Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Forum
  •  » Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

#1 25-02-2007 15:31:29

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

jak w temacie...nie robmy z tego forum ogolodostepnego i nie reklamujmy go niehc po prostu bedzie...za szybko ta spolecznosc sie rozrasta ;p

Offline

 

#2 25-02-2007 15:40:22

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

Zgadzam się ze Smokiem.. pooli zaczyna się robić chłam piszą do mnie ludzie którzy nie wiedzą co to amog czy At a chca bym udzielał porad jak ma zaliczyć dziwczyna jak wyrwać ,,lachona,,. Panowie prze ztakich ludzi padło TU więc moim zdaniem dobrym pomysłem było by odciąć SP i w maire je sprofdenia,lizowac na zasadzie dostępu po uzgodnieu z kimś z zarządu.
Myśłe ze ten team który jest tutaj jest w miare sensowny ludzie się znaja... a tak bedą ciągle dołanczac się jakieś greeny i robić gupie posty temty i męczyć ludzi na gg.
Ja swoje GG choćby z tego powodu kazałem zastrzeć i to był pierwszy sygnał, że nie jest dobrze...
Proponuje żeby coś z tym zrobić bo amy fajny team i materiały i szkoda tego psuć.... a to nastepuje dzieki ,,greenom,, i przypadkowym ,,kowbojom,,.
W samym Krk robi się ciasno i mi to nei przeszkadza ale żeby to była klasa a nie txt od laski
- mam nadziej ze to coś ,,szescian ,, zrobisz lepiej niż ten podchmielony pacan... bo ręce opadaja...
że innych dialogów nie zapodam...

Krótko close the SP i popieram Smoka...


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#3 25-02-2007 16:03:19

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

Fakt, przydałoby sie zamknąć forum, chociaż mam mieszane uczucia:
- Z jednej strony, zamknięcie forum przyniosłoby korzyści w postaci niekorzystnego rozkradania materiału
- Z drugiej jednak strony, jest to podejście dość egoistyczne. Wiem, że powiecie - "Nowi niech zaczynają od TU i tam zaśmiecają powtarzajacymi się problemami", ale jesteśmy facetami - powinniśmy sobie pomagać.

Zrobimy ankietę. Ona zadecyduje, czy zamknę forum czy nie.

Pozdro

Offline

 

#4 25-02-2007 19:43:37

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

proponuje takze przeprowadzic ponowna czystke uzytkownikow ... bo po nam oba ktora jest zarejestrowana od 2 miesiecy i nic nie pisze (sensownego oczywiscie)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#5 25-02-2007 19:47:18

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

Po co robić kolejną czystkę użytkowników z "0" postami na koncie... Licznika postów nie widać... i to jest najlepsze. A na głupe posty jest już miejsce...

A i każdy Tutaj powinien wiedzieć, że liczą się punkty za coś sensownie napisanego... I niech tak zostanie...


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

#6 25-02-2007 20:19:50

tommas

Gość

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

ciekawym zjawiskiem na tym forum jest to ze co chwile ktos chce go zamykac albo tworzyc kolejne dzialy zamkniete...

 

#7 25-02-2007 22:58:27

Umberto

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 9

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

Jakkolwiek zgadzam się ze Zamknięcie Forum to dobra metoda... Sam przeniosłem się Tutaj specjalnie dlatego bo SmokoKruk powiedział że będzie właśnie mniej dostępne... Są plusy w pomaganiu kolegom...

gorzej jak taki bije do twojej dziewczyny < miałem taka sytuacje... gosć z regulkami -> wkurzajace ale spławione >

Dlatego też uważam że mimo wszystko Forum powinno być jakos Zamkniete dla pewnej rzeszy ludzi a dostęp np. Za nie wiem... zaproszeniem ? Czy moze poleceniem ?

Cokolwiek co zmniejszy liczbę.... Poczotkujących totalnie którzy ledwo książke dostali ...

Pozdrawiam Umberto

Offline

 

#8 25-02-2007 23:40:57

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

Ja tez jestem za zamknięciem rejestracji na forum. A nowe osoby które chciałyby się zarejestrować niech będą polecone przez kogoś albo niech opowiedzą coś o tym co wiedza i jaki mają cel korzystania z forum i wtedy rada by zadecydowała czy przyjąć czy nie itd. Jeśli forum pozostanie otwarte, jestem tego więcej niż pewien że skończy jak TU, gdzie jest bałagan, masa głupich postów i nic praktycznie nie można znaleźć.... To moje zdanie na ten temat. Więc panowie do sondy i głosujmy ;]


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#9 26-02-2007 08:08:58

Hamprey

Moderator

pisz moze dostaniesz :)
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 51

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

Jeśli forum pozostanie otwarte, jestem tego więcej niż pewien że skończy jak TU, gdzie jest bałagan, masa głupich postów i nic praktycznie nie można znaleźć.... To moje zdanie na ten temat.

Za obecny stan rzeczy na TU jest odpowiedzialny administrator a raczej jego brak. Tutaj mamy 3 adminow i dwoch modkow i nigdy nie bedzie takiego syfu jak na TU. Ogolnie jestem nastawiony na NIE zamykanie forum.

Pozdro


http://www.xlo.pl/~czyz.a/userbar.gif

Offline

 

#10 26-02-2007 18:09:54

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

Może i hamprey masz rację, jeśli dbać o forum i nie pozwolić powtarzać się postą, i usuwać bezsensowne posty, to rzeczywiście mimo otwartego forum byłby porządek. Ale z biegiem czasu po prostu ilość postów sprawi, że znalezienie czegoś na forum będzie dosyć trudne. Oczywiście jest opcja szukaj i dużo pomaga, ale jeśli załóżmy że ktoś zaczyna dopiero z PUA i chce przeczytać kilka artykułów na początek by poszerzyć swoją wiedzę to będzie mu strasznie trudno. Ja sam mam już problem z tym co najpierw czytać bo jest bardzo dużo postów na forum, a wiem że wszystkiego nie zdołam przeczytać i powoli robi się misz masz w głowie. Wg mnie najlepiej byłoby zamknąć forum i dla tych którzy chcieliby zarejestrować się na forum wystawić jakiś formularz, żeby napisali coś o sobie i czego oczekują od forum, ewentualnie jakie materiały mogliby udostępnić. W ten sposób nie było by takich sytuacji, że przychodziliby nowi i dawali bezsensowne posty typu "jak poderwać laskę", bo nie będzie im się chciało szukać i czytać. W ten sposób forum byłoby... powiedzmy takim jakby wyższym stopniem wtajemniczenia. Jest wiele forów, gdzie "zieloni" mogliby zaczynać np. uwodzenie.fr.pl. Jest tam świetny FAQ i jeśli jakiś nie mający pojęcia o Uwodzeniu koleś go przeczyta, będzie miał juz jakieś ogólne, anwet powiedziałbym dobre podstawy. Wtedy mógłby wstępować na nasze forum.
        Jest jeszcze jedna opcja. Zostawimy otwarte forum i wspólnymi siłami stworzymy oddzielny dział pt. "Dla początkujących" albo "przeczytaj zanim zapytasz". Tam byśmy zebrali wszystkie podstawy z forum jakie mamy i zlepili jakoś składnie i w kolejności w spójną całość. Np. najpierw "Ogólnie o uwodzeniu (w tym np. 10 najczęściej popełnianych błędów)", następnie "Twoje nastawienie - inner game (artykuły z tym związane, artykuły o pewności siebie, ewentualnie dorzuci się filmiki o tappingu i loverboya dla motywacji)", "Coś o metodach (direct i indirect tak po krótce)" itp. I po przeczytaniu takiego czegoś jestem pewien, że mielibyśmy o wiele mniej głupkowatych postów, które lądowałyby w śmietniku i zaśmiecały forum.

Co o tym myślicie? Wg mnie ta druga propozycja lepsiejsza . Mogłoby to ułatwić przyswajanie wiedzy nowym, a tym którzy wiedzą o co kaman przypominałoby ogólne zasady i podstawy uwodzenia.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez dream maker (26-02-2007 18:14:20)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#11 26-02-2007 18:59:41

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

No mimo różnych punktów widzenia jednak wnioski są oczywiste....
Jednak dla demkratycznośći ANKIETA była by dobrą ideą...


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#12 26-02-2007 20:52:11

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

MIeliśmy inne cele, miedzy innymi pozsotawienei forum dla wszystkich i tak jak pisał Alex nie-bycie egoistami, ale sami widzicie że pogarszajaca się sytuacja zmusza nas do zmiany tych celów Może warto by rółwnież zlikwidować dział offtopic - po co pisać o dupie marynie? Są od tego inne fora... Np. forum TU Tam to jest tak jak keidy.ś napisał F - "najlepszy serwis humorystyczny zaraz po Youtube i Video Google" - nic dodać nic ująć

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Kiedy zamkniecie rejstracje na forum?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.transport.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bombelek.pun.pl