Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 23-05-2007 20:14:22

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Podejścia których się bardzo bałem

Tak jest, w kwestii doskonalenia się na PUA zostało mi jeszcze dużo do zrobienia. Są rzeczy których nie robiłem, ale ostatnio udało mi się ruszyć ze sobą troche do przodu. I wcale nie jestem jakoś super zadowolony z nowych numerów i poznanych lasek. Najbardziej cieszę się z tego że zrobiłem rzeczy których wczesniej sie bałem.

Ogólnie podejścia do całych grup zwłaszcza, w miejscach innych niż klub to był problem. Nie czułem się pewnie. Pojedyńcza laska albo dwie to loozik, gdziekolwiek. Wiem co robić i jak je traktować. Mogę odbierac sygnały od obu. A jak jest ich już więcej to zaczynam mieć problemy.

Ostatnio dużo czasu spędzam na boisku. ładna pogoda więc sporo hb, jestem po maturze więc nic innego nie muszę.

Parę dni temu, skończyłem spotkanie z jakąś hb i wracałem do domu koło boiska. Na nim paru znajomych, przysiadłem się. Patrzę a na boisku obok 5 kolesi z którymi mam na pieńku z hb 8 graja w siatkę. Czarne długie włosy, super opalona. Chwilę biłem się z samym sobą. W końcu mówię ch** raz się żyje. Wstałem podbiłem pewnym krokiem. Zignorowałem kolesi, szedłem i patrzyłem tylko na mój target. Jestem już blisko laska zobaczyła że coś chcę, odwróciła się do mnie, zdziwiona stoi i czeka. Podbijam z poważną miną łapię ją za rękę, laska banan na buzi, i mówię "Chodź, musimy porozmawiać" Odwróciłem się i cały czas trzymając ją za rękę poszedłem z nią na ławeczkę. Tam że bardzo chciałbym ją poznać i takie tam pierdoły nieistotne. Wziąłem numer, cmok. Poszedłem.

Następnego dnia poszedłem porzucać do kosza. Przychodzę a tam jakiś trening mają siatkarki. Super hb. Wysokie wysportowane, parę ładnych buziek. Trenerka coś tam gada, coś im każe robić. Potem odchodzi i część z dziewczyn też. Zostaje 6 i grają mecz. Więc wchodzę na boisko, witam się zwykłym cześć, pytam czy gdzieś trenują i takie chwilę głupot o ich graniu i treningach. Dziewczyny uśmiechniete, obstąpiły mnie kołem. Na koniec zaproponowałem żebyśmy sie kiedyś spotkali na jakimś rekreacyjnym meczyku w siatkę. Zgarnąłem od dziewczyn kontakt i poszedłem.

Zdarzyło sie tez że siedzę z kumplami tam na ławkach i przechodzi hb z jakimś kolesiem, excuzerem ale robiącym sie na zajebistego macho. Wstaję podchodzę. łapie za rękę i mówie że musimy chwile porozmawiać. Ale laska stanęła i patrzy sie na tego excusera i jakby pytała o pozwolenie. On kiwnął głową. No i że chcę ją poznać ale że jest teraz zajęta to żeby dała mi swój numer. Ona że nie bo ma chłopaka i że szuka żadnych nowych wrażeń. Złapałem ją z obie rece zrobiłe super poważną minę spojrzałem w oczy i powiedziałem żeby nie kłamała bo jakby z kimś byla to by sie nie umawiała z tym kolesiem ale że jeżeli chce to możemy się teraz rozejść i zaprzepaścić szansę na poznanie się. Chwilę stoję ona się nie decyduje, mysli. Puszczam jej ręce i odchodzę. Zrobiłem z 4 kroki. Ona podeszła i mówi to weź zapisz moje gg. Wziąłem i poszedłem.

Wniosek: W wielu sytuacjach których sie bałem, bedę jednak próbował.

Offline

 

#2 23-05-2007 22:16:10

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: Podejścia których się bardzo bałem

gratulacje, z tego co napiszales poszlo Ci bardzo ok

Offline

 

#3 23-05-2007 22:39:09

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Podejścia których się bardzo bałem

Mam dokładnie takie same opory.

Dobrze jest przeczytać, że ktoś tez tak miał i to przezwyciężył.

Tylko pytanie: czy to wyglądało w ten sposób (w twojej głowie oczywiście), że powiedziałeś sobie "Pierdolić to. Nie mam nic do stracenia" czy coś podobnego i po prostu podszedłeś, czy już wcześniej stwierdziłeś, że to jest twój slaby punkt i musisz zacząć nad nim pracować (zaczoleś wyszukiwać okazje do pokonania swojego oporu)?

P.S. SUPER Akcje jeszcze takich nie miałem ale pracuje nad tym

Ostatnio edytowany przez Boski (23-05-2007 22:43:06)


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#4 24-05-2007 11:19:47

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Podejścia których się bardzo bałem

Od długiego czasu zdawałem sobie sprawę że to jest to co chciałbym robić a czego się boję. I naprawdę bolało mnie, jak przegapiłem jakąś taką szansę to chodziłem cały dzień struty że jestem excuserem.

Po takich spieprzeniach zawsze sobie mówiłem że to już był ostatni raz że teraz już zrobię to inaczej że chociaż spróbuję. I nic oczywiście, ciągle się bałem i nie robiłem tego.

Ale ostatnio przy tym pierwszym podejściu jak usiadłem z kumplami to miałem dużo czasu na myślenie. I siedziałem i biłem się sam ze sobą, i w końcu się zdecydowałem żeby podejść, pomyślałem że mam być k**** facetem i brać to czego chcę a jak mnie wyśmieje to ch** przynajmniej bedę zadowolony że próbowałem, przypomniałem sobie też jak na początku PUA drogi czułem zajebistą satysfakcję z tego że podbijałem w ogóle do lasek mimo że mnie olewały. No i wstając i jak już mnie zauważyli kumple że idę do niej wiedziałem że nie mogę zrezygnować i przestałem wtedy myśleć o tym czy podbić czy nie. Tak naprawdę w momencie w któym wstajesz już wiesz że zrobisz approach. Jak wstanę to się już nie cofam i zrobiłem.

I najlepsze w tym wszystkim jest to że bardzo szybko wykształca się nawyk. Następne podejścia były już po bardzo krótkim myśleniu. Zajęło mi tylko chwilę przy drugim i trzecim żeby przekonać się do podejścia.

Powiem wszystkim którzy mają coś do przełamania że to jest zajebiste uczucie być o krok dalej w tej drodze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.help-forum.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.glogera.pun.pl www.sticklife10.pun.pl