Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#31 05-04-2007 22:29:02

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

DeMarco napisał:

"irracjonalny niedobór pewności siebie"

sweet uwierz mi na słowo - ona nie wie co to "brak pewności siebie" .... 'pewność siebie' to poprostu kolejne jej imie    Prawda Główko ?

to nie jest marta

Offline

 

#32 05-04-2007 22:34:32

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

no widzicie niektóre rzeczy są w podświadomości;P
łoo widzę że mnie ktoś z kimś myli heheh:) Nie DeMarco nie jestem Marta, chociaż w sumie mam tak na 2 imię:P

Mój ideał hmm...
silny psychicznie, żeby umiał mnie sprowadzić na ziemię kiedy przeginam, żeby miał do siebie dystans, dobre poczucie humoru, trochę ironiczne:) inteligentny żebym mogła z nim porozmawiać na każdy temat, żeby miał ciekawsze zainteresowania od siedzenia przed tv i kompem, wysportowany i żądny przygód:)
Poza tym żeby był czuły, musi potrafić przyznać się do błędu i umieć otwarcie rozmawiać o seksie:P
żeby nie mówił mi codziennie "kochanie teraz ty wybierz co robimy/jemy itp.". I żeby nie podrywał przy mnie innych lasek, nie chodzi tu o to żeby przede mną klękał i całował mnie po rękach ale żebym czuła się przy nim choć trochę ważna. Żeby po jakimś czasie bycia razem cały czas ze mną flirtował i żebym czuła że nadal mnie pragnie:) i żebym po jednym jego spojrzeniu wiedziała wszystko:P
i żeby nie chciał ze mną spędzać całego wolnego czasu, żeby miał też swoje życie:)

a wygląd: wysoki brunet z ciemnymi oczami i szczerym uśmiechem.

Czy to tak dużo??:>


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#33 05-04-2007 23:04:31

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

maleńka napisała:

Żeby po jakimś czasie bycia razem cały czas ze mną flirtował

a wiesz ze w tym momencie dalas mi do myslenia ... strasznie madre przyznam ze o tym sam nie wiedzialem
ciekawy typ idealu

Ostatnio edytowany przez ChuDy (05-04-2007 23:05:20)


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#34 05-04-2007 23:25:45

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

maleńka a tańczyć umiesz ??


No risk, no fun

Offline

 

#35 06-04-2007 00:18:19

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Hmmm patrzac na twoj ideal to brakuje mi chyab tak naprawde jednego
"Poza tym żeby był czuły" tutaj jest caly problem bo na poczatku napisalas zeby byl silny psychicznie a w moim mniemaniu osoba silna psychicznie to osoba nie ukazujaca slabosci ;] a emocje takimi sa (moze si emyle jak tak to niech mnie ktos poprawi ) dlatego prawie wszyskie moje zwiazki konczyly sie po tekscie "jestes zimny jak lod" moze teraz zrozumie caly moj problem i sprobuje go naprawic albo moze nie

i ten sam cytat co przytoczyl Chudy tez bardzo ciekawe jak mozna flirtowac z kobieta przez caly czas bycia z nia


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#36 06-04-2007 01:08:57

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Na razie udało mi się zwrócić na siebie uwage i sprowokować reakcje emocjonalna . Panowie pamiętajcie kto tu rozdaje karty bo myśle, że maleńka lubi być w centrum uwagi

Swoja droga bardzo ładnie wykorzystuje tutaj Push&Pull

A na "slodkości" przyjdzie jeszcze pora


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#37 06-04-2007 10:23:28

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Punkt G. pamietaj ze Silny Psychicznie nie oznacza nie okazujacy uczuc. Trzeba umiec kontrolowac uczucia. ale trzeba je kontrolowac a nie calkowicie sie ich pozbyc.
Mozesz okazywac uczucia, nawet powinienes - tylko masz je kontrolowac, panowac nad nimi, by nie byly bezmyslnymi, mylnymi uczuciami. 

Pzdr


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#38 06-04-2007 10:55:50

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Kijek- hmm... tańczyć umiem ale nie profesjonalnie:P jedyne co z prawdziwych tańców to rumbę potrafię tańczyć całkiem nieźle;)

Punkt G.- emocje nie muszą być słabością, facet który jest silny psychicznie to dla mnie taki, który radzi sobie w trudnych sytuacjach lepiej niż ja, nie przejmuje się byle czym i na którego mogę zawsze liczyć. I który nie płacze (no tego nie cierpię u facetów).
a czułość to zupełnie inna sprawa, to jest okazywanie dobrych emocji, pokazywanie że trochę ci na kimś zależy, sprawianie komuś przyjemności przez dotyk i pocałunek, ale... tak jak powiedział Chudy, trzeba je mimo wszystko kontrolować bo co za dużo to nie zdrowo "z miłością jest jak z masłem, odrobina chłodu od czasu do czasu utrzymuje ją przy życiu"

A z flirtowaniem cały czas...heh:) no może nie cały czas, bo wchodzi się w głębsze relację, ale to też trzeba robić, w końcu kobieta zauważyła was i wybrała właśnie po tym w jaki sposób ją uwodzicie i to jest miłe i kobiecie bardziej zależy kiedy nie musi szukać wrażeń u innego faceta który ją podrywa. Bo kobiety uwielbiają to uczucie jakie wywołuje flirt a jeśli dostaje to od was, to nie szuka już w innym miejscu:)


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#39 06-04-2007 11:35:35

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Przyznam, że z tym flirtowaniem cały czas, też dałaś mi do myślenia Maleńka. Całkiem trafne spostrzeżenie.
Punkt G. --> Gadaliśmy kiedyś o okazywaniu uczuć i co znaczy być silnym psychicznie. I jak widzisz Chudy dokładnie potwierdza co mówiłem , a teraz jeszcze maleńka pisze Ci o co z tym okazywaniem uczuć chodzi, jak to jest widziane oczami kobiety.

Mój ideał kobiety:

1. Musi mieć w sobie to coś, ten magnetyzm, który przyciąga facetów. I podchodzi do niej jeden, drugi, trzeci a ona mu po łapach i go spławia (tu reszta tak jak Chudy , podchodzi Dream Maker i zabiera ją w świat marzeń, które potem spełnia ), stanowi dla mnie wyzwanie, pewną górę, szczyt, na który muszę sie wdrapać, krok po kroku.

2. Oczy - są odzwierciedleniem duszy, muszą więc być głębokie, jak ocean, niezbadane jak nieodkryty ląd, bym ja mógł go odkrywać , i pełne radości, którą ja wywołuje

3. Poczucie humoru, poczucie humoru i mnóstwo uśmiechu na twarzy. Nie ma nic gorszego jak laska bez poczucia humoru. Od razu po takiej widać, że nie umie cieszyć się życiem.

4. Bogate wnętrze, z którego bije pozytywna energia.

5. Nawiązując do jednego z poprzednich punktów - musi być szalona, tylko po to bym mógł ją okiełznać :>, rządna przygód, sama je czasem stwarzająca, ciesząca się życiem i wyznająca zasadę "carpe diem" .

6. Inteligentna, dająca sobie radę w życiu, bym nie musiał za nią decydować o jej sprawach (ewentualnie mógłbym jej lekko pomagać, gdyby błądziła ) drażniąca się czasem ze mną i drapiąca mnie delikatnie po karku mmm

7. Mająca swoje cele w życiu, do których dąży.

8. By umiała mnie nauczyć czegoś nowego.

9. No i oczywiście czuła, a nie zimna jak kostka lodu. (choć ja już bym coś wymyślił by ją roztopić i rozpalić )


Nie wiem czy wszystko zamieściłem, ale mój ideał  to coś w tym stylu

Ostatnio edytowany przez dream maker (06-04-2007 11:38:03)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#40 06-04-2007 17:15:46

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

maleńka napisał:

Kijek- hmm... tańczyć umiem ale nie profesjonalnie:P jedyne co z prawdziwych tańców to rumbę potrafię tańczyć całkiem nieźle;)

Nikt nie umie tutaj tańczyć profesjonalnie. W pytaniu chodziło o umiejętność wyczucia rytmu, poruszania sie DO RYTMU, koordynacje i finezje ruchu, umiejętność dostosowania się do prowadzenia, podporządkowanie się partnerowi i o całą mase innych rzeczy
To jest dla mnie odpowiedź na pytanie czy umiesz tańczyć
Bez 95% z tych rzeczy nie umiesz


No risk, no fun

Offline

 

#41 06-04-2007 17:43:32

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

heh:) no dobrze to w takim razie po analizie twoich punktów wychodzi mi że jednak umiem;P

Ostatnio edytowany przez maleńka (06-04-2007 17:44:07)


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#42 06-04-2007 18:22:56

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

To dotyczy tańczenia w parze

Rzadko która laska potrafi tańczyć fajnie solo i w parze, więc nie jesteś sama ;P


No risk, no fun

Offline

 

#43 06-04-2007 19:01:16

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Terefere

Ostatnio edytowany przez maleńka (06-04-2007 19:01:39)


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#44 06-04-2007 19:08:57

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

kijek napisał:

Nikt nie umie tutaj tańczyć profesjonalnie.

a wlasnie ze Ja umiem

Offline

 

#45 09-04-2007 09:47:30

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Najwazniejszy jest charakter. Chce miec taka kobiete, z ktora moge byc szczesliwy całe zycie. Musi byc szalona spontaniczna, oraz kiedy bedzie odpowiednia chwila musi podniesc na duchu lub zdopingowac . (opis kobiety na całe zycie- ma sie rozumiec:P)

Teraz podobaja mi sie brunetki:D ale nie mam okreslonego ideału jesli chodzi o ta kwestie. Musi mi sie podobac- tyle:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.freegamesjava.pun.pl www.czteryzywioly.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.thelgilius.pun.pl www.eti4.pun.pl