych facetów niż faktycznie podrywanie ich.

Kiedy to się dzieje, najlepiej uwolnić się od przeszkody szybko i trzymać twoją dziewczynę wyizolowaną z tobą.

Czasami wystarczy powiedzieć "Sorry, koleś, mieliśmy tu rozmowę"... po czym odwrócić się tyłem do faceta i kontynuować temat z dziewczyną z którą jesteś.

Czasami dobrze jest okazać się przyjacielem, i szybko pokazać gościowi gdzie jego miejsce.

Innym sposobem jest postawić go w "patowej" sytuacji , gdzie on ma wyglądać jak zabawka. Zazwyczaj lubię używać tego:

"Hej stary, nie masz dziewczyny?"

Jeśli odpowiada TAK, wówczas mówie:

"Koleś, dlaczego nie ściskasz się z nią na zewnątrz? Dziewczyny, nie sądzicie , że chłopak powinien poświęcać czas (pay attention) swojej dziewczynie zamiast wychodzić i zagadywać do innych?" (oczywiście one zawsze będą odpowiadać tak i wtedy facet wychodzi na oszukujacego swoja girl)

Jeżeli mówi NIE, wtedy odpowiadam:

"Koleś, co się stało? Jesteś spoko gościem, jestem pewny, że  możesz mieć każdą dziewczynę , jaką chcesz! Patrz, tu jest jedna.  Pomogę ci"... (Wtedy jedziesz dalej z próbą poderwania dziewczyny ,o której mówisz przez podpowiadanie gościowi, ożeń się z nią, kup jej drogą rzecz,  miej z nią dzieci, i tak dalej. Około 99% czasu, dziewczyna będzie go ignorować albo bedzie chcieć uciec od niego, przy okazji gość wyglada przy tobie jak twoja zabawka).

Pamiętaj, że kiedy idziesz do klubu by poderwać dziewczynę, musisz być przygotowany by radzić sobie "z konkurencją".

Thundercat
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AMOG Tactics
Autor: Tyler Durden
Tłumaczenie: <sweet>



100% AMOG NISZCZYCIEL

Prostą drogą by poradzić sobie z dowolnym alfą jest bycie dla niego miłym, ale zachowując się jak niezainteresowany jego pewnością/ uwagami w odpowiedniej tonacji/ mową ciała (bez wychodzenia na sarkastycznego/oceniającego) jednocześnie będąc czarującym dla wszystkich dookoła. To obniży jego zamierzoną wartość i sprawi, że będzie starał się ja na powrót podwyższyć. Nie może się z Tobą bić ani nic takiego i nie może zacząć Cię obrażać, ponieważ byłeś dla niego miły i robiąc to mógłby sprawić, że będzie wyglądał BARDZO ŹLE. Jedyną taktyką przeciwko temu jest odejść. Jeśli nagrodzisz go wystarczająco, aby zachęcić do dalszej rywalizacji, ale nie na tyle by poczuł się znów znaczący wejdzie w ślepą uliczkę jako beta w stosunku do Ciebie. Wysadzam bogatych kolesi w superstrojach, najwyższych stopniem profesorów, stupięćdziesięciokilowych mięśniaków, oficerów policji i gangsterów BEZ PRZERWY. To gówno działa - jeśli zrobisz to właściwie będą BARDZO się starać żeby zostać Twoimi znajomymi.

Ultra szybki i efektywny AMOG niszczyciel

To jest jak japońska mina/pułapka, gdzie mówisz "jesteś cool", żeby oszukać go, aby porównywał się do Ciebie.

Utknął, gdyż jeśli zareaguje dobrze, to porównał się do Ciebie. Jeśli nie, to zawalił. Jedyną dobrą odpowiedzią  którą mógłby użyć byłoby "O, racja, Ty jesteś cool.. Nie chciałem Ci przeszkodzić, stary.. Jesteś bystry, gadaj sobie z nią dalej, a ja będę patrzył i się uczył!".. Oczywiście na to możesz odpowiedzieć "Dopiero mnie spotkałeś i już możesz powiedzieć, że jestem bystry i cool? hahah"

Więcej AMOG niszczycieli

AMOG: Hej, skąd wy się znacie?
PUA: Ją? Przeleciałem ją.
(Dziewczyna zacznie "aaaaaaaah.. hahahahahah, NIE BYŁO tak!!! Ale szturchnie cię i będzie chichotać i zacznie kręcić się wokół Ciebie...)

AMOG: Hej dziewczyny, co u Was? (albo coś w tym stylu)
PUA: Hej, stary, stary (podnosisz ręce do góry jakbyś się poddawał).. Dam Ci STÓWE w tym momencie, jak zabierzesz ode mnie te laski.
(Dziewczyny zaczną "nie nie nie... kochamy Cię PUA.. nieeeee" zaczną chichotać i przymilać się Ciebie.. Znowu, od razu sprowadza kolesia na ziemie)

AMOG: Hej dziewczyny, co u Was? (albo cokolwiek)
PUA: Stary, rany, ta koszulka jest ZAJEBISTA.. Miałem taką jedną w gimnazjum, on po prostu wymiata, stary.. Baw się dobrze w tym klubie/tutaj.. Jest zajebista, nie? Stary, jesteś chyba najbardziej zajebistym kolesiem, jakiego spotkałem przez całą noc (klepiąc go w ramię)

AMOG: (dając znaki, że chce się z Tobą bić)
PUA: hahah, stary, czy ty chcesz się ze mną bić? hahaha.. ok, ok, czekaj chwilę, czekaj.. popatrz, zrobimy nawet lepiej.. najpierw.. posiłujemy się na rękę.. a potem.. będziemy robić pompki na jednej ręce.. a na koniec.. konkurs kulturystyczny!
(wtedy zacznij się prężyć i powiedz "panie?", a one zaczną śmiać się, jaki jesteś silny, a AMOG bedzie wygladać na frajera.. robisz z niego frajera, gdyż sprawiasz, że wygląda jakby chciał zaimponować dziewczynom pokazując swoją wyższość)

AMOG: Ej, człowieku.. mów dalej.. nie, nie, posłuchajmy Twojej gadki, stary.. wyrwij te laseczki, stary, zajebiście Ci idzie.
PUA: Hej, wiesz, że muszę spróbować postarać się Ci zaimponować.. Stary, po prostu WYMIATASZ. Masz ZAJEBISTE (x-miasto, x-styl ubioru x-cokolwiek)
(przyciąć jego gadkę, nieważne, co wiesz na jego temat, nawet, jeśli to do niego nie pasuje. będzie czuł się niezręcznie i jego mowa ciała to zdradzi)

AMOG: (zaczyna Cię dotykać żeby pokazać dominację)
PUA: hahaha, STAAARY, nie wolę facetów, człowieku.. hej, klub dla homo jest gdzieśtam.. proszę nie dotykać towaru.
(dziewczyny się z niego śmieją, potem stara Ci się udowodnić, że nie jest gejem)

AMOG: (najeżdża na Ciebie)
PUA: (nie odpowiadaj.. po prostu SIEDŹ cicho.. im więcej do Ciebie mówi, tym bardziej PRÓBUJE.. mówienie zbyt długo bez odpowiedzi jest jak DORÓWNYWANIE się.. więc jeśli wciąż próbuje Cię zdealfizować, a ty nie odpowiadasz, wygląda wtedy na beta, ponieważ próbował mocno zdobyć Twoją uwagę.. następnym trickiem jest zrobienie "chodźmy stąd" pokazując im ruchy oczyma (miny, jakie robią do siebie, kiedy Ty źle radzisz sobie w secie) a one odejdą razem z Tobą)

AMOG: (najeżdża na Ciebie)
PUA: Stary, jesteś samcem alfa
AMOG: he?
PUA: no wiesz, jakby lider paczki.. to wszystkim rządzisz.. możesz kłaść ręce na kolesi, których nie znasz, ponieważ jesteś alfa.
(rozpierdala całą jego 'wyglądającą cool' grę, ponieważ opisałeś wszystkie jego charakterystyczne cechy, więc cokolwiek zrobi, żeby wyglądać alfa będzie to wyglądało jakby dostosowywał się do Ciebie.. jeśli będzie kontynuował po prostu powiedz "widzicie.. alfa samiec.. hej, tygrysie, nie będę z Tobą zadzierał")

PUA: To było naprawdę niezłe stary, jesteś jak komik.

ALBO, jeśli koleś Cię dealfizuje, wkręcaj go, aż z tym PRZESADZI, i pozwól mu zrobić kupę przypadkowego gówna na Ciebie parę razy pod rząd. Popatrz na dziewczyny jakbyś był smutny i znudzony, a ponieważ on mówi ZA DUŻO, więc przyrównuje się do Ciebie i przegrywa. Wtedy powiedz do lasek "On gra w grę przewag.. Ja już wygrałem, więc skończyłem.. jak myślicie, kto wygrał - ja czy on? (kluczem jest to, że wyglądasz na ZMARTWIONEGO i dziewczyny robią "aww.. on jest taki słodki", więc powiedzą, że ty wygrałeś, bo teraz Cię kochają)

Na superagresywnych AMOGów, którzy chcą wszczynać bójki.

AMOG: bla, bla
PUA: Stary, jesteś spity, że zadzierasz ze wszystkimi kolesiami?

AMOG: bla bla
PUA: stary, Twoja paczka samych facetów jest taka dziwna.. gdzie są wasze dziewczyny stary, co sie stalo dziś wieczorem  ?

AMOG: chodźmy na zewnątrz
PUA: hej, stary, jestem teraz z dziewczynami.. JA WOLE DZIEWCZYNY.. nie mogę iść teraz z Tobą ohydnie poeksperymentować, jestem zajęty (udając, że zrozumiałeś, że chce się z Tobą przespać, a nie bić)

AMOG: bla bla
PUA: Stary, ta koszulka wymiata.. Tommy Hilfinger.. zajebista.. stary, jak byłem w gimnazjum miałem taką z tymi wszystkimi zajebistymi paskami na sobie.. była wyjebana.

AMOG: bijemy się bla bla
PUA: hej stary, te laski właśnie mi powiedziały, że idziesz w złym kierunku.. nie musisz walczyć, żeby udowodnić im swoją wartość.. one uważają Cię za samca alfa, stary.. nie musisz tak MOCNO się starać.. po prostu BĄDŹ SOBĄ..

Raz, gdy gość porówna się do Ciebie w jakikolwiek sposób (jak na przykład będzie chciał Cię poznać), raczej niż być miłym, NATYCHMIAST staraj się odrzucić go z kręgu rozmawiających. Po prostu to zrób. Zauważysz, że będzie chciał ZNISZCZYĆ TWOJĄ GRĘ bombardując Cię logicznymi pytaniami. Będzie Cię zapychał logicznymi sprawami, a żeby mu odpowiedzieć laski wyjdą ze stanu, w jaki je wprowadziłeś. Jak dla mnie znalazłem rozwiązanie po prostu mówiąc "hej stary, robisz jakieś naukowe badania?.. jesteśmy tu, żeby się pobawić", a potem od razu zaczynam z powrotem wgrywać dziewczyny. Na marginesie, jeśli jestem z którąś z moich dziewczyn w klubie, i jakiś koleś do nich podbija, stosuję na AMOGów te same taktyki, żeby ich zatrzymać.

Jeśli wytniesz go z kręgu rozmawiających, to on albo wyjdzie (zbyt obniżona wartość) albo złapie Cię za ramie i powie coś w stylu "nie odwracaj się do mnie plecami". Od tej pory, dziewczyny będą myśleć, że on jest trochę straszny, więc ty mówisz "hej, ten koleś jest trochę straszny.. to wasz kolega??" czy on jest tu z WAMI?" Laski powiedzą "nie nie nie, nie znamy go", a ty mówisz "OK, więc chodźmy stąd" i wyciągnij ramiona żeby ja złapać.

Potem wyjdź z dziewczynami opartymi o Twoje ramiona i, jeśli chcesz (ja robię to często) odwróć się i każ im obydwu pocałować się w policzki i pomachać AMOGowi na pożegnanie.

Również, możesz UŻYĆ AMOGów żeby DZIAŁALI dla Ciebie. Jak on je podkręci to ich strącasz. To jest coś, co robię często. Pozwalam kolesiowi poderwać dziewczynę, żeby podgrzać jej pożądanie, potem idę, dealfizuję go, mówiac, że się narzuca, a potem izoluję ją od niego.

Dziewczyny są już pobudzone, więc są wciąż w tym stanie, w jakim zostawił je AMOG. Mogę to zrobić w jakichś 90% setów, jakie otwieram, w których naturalny AMOG zaszedł już gdzieś z laską. Podstawową sprawą jest zakolegować się z koleżankami dziewczyny, która jest rozgrywana przez AMOGa. To jest jak, one chcą mnie, ale wiedzą, że nie są brane pod uwagę, ale ich koleżanka jest.

I wtedy ja mówię "Hej, bardzo chciałbym poznać Twoją koleżankę, ale ten obściskujący ją koleś jest wszędzie dookoła niej.. ona chce być miła czy naprawdę lubi kolesi, którzy macają i dotykają i robią cały ten "jak masz na imię słonko" bzdurny nieszczery szit?"
UGsy są niezmiennie jak "nie nie, nie znosimy takich kolesi.. właśnie dlatego tak uwielbiamy Ciebie bla bla", i potem używasz KOLEŻANEK żeby zdecydowanie USUNĄĆ z laseczki, która chcesz AMOGa, który już nieźle ją rozgrzał i oszczędził Ci wysiłku.

Praktycznie za każdym razem, AMOGi czują się cholernie beta po takiej akcji!:

Hej AMOG, co jest? Źle się czujesz? Wyglądasz na przeziębionego!

Hej AMOG, wyglądasz/mówisz/zachowujesz się dziwnie, brałeś jakieś dragi?

Hej AMOG, Twoje ciuchy wyglądają naprawdę dziwnie!

Hej AMOG, rozmawiałem z paroma ludźmi tutaj..
Nie lubią Cię, ponieważ wyglądasz dziwnie!

Hej, wyglądasz na zmęczonego!

Tyler

Ostatnio edytowany przez <sweet> (10-07-2007 22:06:36)


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.glogera.pun.pl www.sticklife10.pun.pl