Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » dosyć poważny problem z laską, potrzeban szybka pomoc

#1 19-11-2006 19:50:48

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

dosyć poważny problem z laską, potrzeban szybka pomoc

Otóż... poderwałem na jednej dyskotece fajną laskę, dałbym jej 9-9.5. Wszytsko szło pieknie, otwieracz, potem rozmowa, dałem jej do zrozumeinia, że mnie swoim wyglądem nie zwiedzie i umiem kontrolować emocję, było kilka spotkań. Ładnie dotarłem do jej wyobraźni poruszyłem ją, zakotwiczyłem.... w między czasie wypalila, że ma chłopaka, ale sprytnie obróciłem to przeciwko niej. Po przeczytaniu odpowiedzi na jej oznajmienie o chlopaku, była zaskoczona i jeszcze bardziej nakręcona... wszystko szło jak po sznurku.... do pewnego momentu. Pewnego wieczoru byłem z nią i jej koleżanką na dyskotece, podsycałem atmosferę i czułem, że do pocałunku i bliższego kontaktu dosłownie kroczek, ale w żaden sposób ni e mogłem jej wyizolowac od jej przyjaciółki. Wkonccu wracalismy razem do domu, stanęlismy przed jej bramą,, niestety w 3, widziałem, że chce żebym ją pocałował, ale obecność jej koleżanka krępowała mnie i..... zawalilem. Po tym spotkaniu było już trohce gorzej i powstało małe napięcie, pwoli je zwalczałem, ale nei było tak jek przed tem. W koncu spotkałem ją wczroaj w klubie, najprawdopodobniej z jej chlopakiem. Rozmawiała z nim, kłóciła się hcyba rpzez chwile, potem hcyab pogodziła... nie jestem pewien. Ja w tym czasie po prostu się bawiłem z innymi dziewczynami, troche sam potanczyłem, trohce z innymi dziewczynami, pogadałem. W każdym razie przez całą noc unikała kontaktu wzrokowego ze mną..., wzcesniej gdy się widzielismy i spotykalismy, zawsze się do mnei uśmiechała i patrzyła prosto w oczy. Jej chłopak nagle gdzieś zniknął, wyszedł z klubu, nei wiem czy się pokłócili czy co.  podszedłem pod konie cimprezy do niej, zagdnąłem z humorem, wymienilismy kilka zdan, ale czułem że coś jest nie tak, powiedzialem ze zmywam się do domu i p[oszedłem.
Dziś napisała mi, bym szczerze napisał co o niej sądzę. Do tego, opis na gg ma "wystrzegam się frajerów".... i nie iwem czy ten opis dotyczy mnei, czy jej chlopaka... a może kogo inengo. W każdym razie, sedno problemu. Nie wiem co jej napisać, czy napisać szczerze to co o niej myślę, czy zagrać coś typy, jestes fajną koleżanką. Mam niezlego klina i nei wiem oc pozcąć, jestem mało doświadczony w podrywaniu, ale coś tam już próbowałem i nawet z niezlym efektem, ale na tej lasce chyba na prawde mi zależy. Wiem, że skopałem sytuację, ale czuję, że od tego co jej napisze na jej pytanie, zależy wiele. Dlatego prosze, o jakieś rozwiązania, ewentualnie ukierunkowanie.  Pozdro!


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#2 19-11-2006 21:01:23

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: dosyć poważny problem z laską, potrzeban szybka pomoc

Ja napisałbym coś w stylu:
"jesteś zwariowaną dziewczyną i myślę, że nasza znajomość to początek zakręconej przyjaźni. " Nie napisałeś zbyt wiele o niej więc ciężko byłoby bym Ci o niej opowiadał. Na początku wkręciłbym się do jej życia...tfuu..wróć Na początku wkręciłbym ją do mojego zycia jako przyjaciółkę, ale pozwalałbym sobie na więcej (kino, kotwice,itp). Spotykałbym się z pozostałymi koleżankami, by pomyślała, że jeśli nie wyjdzie z tego nic więcej, to pozostanie tylko moją przyjaciółką i będzie musiała patrzyć z zazdrością na te zwariowane i pełne humoru "wyprawy" (w sensie imprezy ze mną lol).

Pozdro

Offline

 

#3 19-11-2006 22:27:56

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: dosyć poważny problem z laską, potrzeban szybka pomoc

mówiłeś, żebym napsiał coś o niej. Wiec tak:
jest :
-0towarzyska
-pogodna,
- czesto się usmeicha
-uwielbia tanczyc
-ma poczucie humoru,
-przyznam, sprytna z niej bestia ;p
-inteligenta
-emanuje od niej pozytywna energia
-tak jak mowilem wczesniej dalbym jej 9 a nawet 10
-raczej skromna
-zna poczucie swojej wartosci
-mozna z nia porozmawiac na różne tematy
-mimo, że jest 9 a nawet 10(dychą), nie obnosi się z tym jak niektóre laski, że co to nie one eh ah itp.

ma też wady

- trohcę uparta
- trudno zmienic jej pogląd na niektóre sprawy
- uważa, że neibieskie oczy (niestety, ja takie mam) są fałszywe
- troche szufladkuje facetów

może nap[isalbym coś wiecej ale narazie nei przyhcodzi mi wiecej do glowy, może teraz będzie łątwiej wam, by dać jakąś radę, zalezy mi na niej i chyba powoli się w niej zakochuje (głupi jestem co?, przecież tyle lasek czeka na wypas ) no ale ma coś takeigo w sobie, tą pozytywną energię, że mnei do niej ciągnie
prosze o jeszcze jakeiś rady i dzięki za poprzednią, dosyć trafna i pokrywa się z tym co mmialem zamiar napisac, ale jeszzce się wstrzymam z odpisaniem i mam nadzieje znajdedziemy najlepsyz wariant


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » dosyć poważny problem z laską, potrzeban szybka pomoc

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hhniezginie.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl