Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 02-04-2007 23:11:31

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

kolej na was-> ideał kobiety??

No dobra Panowie wszystko fajnie...ale teraz ja chciałabym się czegoś od was dowiedzieć co wy na to??
Co lubicie w laskach a co was irytuje? co musi mieć dziewczyna w sobie żeby być kobietą faceta który jest PUA, no chyba że bierzecie wszystkie jak lecą...w takim razie nie było pytania:P Ale tak konkretnie i do bólu oczywiście bez truizmów itp. proszę;) Tylko nie piszcie mi że musi być kopią Pameli bo stracę do was cały szacunek:P
Pozdrawiam


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#2 02-04-2007 23:36:01

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Ja mam 3 etapy które musi spełnić dziewczyna
1. Musi mnie zainteresować w niej coś. Musi mieć coś w sobie. No i niech ma przynajmniej 7,5
2. Musi być inteligentna, ma się nam fajnie rozmawiać.
Jeśli jest to dziewczyna spotkana nie w klubie to jak spełni te 2 kryteria jestem skłonny się z nią umówić na kawe, a przy okazji sprawdze 3 kryterium.
Jeśli natomiast akcja dzieje się w klubie to:
3. Musi mi się z nią dobrze bawić na parkiecie (a to jest ciężkie kryterium do spełnienia, bo jestem wymagający).


No risk, no fun

Offline

 

#3 02-04-2007 23:45:57

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Kurcze no to będe pierwszy : ),  taki number one : D. Ciekaw jestem na ile zróznicowane będą nasze odpowiedzi, no ale w praniu to się wszystko okaże. CO do tematu to może zaczniemy od cechy charakteru, przechodząc zgrabnie do tego co przyciąga nasz wzrok, i sprawia że się chce.

Po pierwsze ja staram się dostrzegać w każdej kobiecie z którą się spotykam, coś pięknego i wyjątkowe, że tak to ujmę staram się coś w niej odkryc o czym sama nie wiedziała i tak zaczynając od początku hierarchie

1. Kobiecość - czyli ciepło bijące z takiej dziewczyny, poczucie że jest się damą co niestety bardzo często koliduje z poczuciem że jest sie księżniczką
2. Artystka to jest bezpośśrednio połączone z takimi cechami jak spontaniczność, szaleństwo, kreatywność, nie koniecznie musi to być studentka ASP, ale musi mieć co sprawia że się poprostu chce. To bezpośrednio wpływa na to jak owa dama się ubiera, jak sądze wszyscy sobie darujemy lachony po ostrej solce w białych kozaczkach.
3.Pozytywność- chodzi rzecz jasna o nastawienie do świata, umiejętnośc wpływania samym swoim zachowanie, na pojawianiu się uśmiechu na twarzach innych
4. Deliaktnośc i taktowność oraz poczucie swojej wartości.
5. To coś w sobie, może w oczach(w końcu to okno na dusze człowieka : D)
6. Musi być wyzwaniem, zdobycie nie może przyjśc zbyt łatwo.

Wygląd to pi razy drzwi taka Penelope Cruz

Czego nie lubie, otóż nie lubie kłód, bo za dużo ich było w moim życiu

Kłoda to zimna, zapatrzona w siebie, nudna, monotona, oraz pełna wszystkiego oprócz życia dziewczynka, która lepiej żeby mnie nie spotkała na wypasie : )


So many G, so little..

Offline

 

#4 03-04-2007 08:23:36

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

No to czas na mnie zeby ja wrzucil swoje 5 groszy do garnka

Wiec zaczynamy... hmmm od czego tu zaczac ? moze od poczatku
Wiec od charakteru bo on wedlog mnie jest wazniejszy od wygladu(chociaz to tez jest wazne ale o tym pozniej )
-Musi potrafic zainteresowac swoja osoba, swoja spontanicznoscia, zainteresowaniami (chodzi o to ze musi byc inna niz wszystkie musi sie wyrozniac od innych zwyklych dziewczyn)
-Musi byc po czesci tajemnicza i nieprzewidywalna (bo nie ma nic nudniejszego niz pojscie na randke w kterej kontroluje sie kazdy krok i zachowanie dziewczyny, odrazu nachodzi mysl-"kolejna taka sama laska"
-Musi miec poczucie humoru
-fajne lifestyle zebym mogl sie od niej czegos nowego dowiedziec, nauczyc.
-ciezko dostepna ale niedostepna. (jest to cieka granica i nie mozna jej przekroczyc)

^ nie wydaja sie wam te punkty jakos znajomo Taa to wlasnie sa takie cechy ktorych szukaja dziewczyny u nas No ale jesli ona od nas tyle wymaga to i ja tez se moge pozwolic na takie wymagania

Wyglad:
-tutaj tylko jeden punkt Musi przyciagac wzrokiem bo przeciez to ja musze do niej podejsc i z nia pogadac ;] nie mowie tu o lachonach itp. tylko o zwyklych dziewczynach ktore znaja sie na modzie i potrafia fajnie sie ubrac ;] (czyli gdzies taka hb8)

Chce tylko dodac jeszcze jedno do wygladu ze nie jest on az tak wazny dla mnie bo majac juz kilka lasek hb9 stwierdzam ze po miesiacu chodzenia z nia nie wogole nie zwracalem uwagi na ich wyglad i stawaly sie ona zwyklymi laskami (hb7,5-8) Dlatego charakter jest dla mnei podstawowa rzecza do spelnienia ;]

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (03-04-2007 08:37:02)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#5 03-04-2007 12:10:30

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Ideał mojej kobiety? Nie ma ideału , ale mogę go przybliżyć

a) Musi mieć iskrę emocji i spontaniczności w sobie

b) Musi umieć tańczyć , a minimum to kręcić biodrami

c) Lubię dziewczyny niższe o głowę.... że jak stanie plecami do mnie to mogę oprzeć podbrudek na jej głowie Robię z tego test kwalifikacyjny (rutyna)

d) Uwielbiam dziewczyny, które mają chociaż 1 kosmyk włosów na oczach... poprostu uwielbiam !!

e) Dziewczyna musi lubić pić wino - dobre włoskie wina

f) Dziewczyna musi dobrze pachnieć ! (słodko, intrygująco ... lubię też olejki z migdału )

A charakter... różnie... czasem interesuje mnie jedno, czasem coś innego.... ważna jest poprostu ta iskra wewnątrz niej.


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#6 03-04-2007 16:15:42

Versigo

Advanced

Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 34

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

podoba mi się ten temat

1. Uwielbiam jak dziewczyna na jasne oczy (zielone, niebieskie).
2. Potrafi doskonale tańczyć, bawić się przy każdym typie muzyki.
3. Potrafi pokazać wszystkim co czuje, wyrażać swoje opinie.
4. Namiętna i czuła
5. Zgrabna, badź szczupła.
6. Mieszkająca w średniej odległości ode Mnie. Co za dużo to nie zdrowo

Tyle. Pozdrawiam


"Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety."

Offline

 

#7 03-04-2007 17:32:36

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

numerki z jednej strony sa dla mnie wazne ale jesli bede sie z nia czul zajebiscie potrafi we mnie wzbudzic podobne emocje co ja w niej to mozna to podpiac pod ideał

z drugiej strony jak piszemy o gabarytach zewnatrznych
to latynoski na pierwszy miejscu
na drugim slodkie w swojej niewinnosci gleboko zakorzenione emocjonalnie kobiety do ktorych ciezko dotrzec
jak potrafi tanczyc fajnie ale w duzej mierze mam to w dupie ; )
byle by byla slodka:D

Offline

 

#8 03-04-2007 18:16:12

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

heheh;) podoba mi się "musi być dostępna, ale niedostępna" heheh;) dobre:P

pozatym co to znaczy słodka??:> proszę sprecyzować:P


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#9 03-04-2007 18:22:40

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

jesli spotkasz taka kobiete to bedziesz wiedział
niektore laski wygladaja na typowe suki az od nich to emanuje typowe chicki
a sa takie w ktorych zakochasz sie od samego spojrzania na nie  : )
ciezko to opisac to trzeba poczuc

Offline

 

#10 03-04-2007 19:03:54

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

A więc idealna laska powinna:
1. mieć urodę Catherine Zeta Jones lub Monici Bellucci (mam jeszcze słabość do azjatek:P)
2. być inteligentna jak Maria Curie-Skłodowska
3. mieć pogodę ducha jak Matka Teresa
4. i najważniejsze - powinna mieć to coś - choć nie wiem co


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#11 03-04-2007 19:26:42

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Malutka, a jakie kobiety Tobie sie podobają?  :>


To od razu napisz jaka Ty jesteś... Oraz co cię natchnęło, żeby o to zapytać? ...


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#12 03-04-2007 19:46:16

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Interesujące A oto coś ode mnie:

Laska musi mieć w sobie to "coś" A tak serio to na to "coś" składa się parę rzeczy:
1. Dziewczyna dla mnie powinna emanować naturalnością. Nie jestem w stanie tego opisać - po prostu lekko dograny makijaż, ubiór. To sie czuje
2. Uwielbiam dziewczyny mające kucyka, a nie pogardzę jak deMarco by mały kosmyk włosów na oczach.. mhmm
3. Szczupła, ale bez przesady. Po prostu - zgrabna
4. A tak z bardziej zewn., to lubię jak dziewczyna ma białe spodnie, a do tego niskie buty sportowe

Teraz charakter:
1. Niedostępna (w granicach oczywiście) - lubię jak się ze mną drażni, ale tylko w trakcie attraction, w rapporcie nie czas na flirt
2. Inteligentna i spostrzegawcza - musi wiedzieć co się wokół niej dzieje
3. Ma poczucie humoru - musi zrozumieć moje podteksty czy c&f
4. Potrafi sie dobrze bawić i dobrze czuje się w towarzystwie innych osób
5. Fajnie gdyby była liderka w swojej grupie - to da sie łatwo zauważyć: najwięcej rozmawia, otaczają ją inne koleżanki, jest otwarta i rozmowna

Tyle ode mnie - pewnie jest tego więcej ale nie chce mi się tego wszystkiego spisywać

Pozdro

Offline

 

#13 03-04-2007 21:46:49

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

ciekawy temat jak na to forum

jesli chodzi o moj ideal to nie ma takowego, nie szukam poprostu

ale jesli chodzi o cechy na ktore zwracam szczegolna uwage jesli chodzi o kobiety to napewno powinna:

* miec poczucie humoru, musi byc zabawna jak ja
* wiedziec kiedy mowic a kiedy poprostu byc
* byc jednorazowa (nie chodzi oczywiscie o uzywanie tylko o pomysly... spontaniczna i pomyslowa o )
* byc inteligentna (oczywiscie w granicach rozsądku )
* byc z jednej strony aniołkiem a z drugiej diebełkiem hehe taki aniołek z różkami

a jesli chodzi o wyglad to powinna miec:
* ładny uśmiech (na to zwracam szczególna uwagę)
* ładne oczy, głębokie spojrzenie
* włosy dłuższe niz ja
* figure szczuplejsza od mojej hehe


ale oczywscie czasem zdarza sie tak ze kobieta nie spelniajac kazdego z tych warunkow tak mnie zaczaruje ze nie mam nic przeciwko...    to tyle


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#14 03-04-2007 21:52:41

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Hehh ja to mogę co najwyżej stworzyć taki profil ale i tak za każdym razem podobają mi się inne kobiety

No to lubię z wyglądu:

1. Szczupła ale nie chuda musi mieć zgrabne nogi i lubić chodzić w spódniczkach
2. Musi mi się spodobać szczególnie z twarzy
3. Lubię takie milutkie dziewczyny takie, że jak się na nie patrzy to się aż lepiej czuje
4. Musi ładnie pachnieć i mieć zadbane zęby
5. Musi się ubierać z klasą (nie za seksownie, nie za skąpo)

Z pozostałych to:

1. Musi mieć poczucie humoru, żeby rozumiała jakieś inteligentne żarciki
2. Musi być inteligentna bo to cholernie ważne jak jest inteligentna to jest i o czym porozmawiać
3. Nie może być sukowata (żeby się do wszystkich nie lepiła)
4. Żeby była oddana i pamiętała o szczegółach, żeby sobie nie olewała ważnych spraw
5. Żeby miała dobry system priorytetów i nie rzucała słów na wiatr


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#15 03-04-2007 22:30:36

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

brzozik napisał:

Malutka, a jakie kobiety Tobie sie podobają?  :>


To od razu napisz jaka Ty jesteś... Oraz co cię natchnęło, żeby o to zapytać? ...

no cóż nie gustuję w kobietach:P mimo wszystko i tak uwielbiam facetów;) no ale dla mnie kwintesencją kobiecości jest Monica Bellucci;) bo jest inna niż wszystkie;) i jak ja mówi po francusku:P

a co mnie natchnęło? cóż... zawsze się zastanawiałam jak to z wami jest i co tak naprawdę was kręci (nie mówię tu o numerku na jedną noc).

a jaka ja jestem? heheh;) czego bym nie napisała to i tak będzie źle no chyba że jakieś konkretne pytania?


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti4.pun.pl www.czteryzywioly.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.gim3.pun.pl