Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 04-04-2007 19:26:57

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Mój ideał kobiety

one: z wyglądu taka maxymalnie sukowata, taka że każdy koleś, który na nią spojrzy myśli " ja na nią nie zasługuję " wszyscy sie za nią oglądają, wszyscy się jej boją, a tu ChuDy sobie idzie z nią za rączkę
two: kocham to, >>> pomimo swego sukowatego wyglądu w środku jest małą, słodką, bezbronną dziewczynką taka mała kochająca osóbka
three: bez żadnych ograniczeń, zachamowań, zakazów ... umi myśleć sama za siebie, nie muszę zawsze to ja za nią decydować
four: Hardkorowa to sie bardzo liczy, nie lubię zwykłych dziewczyn, żyjących swoim codziennym, nieurozmaiconym życiem
five: lubi wyzwania, sama stwarza te wyzwania
six: sex musi umieć ruszać sie w łóżku ( nie mam na myśli nic głupiego ) poprostu wie jak sexownie się poruszać, wie jak mnie podniecić, bardzo lubię gdy dziewczyna umi bawić sie facetami lubię gdy robi to ze mną, bo wtedy to przeradza sie w coś w rodzaju zawodów, kto zdobędzie więcej punktów
seven: tęskni za mną, pokazuje mi to jak bardzo jej na mnie zależy, jest zazdrosna o inne
eight: delikatna, słodka,
nine: to musi być dziewczyna, z którą umiem się zawsze dobrze bawić, umiemy rozgraniczyć extremalne uczucia od tych uczuć romantycznych...
ten: trochę pyskata, ale słodka, inteligentna, i żeby drapała mnie po karku godzinami


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#17 04-04-2007 20:50:23

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Cóż za podstępne pytanie Po prostu musi mieć w sobie to Coś Czego jednak w tobie nie dostrzegam, najwyraźniej czegoś ci brakuje , jakiegos fragmentu układanki, którego z jakiś powodow szukasz na zewnatrz


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#18 04-04-2007 21:06:11

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

hmm...to wyżej to jest do mnie? że czegoś mnie brakuje i że tego nie dostrzegasz?:>
heheh:) jeśli nie to mam problem z interpretacją:) a jeśli tak to cóź;) lubię prowokację ale ta jest coś słaba:P poza tym niczego nie szukam jestem po prostu ciekawa waszych odpowiedzi czy różnią się od innych.

A ogólnie podsumowując wasze ideały stwierdzam, że chyba tego się po was spodziewałam i nie zawiedliście moich oczekiwań hehe;) a serio to przywracacie mi wiarę w facetów PUA że nie tylko znacie techniki ale również potraficie wybrać to co najlepsze.

PS. z waszych opisów wynika że jestem ideałem a szczególnie Chudego heheh ;P

Pozdrawiam i owocnych łowów życzę;) jednocześnie obiecuję że nie będę za często zakłócać waszego życia w społeczności;P


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#19 04-04-2007 23:42:37

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

maleńka napisał:

a jaka ja jestem? heheh;) czego bym nie napisała to i tak będzie źle no chyba że jakieś konkretne pytania?

maleńka napisał:

PS. z waszych opisów wynika że jestem ideałem a szczególnie Chudego heheh ;P

Więc jak jest w końcu?


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#20 05-04-2007 00:45:17

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

malenka jest cowboyem klawiaturowym ;p nie zadawaj trudnych pytan

moj ideał...hmm...SHB...taka indianka mmmm

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (05-04-2007 00:46:40)

Offline

 

#21 05-04-2007 11:59:41

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

maleńka napisał:

Pozdrawiam i owocnych łowów życzę;) jednocześnie obiecuję że nie będę za często zakłócać waszego życia w społeczności;P

Nie jesteś w stanie nic tutaj zakłócić.... moderatorzy czuwają


No risk, no fun

Offline

 

#22 05-04-2007 12:04:18

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Kijek... ona potrafi wszystko

Wracając do tematu :

Mówiliście o ideałach... ale ile razy ten wasz ideał okazał się mylny? Spotkaliście kiedyś ten swój ideał?

Ja owszem.... Teraz czas na kolejne.... Dobry przykład : Barmanka z warsztatów ... tak niesamowicie mi się podobała, że przez kilka następnych dni się spotykaliśmy po nocach. Wiedziała co robię, słuchała warsztatów... a mimo wszystko i mimo użycia najlepszych technik, które noszę naprawdę głęboko w rękawie... wchodziły w nią jak w masło. Cieszy mnie to bo dziewczyna jest naprawdę fanstastyczna.... kto wie... może odpowiada też mojemu zmodyfikowanemu ideałowi ? Sprawdzić to dopiero będę mógł po wakacjach.... ale podszedłem i było warto ...

Macie ideały ? To nie wolno wam tracić okazji


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#23 05-04-2007 12:05:45

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

tak, tak Smoku też cię lubię;) ale masz jakiś dziwny sposób okazywania uczuć

brzozik chodziło o to że obojętnie co powiem to i tak zostanę skrytykowana heh:) no i masz... stało się a co do sprzeczności to zapomnieliście już że podobno "kobiety są nielogiczne"??
zresztą czy to ważne jaka jestem?:> chyba nie...
jestem w 99% taka jak napisał Chudy, a wygląd...hmm w wirtualnym świecie to się chyba nie liczy prawda?
i nie mnie to oceniać:P

PS. ktoś ma coś jeszcze miłego do powiedzenia na mój temat, no zapraszam:) oj chłopaki, czy wy zaraz we wszystkim widzicie podstęp? Nie chcecie mnie to nie, pójdę sobie.
Pozdrawiam;)


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#24 05-04-2007 12:26:41

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

maleńka: jeśli wyglądasz w 99% jak ideał Chudego to wyślij foto, bo jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.



A ideał kobiety: Nie mam pojęcia, co chwile mi się inne podobają. Ale jest jedna rzecz, którą mój ideał musi mieć, poczucie humoru, bez tego ani rusz


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

#25 05-04-2007 16:58:30

<sweet>

Advanced

553195
Skąd: Prawie jak... w Żywcu
Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 37

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

maleńka napisał:

PS. ktoś ma coś jeszcze miłego do powiedzenia na mój temat, no zapraszam:) oj chłopaki, czy wy zaraz we wszystkim widzicie podstęp? Nie chcecie mnie to nie, pójdę sobie.
Pozdrawiam;)

Wyczuwam w tym jakiś irracjonalny niedobór pewności siebie, drobna manipulacje i próbe uzyskania aprobaty

Ale nikt nie jest idealny Możesz iść gdzie chcesz


UCZĘ SIĘ, WYPRÓBOWUJE, MODYFIKUJE!

Offline

 

#26 05-04-2007 18:01:05

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

"irracjonalny niedobór pewności siebie"

sweet uwierz mi na słowo - ona nie wie co to "brak pewności siebie" .... 'pewność siebie' to poprostu kolejne jej imie    Prawda Główko ?


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#27 05-04-2007 19:04:18

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

sweet o moją pewność siebie to się nie martw a zabawę w psychologa zostaw komuś kto się na tym zna( to takie miłe słówko ode mnie na tą twoją "słodycz")

"Prawda Główko ? "-> nie wiem dlaczego główko?? no ale DeMarco dla ciebie zawsze heheh:)

Właściwie nie wiem skąd u was taka agresja, ja do was grzecznie i miło a wy mi tak brzydko. Czyżbyście się mnie bali?:> no ja nie jestem taka straszna;)


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#28 05-04-2007 20:09:32

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

no ja pier**** sweet wes se odpusc, zes sie kurde doczepil, glupie pytania.. powiedz o co ci chodzi bo ja nie kumam ... podrywasz ja czy co Amen .


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#29 05-04-2007 20:51:04

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

Maleńka - może tak dla odmienności Ty napiszesz swój ideał (ale faceta )


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#30 05-04-2007 21:40:05

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: kolej na was-> ideał kobiety??

maleńka napisał:

tak, tak Smoku też cię lubię;) ale masz jakiś dziwny sposób okazywania uczuć

haha tu macie przyklad jak laski "defalizuja" kolesi ...ja tylko sobie jaja robie a Ty odrazu bierzesz to do siebie luz "maleńka". jak urazilem przepraszam

najlepszy ideal ma chudy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl www.etikrakow.pun.pl www.ghostscrewclan.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl