Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-11-2006 19:17:09

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

moj WIERSZ ocencie

Nie jestem polonista, nie jestem poeta, wiem ze nie jest najlepszy... ale jest moj. Jednak mozecie powiedziec co o nim sadzicie  poniewaz chce go komus dac. Dziewczynie ktora lubie, ale przybył mi rywal. Mysle ze szanse sa 50-50. Wczesniej z nia chyba był czy cos... nie wazne ale po kilku miesaicach sei zjawił 

napiszcie co o tym sadzicie- tylko czy warto to dac  czy lepiej powalczyc innymi sposobami. Moze to wcale nie jest wiersz tylko jakies opowiadanie. Sam nie wiem poeta nie jestem.... OCENCIE ! Moze jakies korekty


Łódka

Wpłynęła łódka na otwarty ocean
Nie czując lęku, gdyż odważna łódka była
Żądna przygód i wrażeń
Lecz ta podróż całkiem inna była
Płynęła wolno i ostrożnie
Tak jakby to ostatnia wyprawa życia była
Aż tu nagle wyłoniła się druga łódka
Która pierwszą była i w drogę naszej weszła
Lecz rozległa woda jedną łódkę chciała
Deszcz zaczął padać i wiatr zaczął wiać
Smutna woda wyboru musiała dokonać
A nasza łódka w nim nie będzie przeszkadzać

wszelkie prawa ..... wiecie co dalej



(edit)
nie wiem czy nie bedzie to troche WSN'owskie.... tylko ze sie własnie dowiedziałem ze szanse spadły mi do 20% ....
Wiem ze lubi romantyków ... czas macie do jutra wieczór  bo w paiatek mnie nie bedzie a jej to bede miał mozliwosc dac w piatek

"A nasza łódka w nim nie będzie przeszkadzać "

Jesli by analizowac to raczej nie prosze ja o nic- tylko stawiam sprawe jasno, On lub Ja i ze nie bede jej prosił o nic



Jest to równiez na TU, ale nikt tam nic nie napisał, a musze podjac decyzje i czekam na jakies rady
POZDRAWIAM

maciek007

Offline

 

#2 30-11-2006 19:54:06

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Re: moj WIERSZ ocencie

Może wrzuć to na jakieś forum poetyckie w dziale romantyzm do oceny. Lasia raczej po przeczytaniu będzie dobrze wiedziała o co chodzi, ale i tak wybierze tego, który będzie bardziej dominował, pomyśl o tym. Zrób z nią coś „szalonego” - wspinaczka, łyżwy, kręgle. Dalej radzisz sobie sam, od Ciebie już potem zależy czy jej to dasz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uf-clan.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.airskate.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl