Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 07-11-2006 21:17:08

japhy

Początkujący

Zarejestrowany: 20-10-2006
Posty: 3

To Be One

Koleś wyrywa moją laske(przyszłą) kupuje jej kwiaty, wysyła prezenty, płaci za nią i pisze jej jakieś słodkie sms'ki -i jej się to podoba, chociaż lekko go zlewa(dokładnie nie wiem co siedzi w jej umyśle).

Z koleji ja się upominam o piwo które mi wisi i zapomniałem o słodkościach...czasami zapominam zeby jej sms posłać.

Boje się, że moze dojść do równania sharka, że z pośrud tuzina excuzerów wybierze tego najbardziej nadzianego.

Jaką strategie przyjąć na najblizszym spotkaniu, bo to jest znak ze wkoncu musze coś zrobić, zeby mi jej z przed nosa nie sprzątnął, wiec koniec z myśleniem że moge jeszcze z akcją poczekać, ze dobrz mi z nią jaką kumplą -paskudny excus!




(to chyba powinno być w innym dziale, ale daje mozliwość do ogólniejszych uogólnień;))

Ostatnio edytowany przez japhy (07-11-2006 21:18:39)

Offline

 

#2 07-11-2006 22:09:31

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

Re: To Be One

a nie zapomniales czasem dac jej do zrozumienia tez, ze jestes nia zainteresowany... w pewnym momecie trzeba to zrobic ! oczywiscie nie chodzi i o to, zebys kupowal jej kwiaty czy zachowywal sie jak powyzszy excuzer, postawe alpha musisz miec zawsze...

Offline

 

#3 08-11-2006 18:39:25

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Re: To Be One

Porozmawiaj z nią o uczuciach, zastosuj NLS.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hhniezginie.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl