Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 25-10-2006 12:44:35

FAMM

Początkujący

Zarejestrowany: 20-10-2006
Posty: 4

forum o BB

dlaczego nie mozna nic wpisac do forum o BB...??

Offline

 

#2 11-12-2006 17:43:21

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: forum o BB

Początkowo chcieliśmny aby były tam linki tylko dla VIPów i osób specjalnie zaproszonych, które jako jedyne miałyby dostep do linków BB CD, i które mogły by tam opisywać swoje raporty z podrywów opierajacych się na poradach badboya. Niestety, płyty sie okazały kichą, którą każdy się rozczarował, wiele braków i nideociągnięć, Shark ma obszerniejszy i lepszy materiał, ponadto tłumaczymy z angielskiego jeszcze obszerniejsze materiały, przy ktrych BB LIfestyle to malutka planeta na tle olbrzymiego Słońca. Koledzy Administratorzy widocznie skasowali juz ten dział bo widze że zniknął.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 11-12-2006 19:55:23

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: forum o BB

Fakt, przyznaje się - skasowałem ten dział bo nikt tam nie wpisywał zadnego postu i tylko zaśmiecało. Jeżeli chcecie pogadać o płytach, napiszcie to w nowym temacie w dziale Uwodzenie - po co tworzyc osobny dzial dla plyt i tak gówno wartych (jeśli chodzi o realizację - tekst sam w sobie nie jest zły)

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingbattale.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.hakermania.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl