Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 27-02-2007 12:04:53

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Sprzątanie

Ciągle mówimy o zamknięciu rejestracji, a proponuję najpierw posprzątać "martwe dusze" - osoby które się zarejestrowały a nic nie robią - proste... jak przejżycie listę osób to w ciągu ostatnich 2 tygodni macie wpizdu takich osób... aż strach zaglądać wcześniej


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#2 27-02-2007 16:41:17

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Sprzątanie

Łatwiej będzie to zrobić, jak forum będzie zamknięte, bo napływ nowych użytkowników będzie zablokowany i będzie mniejszy 'galimatias'.

Zamknięcie forum proponuje zrobić jak najszybciej a najlepiej z wielką pompą w terminie nie znanym dla naszych forumowych 'agentów'.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 27-02-2007 18:10:10

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Sprzątanie

Proponuje zamknac forum OD ZARAZ. wtedy ci "agenci" napewno nie beda sie tego spodziewali
Mysle ze sonde mozna uznac za zakonczona bo i tak tam juz nikt nie glosuje a wynik chyba juz wszyscy znaja ;]

Pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 27-02-2007 19:07:02

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Sprzątanie

a co z tymi ktorzy naprawde beda miali cos do wniesienia? a nie zarejestruja sie bo nei beda mogli?

moze zrobic jakeis listy motywacyjne i pozniej bedziemy je oceniac na forum?


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#5 27-02-2007 19:29:41

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Sprzątanie

desiderata kiedy tu dostąpiłeś/aś?... Naprawdę wierzysz, że ktoś taki się pojawi?... Jeśli sytuacja się ustabilizuje a admini będą mieli czas i ochotę, to sami to wprowadzą. Tymczasem musimy zamknąć forum!


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#6 27-02-2007 19:35:56

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Sprzątanie

Po 1 - skoro moja .... się tutaj dostała to oznacza że coś jest nie wporządku ! Tak czy owak trzeba usunąć "pustych" graczy.
Po 2 - zamknąć forum, a przypływ nowych ustanowić na zasadzie "polecania" user - nowego Proste... w ten sposób nie zatrzymamy przychodzenia nowych, a starzy będą mogli spać spokojnie.


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 28-02-2007 20:17:16

EarthCitizen

Advanced

8369242
Skąd: Lost Heaven
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 19

Re: Sprzątanie

Zenują mnie kolesie, którzy wpisali "tajemniceuwodzenia" w wyszukiwarce google, jakimś cudem dostali sie na forum TU i zasysya wszytko co moze zassać i zamiast trzymać to dla siebie to biega po wszytkich i uszczesliwia ich tym   also  popieram pomysł zamkniecia forum  

Pozdrawiam EC

Offline

 

#8 01-03-2007 14:02:33

prezes

Początkujący

Zarejestrowany: 20-01-2007
Posty: 1

Re: Sprzątanie

Może warto dać jeszcze szanse użytkownikom, którzy się nie udzielają? Można np utworzyć nowy temat i tam niech się wpiszą Ci, którzy mają po zero postów na koncie ale chcą się rozwijać, w ten sposób będą mieli szanse pozostania na forum...

Pozdrawiam

Offline

 

#9 01-03-2007 15:05:58

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Sprzątanie

Nie było sensu. Jak ktoś jest dobry w PU, to wystarczą mu materiały na TU, a na forum można dostać się już tylko z polecenia "Przyjaciela". Poza tym - 250 uzytkowników nic nie robiło. Może 1% by coś zaczął. Widzę że czystka jednak robi swoje, ale zobaczymy, co dalej. Na razie forum jest zamknięte, "straciliśmy" ponad połowę użytkowników - a życie toczy się dalej.

Pozdro

Offline

 

#10 01-03-2007 16:03:11

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Sprzątanie

I bardzo dobrze Trzeba czyscic jak stajnei augiasza heheh.... Moim zdaniem zamkneite forum i dolanczanie z polecenia to dobry pomysl. Jak rowneiz ten zeby wywalic ,,cichociemnych,, co czytaja i sciagają..
POzdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#11 01-03-2007 16:05:52

tommas

Gość

Re: Sprzątanie

co do tego to nie jestem przekonany....niedlugo bedziemy miec sporo nowych ciekawych mateialow w wersji PL a nie dzielenie sie nimi sprawi ze bedziemy podobnie spostrzegani jak Silesia albo inna grupa ktora chowa materialy tylko dla siebie...

 

#12 02-03-2007 14:03:10

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Sprzątanie

Będzie dużo materiałów... ale nie sądze, że te forum będzie spostrzegane jak inne, które chowa materiały (np. Silesia). Dlaczego ?
-Przez naprawdę dużo czasu było kilkadziesiąt (kilkaset) "forumowiczów", którzy nic nie robili, a mieli szanse... Wystarczyło napisać 2-3 posty i spokój...

A z resztą niech ludzie mówią co chcą...

Ostatnio edytowany przez After (02-03-2007 14:04:07)


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

#13 08-03-2007 12:18:25

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Sprzątanie

After napisał:

-Przez naprawdę dużo czasu było kilkadziesiąt (kilkaset) "forumowiczów", którzy nic nie robili, a mieli szanse... Wystarczyło napisać 2-3 posty i spokój...

mi sie wydaje ze dalej tka jest ze ludzie po ujrzeniu kominikatu  czysczeniu forum zaczeli pisac po 2-3 posty i dalej maja tu swoje konto :]


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#14 08-03-2007 15:36:06

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Sprzątanie

no ale to chyba znaczy, ze im na tym zalezy wiec po co ich tego pozbawiac, nie kazdy ma chec sie wypowiadac przynajmniej do czasu mysle


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#15 08-03-2007 22:49:36

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

Re: Sprzątanie

ja jestem troszke innego zdania, mianowicie jestem za tym żeby przeprowadzić jeszcze jedną selekcje powiedzmy tak za jakieś 1,5 miesiąca, w celu przyglądnięciu się userom którzy zaczeli coś tam pisać bo ogłoszeniu akcji "sprzątanie", chodzi o to żeby sprawdzić ilość postów, oraz merytoryke tych postów, oczywiście nie można popadać w skrajności i wywalić każdego kto ma mniej niż 20 postów.. bo to się mija z celem, ponieważ świeża krew jest jak najbardziej potrzebna : ) trzeba się też zastanowić nad formą przyjmowania nowych userow, bo wiadomo jak ktoś tu pisał wielu obecnych"pau" może być "sezonowych", więc doprowadzi to w konsekwencji do śmierci forum.

dla porówniania na TU gdzie ostatnio zaglądnąłem co chwile w dziale z nową laską pojawiają się nowe tematy, co prawda większość z nich jest wręcz idotyczna, ale fakt faktem tamto forum żyje a u nas, w dziale o tej samej nazwie, pojawia się temat chłopaka który pyta jak ma zakomunikować dziewczynie że może się uwarzać za jego pane : )

REASUMUJĄC: panowie albo w jedną albo drugą strone ..


So many G, so little..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocenter.pun.pl www.glogera.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.sticklife10.pun.pl