Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-12-2006 21:29:50

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Brat mięśniak targeta

Co powinien zrobić facet, jeśli ma dobrą relację z targetem, który jest ciągle kontrolowany przez brata mięśniaka, wtrąca się do rozmowy, nie można jej izolować. Kolega robi NC, a ona ma opory i boi się jak na to zareaguje jej brat, wtrąca się, że ona nie może mu dać nr, a musieliśmy pomału się już zwijać, także nie było już okazji do spotkania się. Była niekomfortowa sytuacja, do tego ta kontrola przez jej brata.Kolega przyznał się, że troszkę zaczął się go bać, w końcu to była taka mafijna morda, na dodatek z 10lat starszy. Nie było mnie wtedy w pobliżu, dlatego nie wiedziałem, co się dzieje, latałem z cipciami

Offline

 

#2 15-12-2006 15:52:57

Ranisz

Advanced

9185538
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 18

Re: Brat mięśniak targeta

To jest chyba taki naturalny odstraszacz WSN-ów którzy nie mają jaj. Raz tak laska mnie testowała chyba - zagaduje ją robiąc kino (dość namacalne), a w tym samym czasie dwóch kolesi, stara się o nią... Ale mnie to tam pierdoli, że oni są i dalej z nią gadam i robie coraz mocniejsze kino, a ona w pewnym momentcie "Przestań, doigrałeś się, powiem temtu kolesiowi że mnie zaczepiasz i żeby Ciebie zabrał ode mnie". Koleś nie wygląda sympatycznie, a laska gada z nim a koleś się patrzy na mnie takim dziwnym wzrokiem. Jak to się skończyło? Nic niezwykłego się nie wydarzyło. To był chyba tylko taki test laski, czy nie jestem frajerem jakimś.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjagra.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl