Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 02-02-2007 23:19:27

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Wrocek - spacerowy fr ;)

Heja,

Spotkałem sie z Kicajem i Alanem = Insahn (zajebie Ci kiedyś za tą ksywke, jak to się wymawia??) w galerii o 18.
Z Kicajem to było pierwsze spotkanie... w ogóle alpha detector zadziałał

Zrobiliśmy rundke po galerii dominikańskiej, spotkałem znajomą, od razu cmok w poliko i po 30sec biore numer chłopacy sie troche zdziwili, bo nie wygladalo jakbym ja znal, kicaja sprostowałem, żeby nie podrywał mi koleżanki (w sumie to nie wiem why;) no i poszlismy na rynek, bo w galerii goraco.
Po drodze gadka szmatka, jakies tam jedno otwarcie. Dobijamy do rynku i tam kilka śmiesznych akcji. Na rynku jest pregiez - miejsce spotkan
Tutaj odjebalem zajebisty numer Podbijam do laski, ktora czeka "czesc juz jestem" a ta wielkie oczy na mnie i zdziwiona na maksa "ale ty miales dlugie wlosy" no to ja w smiech Generalnie pokrecilismy sie potem jeszcze po rynku, kilkanascie approachow (glownie pytanie gdzie tu sie mozna pobawic, bo jestesmy z innego miasta) bez wiekszych sukcesow niestety. Rynek to chyba z 30 razy dookoła przeszliśmy. Wbijamy do pasażu nipolda (miejsce gdzie jest z 13 klubów:) Tam pustka jak makiem zasial (za wczesnie poszlismy) no ale jakies 2 dziewczyny sie nawinely no to jazda, podbijamy (jedna jak dla mnie hb7+ a druga ug, ale kazdy z nas ma inna skale ). Krotka rozmowa i idziemy do pobliskiego klubu na piwo Generalnie Alan siedzial cicho ale jak juz sie odezwal to ostro sporo bledow w sumie za duzo raportu, za malo kina (w ogole nie bylo kina!!), pare razy sie zbijalismy z kicajem, no i troche za duzo gadalismy. Przeciez to laski maja gadac. Co mnie wkurzylo to dziewczyny spytaly sie Alana o imie, spytaly sie Kicaja, a mnie nie ;/ ble. Na odchodne im powiedzialem, ze jestesmy z Wrocka a nie z innego miasta to sie zdziwily
Wracamy na rynek... znowu pare otwarac, nic wielkiego i dlugiego. Pogadalem droche z policja o mandatach ;D, pogadalismy z laskami rozdajacymi ulotki do Daytony, poczym zabralem jej caly pliczek (200??) ulotek i poszlismy w pizdu. Otwieralismy pare osob na to, ale ludzie zle reaguja na ulotkarzy wiec sie ich pozbylismy. Po drodze otworzylismy inne laski od ulotek i sie zdziwily, ze w Daytonie chlopacy ulotki rozdaja, tym bardziej, ze Alan ma dlugo, skorzany plaszcz rodem z gestapo Kurde jedna byle fajna, moglem jej wyjechac z ILY i zabrac nr ;/

Podsumowujac to w sumie przez 3h zrobilismy... hmm gowno Troche pogadalismy, poznalismy sie, pare otwarc itp.
Czesciej i wiecej. Przemyslenia na dzis

PS. Czemu jak podchodze to laski sie boja ?? Tak zle wygladam ??


No risk, no fun

Offline

 

#2 03-02-2007 08:37:53

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Wrocek - spacerowy fr ;)

PS. Czemu jak podchodze to laski sie boja ??  Tak zle wygladam ??

Mialem kiedys ten sam problem ... za mocne podejscie Ale troche pokombinowalem i postanowilem uzywac hmm jak to nazywali... no niewazne, tego z czasem
Wtedy panna wyluzowuje, bo wie, ze jestes tylko na moment i mysli, zew sumie jaki 'podrywajacy' by sie sprzedal na poczatku mowiac cos takiego (ha ha ha ) wiec wszystko jest na relaxie.

A z textow to lubie:
"Czesc, troche mi sie spieszy ale... (otwieracz) ...pamietaj, ze masz tylko minute (spojrzenie na zegarek), czas start!"
"Potrzebna mi kobieca opinia, ale zwiezle i na temat prosze bo mam tylko minute (otwieracz) ... a wiec... nadeszla twoja chwila prawdy (heh, chyba kazdy kojarzy ten telewizyjny show)"

Pozniej jak laska okazuje sie fajna to nic o tym czasie nie wspominam, czekam na najlepszy moment i obwinia ja, ze juz jestem spozniony na spotkanie ze znajomymi (oczywiscie cocky&funny) i ze bedzie mi musiala teraz zapewnic inne towarzystwo
A jak jest zamula, to przeciez i tak musialem juz leciec

Ostatnio edytowany przez Fufu (03-02-2007 08:38:17)


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 03-02-2007 10:12:20

darek

Początkujący

Zarejestrowany: 02-11-2006
Posty: 18

Re: Wrocek - spacerowy fr ;)

fufu , chodzi ci o motyw zegarynki?

Offline

 

#4 03-02-2007 10:25:58

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Wrocek - spacerowy fr ;)

tya, motyw zegarynki zreszta, jakkolwiek by sie to nie zwalo - wazne, ze wiemy o co chodzi i jak dziala


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ghostscrewclan.pun.pl www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl www.etikrakow.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.desert-operations.pun.pl