Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha IntensywnySerdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia


#1 28-09-2006 16:42:55

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

palm reading

PALM READING

PALM READING według Rossa Jeffrriessa

Tłumaczenie : FAM

Jest to metoda interpretacji kształtu dłoni i lini na dłoni by ukazać cechy charakteru i doświadczenia w życiu każdego z nas. Nauka podzieliła generalnie to na dwie części : umiejętność odczytywania struktury dłoni „chirologia” i „chiromancję” naukę o liniach.

W miarę nowoczesne teorie mówią o tym że linia na dłoni reprezentuje pewien obraz nerwów w mózgu. Grupy nerwów które kontrolują rękę są dokładnie zlokalizowane w centrum mózgu, i cała ta elektryzująca energia naszego myślenia przenika przez nie. „Palmiści” czują że linie na ręce są uformowane w pewnym związku z wzorcem myślenia, połączeniami nerwowymi bądź nawet strukturą chromosomów.

TYPY DŁONI :

- podstawowa dłoń ( elementary hand )
- łopatkowa dłoń (Spatulate hand)
- dłoń medium (Psychic)
- stożkowa dłoń (Conical hand)
- kwadratowa dłoń ( square )
- intelektualna dłoń

Istotą palm-readingu jest zidentyfikowanie dłoni, która może stanowić atrybut indywidualnych cech charakteru.

PODSTAWOWA DŁOŃ

Jest scharakteryzowana przez sztywną, ciężką , z krótkimi palcami i krótkim kciukiem. Inne cechy to że jest gruba, mocna, zbliżona do kwadratu. Bezkształtne koniuszki palców, szorstka, chropowata. Osoba obdarzona taką dłonią nie emanuje entuzjazmem i nie buja w obłokach. Pokazuje iż tą osobę cechuje taka obojętność w życiu i są skoncentrowane głownie na życiu doczesnym czyli konkretnie na dniu w którym żyją. Jest zazwyczaj nietolerancyjna w wielu sytuacjach i może używać dużej przemocy jeśli ktoś ją sprowokuje.
PROFESJE : charakterystyczna dla robotników i tych co uprawiają sporty kontaktowe np. boks.


ŁOPATKOWA DŁOŃ

Jak nazwa sugeruje, palce są spłaszczone i przypominają łopatkę. Najbardziej charakterystyczną cechą jest duży kciuk. Jest ekstremalnie szeroka u podstawy i zwęża się w kierunku palców. Ta dłoń należy do ludzi obdarzonych dużą wyobraźnią. Ci ludzie mają zamiłowania do wynajdowania różnych rzeczy i odkrywania. Cechuje ich pragnienie Wiedzy, i niespokojna , pobudliwa natura. Są energiczne i zręczne. Potrafią podejmować ryzyko.
PROFESJE : Ludzie z tą dłonią to rzemieślnicy, wynalazcy, odkrywcy, nawigatorzy, astronauci, inżynierowie.


MEDIUM DŁOŃ

Jest to mała i smukła dłoń. Scharakteryzowana przez gładkie palce. Jest średniej wielkości, długie paznokcie zwężające się na końcach. Kciuk jest mały i elegancki. Ludzie Ci z natury są wizjonerskie i marzycielskie. Są zainteresowane naukami tajemnymi Wink np. okultyzmem itp. Osoby z takim typem dłoni prowadzą chaotyczne życie, charakteryzujące się brakiem dyscypliny.
PROFESJE : MAGIK , JASNOWIDZ


STOŻKOWA DŁOŃ

Dłoń posiada gładkie palce. Paznokcie są zakończone ja stożki ,stąd ta nazwa. Dłoń jest szeroka , gruba i duża. Kciuk jest również nadzwyczaj duży. Ludzie tacy są zazwyczaj koneserami sztuki z wspaniałymi możliwościami komunikacyjnymi. Lubią obserwować niebo i gwiazdy. Prowadzą bardzo zmysłowe życie. Z drugiej strony może być też tak że są impulsywne i wpadają w stany takiego „ krótkiego gniewu” ( fochy Wink ).
PROFESJE : wszyscy co są kreatywni, malarze , rzeźbiarze, muzycy i poeci.


KWADRATOWA DŁOŃ

Dłoń jak nazwa w kształcie kwadratu, kwadratowy nadgarstek. Koniuszki palca są również kwadratowe. Palce są w dużej mierze zawiłe. Dło scharakteryzowana przez duży kciuk i kwadratową podstawę dłoni. Ludzie z tym typem dłoni są obdarzeni wytrwałością. Są wręcz konwencjonalne i lubią porządek. Uczciwe i solidne. Lubią prowadzić zdyscyplinowane życie., z lekką tendencją do rozmyślań.
PROFESJE : biznesmeni, prawnicy, kierownicy, doktorzy, naukowcy , inżynierowie.


INTELEKTUALNA DŁOŃ

Jest długa i kanciasta. Z kościstymi palcami. Paznokcie są po części stożkowate a po części kwadratowe. Są często obdażeni zdolnościami rozumienia metafizycznych aspektów życia. Są obdarzeni analitycznymi zdolnościami i potrafią dotrzymywać sekrety.
PROFESJE : nauczyciel , myślicieli, przywódcy
LINIE :

LINIA SERCA

Linia serca biegnie horyzontalnie wzdłuż górnej części dłoni otaczając wzgórze Merkurego, Apolla i Saturna. Długość lini ma generalnie wpływ na zdrowie osobiste. Zarządza osobistymi emocjami i związkami. Brak tej linii jest przejawem determinacji danej osoby logiką i rozsądkiem postępowania, które mogą nawet bezwzględnie iść na szczyt po trupach. Długość tej lini ogrywa znaczącą rolę w określeniu postawy danej osoby w związku. Krótka linia oznacza osobę skoncentrowaną w dużej mierze na sobie - egocentryczną, długa linia oznacza osobę która ma bardzo idealistyczną wizję miłości . Bardzo długa linia, dotykająca obu stron dłoni pokazuje osobę bardzo uzależnianą od bycia w związku. Może to nawet prowadzić do rozwiązłości. Głęboka i prosta linia oznacza zazdrość i skłonności kryminalistyczne. Z drugiej strony jeśli linia jest głęboka i wyraźna to osoba jest szczera, pełna szacunku do innych i licząca się z innymi. Głęboka linia wskazuje również na życie pełne stresu. Jeśli ta linia się rozgałęźnia wskazuje to duże zainteresowanie przeciwną płcią. Jeśli z lini opadają „gałązki” oznacza to słabe związki.
Linia serca może też być odczytywana w relacji z innymi liniami. Jeśli linia serca dotyka linia głowy oraz lini życia osoba ma najprawdopodobniej przykre doświadczenia miłosne ( zdrada ). Drobny łuk linii głowy wskazuje osobę o umyśle intelektualnym.


LINIA GŁOWY

Linia głowy biegnie horyzontalnie ze środka dłoni równolegle do linii serca. Zarządza pamięcią , inteligencją i rozumowaniem. Jeśli ta linia jest krótka , osoba jest inteligentna i kieruje się w dużej mierze intuicją. Prosta linia reprezentuje osobę która żyje życiem na poziomie całkowicie materialistycznym. Jeśli ta linia jest nieobecna oznacza to stany letargi, a czasem nawet przypadki choroby umysłowej. Długa i prosta linia ukazuje ambitną osobę z wspaniała pamiecią. Jeśli linia ta dzieli osobę na połowę, osoba ma skłonności sadystyczne, obraźliwa i brutalna. Podwójna linia ujawnia osobę utalentowaną z zacięciem biznesowym. Jeśli linia jest krótka i słaba oznacza to ograniczoną inteligencję i słabą pamięć. Krótka Linia może też oznacząć osobę krótkowzroczną , ponurą i ciężko koncentrującą się na czymś.
Linia ta może być interpretowana w połączeniu również z inymi liniami. Jeśli linia ta jest szeroko odseparowana od lini życia. To sugeruje to osobę niezależną, impulsywną i pochopnie postępującą. Można też odczytać z „gałązek” tej linii. Wyrastające gałązki z tej linii wykazują wysokie aspiracje bez znacznego skupienia uwagi. Opadające gałązki oznaczają nieustające zmartwienie i serie rozczarowań. Przyczepiona linia ( Hooker line ) jest przejawem skłonności do wielu przyjemności, co może też oznacząć zdradę Wink. Jeśli linia ta występuje nisko na dłoni osoba może być skromna bądź chciwa.

LINIA PRZEZNACZENIA

Linia wyrasta z podstawy dłoni i dotyka wzgórza Saturna dzieląc dłoń na dwie połowy. Nieobecna linia przeznaczenia pokazuje osobę która wszystko zawdzięcza sobie i pilną. Ci ludzie planują swoje całe życie w skrupulatnych szczegółach i pozostawiją bardzo mało przypadkowi. Jedno rozwidlenie wzgórza Wenus jest przejawem dużego zainteresowania muzyką i literaturą. Te osoby prawie zawsze osiągają status sławy. Linia ta kończąca się na wzgórzu Saturna ukazuje osobę rozważną dyskretną i tajemniczą. Jeśli linia rozwidla się ku wzgórzu Merkurego osoba jest typem zdobywcy z darem perswazji, osiąga bardzo dużo.Rozwidlenie ku wzgórzu Jupitera pokazuje osobę z takim przyjemnym ludzkim podejściem. Ci ludzie są naturalnymi przywódcami. Rozwidlenie na początku ukazuje traumatyczne dzieciństwo. Prowadzi to do konfliktu, ale tta osoba wybierze prawidłową ścieżką w życiu. Podwójna linia oznacza niebezpieczeństwo.
Gałązki lini przeznaczenia są przejawem wzrostu i spadku powodzenia. Wzrastająca linia życia oznacza sukces w karierze z dużymi możliwościami rozwojowymi. Opadające gałązki są przejawem dużych strat, nieszczęścia i rozczarowań. Falowane gałązki pokazują niezdecydowaną i letargiczną osobę która żyje życiem totalnie materialistycznym. Adzwyczaj głęboka linia odpowiednio dziedzictwo i sukces który jest przekazywany.

LINIA ŻYCIA

Linia życia zaczyna się pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Dotyka póżniej nadgarstka. Skręca szerko po łuku otaczając kciuk. Ta linia jest przejawem długowieczności, witalności i jakości życia. Brak tej lini oznacza ociężałość ospałą i ekskluzywną osobę z ogromną nerwową energią. Długa i regularna linia oznacza wspaniałą równowagę i zdrowy status. Słaba linia jest przejawem braku wytrzymałości bądź nudnego i spokojnego życia. Jeśli linia rozwidla się na początku pokazuje osobę prawdomówną , lojalną i niezawodną. Z drugiej strony jeśli linia kończy się rozwidleniem osoba jest wątła i brak w niej energii. Rozwidlenia prowadzące do wzgórza Jupitera są znakiem sukcesu, dobrego rozpoznania i chwały. Jeśli linia rozwidla się w stronę wzgórza księżyca jest to przejawem podróżowania do odległych miejsc. Słaba linia jest oznaką nieszczęścia a gładka linia wskazuje gładkie życie. Podwójna linia jest typowa jest typowa dla oferowanego bezpieczeństwa osobie którą się kocha. Jest to też przejawem zdrowego życia seksualnego. „Gałązki” linii życia tworzą silny bilans indywidualnego szczęścia. Jeśli gałązki idą w górę pokazuje to duże osiągnięcia, chwałę i sukces. Opadające . „Gałązki” są przejawem finansowych, emocjonalnych bądź socjalnych strat. Długie i głębokie linie pokazują obfitość energii i jednoznaczne ukierunkowanie na zadany wcześniej cel.KCIUK


Wzgórze Wenus u podstawy kciuka oznajmia osobiste pasje. Duże, w dobrych proporcjach wzgórze oznacza duże porcje energii i otwartość, wiele zainteresowań w życiu. Bardzo duża witalność i entuzjazm. Ci których wzgórze Wenus jest płaskie jak plaeteu (stanie w miejscu) , są bardzo energetyczne, Cechuje ich taki bystry pościg. Zazwyczaj ich przyjaciele są charakteryzowani którzy opierają się głównego strumieniowi życia i ich poczucie dyscypliny działa najlepiej w połączeniu z mentalnymi zdolnościami. Charakterystyczne dla pisarzy , rzeźbiarzy, prawników, organizatorów i zajmujących się wspinaczką górską.

Kształt kciuka jest wyznacznikiem siły wewnętrznej. Spiczasty bądź stożkowy kciuk pokazuje impulsywną naturę i osobę myślącą perspektywistycznie, podczas gdy kwadratowy kciuk jest znakiem wspólnego poczucia, zrozumienia się z kimś. Bulwiasty czubek oznacza gwałtowny temperament i czubek który zgina się daleko z tyłu pokazuje awangardową osobowość, zazwyczaj artystyczną albo pociagającą w różnych dziedzinach, w myśleniu.
Osoba z płaskim czubkiem kciuka jest zniecierpliwiona i pełna nerwowej energii

TYPY PALCÓW


WSKAZUJĄCY ( pointed) PALEC

Ludzie ze wskazującymi palcami są ostrożni, inteligentni i elastyczni w różnych sytuacjach w życiu. Są obdarzeni talentem do prowadzenia konwersacji, i mogą wybierać karierę która pozwala im wchodzić w interakcję z ludźmi. Jako intelektualni wizjonerzy mają skłonności do duchowieństwa;),. Często też mają głębokie zainteresowania estetyką i innowacjami. To często powoduje bitwę pomiędzy zacięciem kreatywnym a praktycznymi rozsądkiem.

STOŻKOWE PALCE

Ci ludzie są uczuleni na piękno. Przywiązują wielką uwagę na sposób ubierania się. I lubią otaczać się zadowolonymi, pogodnymi ludźmi. Są intelektualistami i utalentowanymi idealistami. Są obdarowani mocą myślenia o własnym tyłku i oceniają sytuację bardzo szybko. Mają twarde przekonania i są czasem obdarzone psychiczną mocą w pewnych przypadkach Wink . Jednakże musza być bardzo ostrożni i nie pozwolić swoim emocją przezwyciężać ich rozum.

KWADRATOWE PALCE

Ci ludzie są obdarowani zmysłem biznesowym i lubią rozwiązywać problemy do samego końca. Są praktyczni i stąpają po ziemi. Są konwencjonalni i lubia przylegać do konwencjonalnych norm. Są metodyczni i praktyczni.

ŁOPATKOWE PALCE

Ci ludzie są pragmatyczni, i mają realistyczne podejście do życia. Uwielbiają podróżować i prowadzić życie na zewnętrz. Jako osoby przebojowe będą zawsze poszukiwać najlepszego kawałka tortu;). Zawsze wartościują pracę na samej górze. Są kreatywni, aktywni i energiczni.


PROSTE PALCE

Ci ludzie są szczerzy i otwarci. Stawiają czoła niebezpieczeństwu i podejmują ryzyko. Wynika to z ich uczciwej natury. Są pilni, energetyczni, i impulsywni. Myślą w sposób otwarty iż awsze wiedzą jak wyrazić swoje uczucia. Ci ludzie niezmiennie osiagają sukcesy.

ZAWIŁE PALCE

Ci ludzie są ekstremalnie praktyczni i planują każdy ruch .Zawsze kalkulują i pomysł podejmowania ryzyka do nich nie pasuje. Odbiera to dużo spontaniczności z ich życia. Od kiedy tak bardzo dużo planują , nie uczą się sztuki życia z dnia na dzień . Stale planują i martwią się, co czynni ich nerwowymi i roztrzęsionymi.


WZGÓRZAWzgórze jupitera.

Jest usytuowane u podstawy palca wskazującego. Dobrze rozwinięte wzgórze jest przejawem zdolności przywódczych. Ta osoba jest również uczciwa, optymistyczna i towarzyska.
Jeśli wzgórze jest płaskie osobę cechuje brak pewności siebie i dobra osobowość. Jeśli wzgórze to jest nadmiernie rozwinięte osoba ma przejaw bycia arogancką, dumną, leniwą i egoistyczną. Mała linia pomiędzy linią serca a głowy oznacza nabycie bogactwa.

Wzgórze Saturna

Wzgórze jest usytuowane u podstawy środkowego palca. Jeśli jest dobrze rozwinięte, osoba posiada poczucie odpowiedzialności i skoncentrowana na poszukiwaniu mądrości. Jeśli jest nadmiernie rozwinięte z długimi palcami, osoba jest zimna, zdystansowana i introwertyczna. Jeśli wzgorze jest płaskie osoba jest otwarta i optymistyczna.

Wzgórze Apolla

Jest to wzgórze u podstawy palca serdecznego. Jeśli jest dobrze rozwinięte, osoba jest ciepła i optymistycznapromieniująca entuzjazmem. Jeśli jest płaskie, osoba może być cyniczna, cechuje ją brak uznania dla wytwornych rzeczy w życiu. Jeśli jest nadmiernie rozwinięty ta osoba jest zuchwała , nieczuła, lubi słyszeć swój głos w towarzystwie

WZGÓRZE MERKUREGO

To wzgórze jest usytuowane przy podstawie małego palca. Dobrze rozwinięte wzgórze oznacza osobę która uwielbia podróżować i jest osobą przebojową. Jeśli jest nadmiernie rozwinięte jest to osoba która jest wygadanym mówcą i troche kłamczucha. Jest również typem regularnego Casanovy. Jeśli jest płaskie to osoba jest nieśmiała,bardzo spokojna a czasem po prostu nudna.WZGORZE KSIĘŻYCA

Jest usytuowane przy samej podstawie dłoni, naprzeciw kciuka. Dobrze rozwinięte oznacza osobę która umie współczuć, odczuwać, jest kreatywna i obdarzona ogromnie dużym zapałem w życiu. Jeśli jest płaski , pokazuje wielką wyobraźnię i zdolność empatii.

WZGÓRZE VENUS

Jest ot miejsce tuż pod kciukiem. Jeśli jest dobrze rozwinięte osoba jest ciepła i wielkoduszna. Prowadzi aktywne socjalne życie i jest interesującym kompanem. Jeśli jest nadmiernie rozwinięte oznacza ekstremalną chciwość która niecierpliwie zabiera doczesne przyjemność dwoma łapami. Jeśli płaskie oznacza brak witalności i pasji . Ta osoba wtedy jest też zimna i samolubna.


WZGÓRZE MARSA

Gorne wzgórze marsa leży pomiędzy linią głowy i początkiem linii serca. Wzgórze mniejszy mars jest blisko kciuka, gdzie zaczyna się linia serca. Wzgórze środkowego Marsa jest w środku dłoni. Bardzo miękka,delikatna płaszczyzna wzgórz Marsa cechuje osobę która jest w dużej mierze skoncentrowana na sobie. Gruba, dobrze rozwinięta i twarda płaszczyzna Marsa pokazuje obfitość energii i otwarte usposobienie.

Pozdro (zwłaszcza dla FAM)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.basketbielany.pun.pl o jakiej porze wstrzykiwac testosteron propinat spalanie bmw e34 530 v8 www.thewest-info.pun.pl co zrobic chorobliwa zazdroscia o zone