Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 08-05-2015 02:23:49

Retroseksualny

Początkujący

Zarejestrowany: 06-05-2015
Posty: 3

Ta Jedna Rzecz Sprawi, Że Szybko Poprawisz Swoje Kontakty Z Kobietami

Jest tylko jedna rzecz, która może sprawić, że szybko poprawisz swoje stosunki z Kobietami. Nie zastąpi Ci tego milion przeczytanych książek.

Powiem więcej. Możesz przeczytać mnóstwo książek o podrywaniu i uwodzeniu i nie przespać się z ani jedną kobietą przez całe życie. Na przekór temu możesz nie przeczytać ani jednej książki i podrywaniu i uwodzeniu i sypiać z mnóstwem atrakcyjnych kobiet, zmieniając je jak rękawiczki, jeśli tylko tego będziesz chciał.

Tylko regularna praktyka poprawi Twoje stosunku z kobietami

Pamiętam, że gdy zaczynałem w wieku 17 lat praktykować sztukę uwodzenia kobiet nie miałem nic. Naoglądałem się romantycznych amerykańskich filmów przez co wydawało mi się, że jeśli będę miłym facetem to nagle jakimś cudem zakocha się we mnie miss szkoły i będziemy żyli długo i szczęśliwie.

Gdy pewnego razu zdałem sobie sprawę z tego, że to tylko ja się cały czas zakochuję w jakiejś nowej dziewczynie i moje uczucie nigdy nie jest odwzajemniane uznałem, że coś muszę robić nie tak. Materiałów w internecie na ten temat było jak na lekarstwo, ale wystarczyło, żeby zrozumieć, że kobiety nie lecą na miłych facetów, ale na osobników alfa. Wiedziałem, że muszę się kimś takim stać i to był mój cel.

Być może właśnie dlatego, że nie było wtedy dostępu do takiej ilości teoretycznych materiałów, w tak szybkim czasie zacząłem zauważać jak robię postępy.

Robiłem szybkie postępy w kontaktach z kobietami, ponieważ zamiast czytać kolejną książkę o uwodzeniu, po prostu wychodziłem na miasto i praktykowałem.

Nic nie da Ci takich szybkich postępów w uwodzeniu, które w krótkim czasie przełożą się na seks i udane relacje z kobietami, jak ciągła praktyka. Wystarczy Ci minimum teorii aby to robić. Ja na dobrą sprawę wiedziałem tylko kilka głównych punktów:

Kobiety nie lecą na miłych facetów, lecz na samców alfa
Jeśli chcę poznać kobietę to muszę zrobić pierwszy krok
Muszę działać pomimo strachu. Im więcej będę działał tym szybciej strach przed podejściem przestanie mi przeszkadzać.
To co ja robiłem, aby stać się najlepszym w dziedzinie, która mnie zafascynowała, czyli w uwodzeniu kobiet były regularne wyjście na podryw. I Ty też musisz to robić, jeśli chcesz osiągnąć sukces z kobietami.

Po pierwsze, w tygodniu, po szkole wyjdź i podrywaj dziewczyny na ulicy. Jeśli jesteś początkujący możesz zacząć od prostych misji, jak zapytanie przechodzącej kobiety o godzinę. Lecz nawet wykonując tą prostą misję rób to jak mężczyzna. Nie musisz jej wystraszyć. Jeszcze przyjdzie moment gdy zaczniesz podrywać idące kobiety wywołując na nich efekt szoku, który działa niesamowicie, ale na początek, w celu przełamania strachu wystarczy, że zatrzymasz idącą kobietę lub grupę kobiet tak abyście stali i zapytasz o godzinę.

Prawdopodobnie będziesz w szoku, gdy dziewczyny po tym jak Ci powiedzą, która jest godzina będą stały i czekały co dalej. Jeśli to nastąpi to zamiast uciekać kontynuuj podryw. Możesz powiedzieć do najpiękniejszej z nich, że tak naprawdę nie chodziło Ci o poznanie aktualnej godziny, ale po prostu ona Ci się spodobała i chciałeś ją poznać, lecz nie miałeś pomysłu jak rozpocząć rozmowę i powiedziałeś pierwszą rzecz, która Ci przyszła do głowy.

Zrób to i zobacz co się stanie. Ja gdy pierwszy raz robiłem tą misję wiele lat temu chciałem jedynie dla przełamania strachu przed podejściem do nieznajomej kobiety, zapytać dwóch spacerujących po moim mieście dziewczyn zapytać o godzinę. Ponieważ moja intencja była szczera one odebrały to bardzo pozytywnie i po tym jak powiedziały mi, która jest godzina, stały dalej i patrzały na mnie uśmiechając się. Nie pamiętam już co wtedy zrobiłem, ale gdyby teraz mi się przytrafiła ta sytuacja to zabrałbym je na kawę do najbliższej kawiarni lub poszedł z nimi usiąść na ławce i poznał je bliżej.

Pytanie dziewczyn o godzinę nie zagwarantuje Ci sukcesu z kobietami

Podryw i uwodzenie to dziedzina, w której powinieneś się przez cały czas rozwijać. Jeśli zauważysz, że ta misja idzie Ci wyjątkowo łatwo to musisz przejść do kolejnego kroku czyli po prostu zacząć wyrażać jasno i precyzyjnie swoje intencje w stosunku do kobiet.

Prawie nigdy nie bawiłem się w uwodzenie, które nie pokazywało w sposób przejrzysty moich intencji. Gdy uczyłem się uwodzenia miałem to szczęście, że od razu poznałem bezpośrednie sposoby podrywu kobiet. Podejście bezpośrednie to takie, w którym w jasny i nie pozostawiający żadnych wątpliwości sposób dajesz dziewczynie do zrozumienia, że masz zamiar ją poznać lub cokolwiek innego z nią zrobić.

Podejście bezpośrednie w uwodzeniu to przede wszystkim szczerość, zarówno przed kobietą jak i przed samym sobą

Gdy podchodziłem do nieznajomych dziewczyn na ulicy to od razu to tym jak je zatrzymałem mówiłem, z jakiego powodu to robię i co mam zamiar dalej zrobić. Jeśli miała piękne nogi to po prostu powiedziałem jej, że ma najbardziej seksowne nogi jakie dzisiaj widziałem i że mam zamiar ją poznać. Jeśli po prostu mi się spodobała to powiedziałem jej, że przechodziłem idąc w swoim kierunku, ale gdy ją zobaczyłem to nie mogłem się powstrzymać przed tym by do niej nie podejść i jej nie poznać.

I wiesz co? Zazwyczaj poznawałem te dziewczyny. Pomimo tego, że wiele z nich mnie zlewało, z wieloma z nich nawiązywałem kontakty. Wtedy zdałem sobie sprawę z kolejnego fundamentu na którym opiera się sztuka podrywu i uwodzenia kobiet.

Kobiety uwielbiają być podrywane, niemalże w każdej sytuacji

O ile podrywa je odpowiedni mężczyzna. Dla kobiet, które mnie zlewały podczas podejścia nie byłem odpowiednim mężczyzną, lecz dla kobiet, które były mną zainteresowane byłem dokładnie tym mężczyzną, o którym one skrycie marzyły by go poznać.

Rozwój w podrywie i uwodzeniu polega właśnie na tym, by tak mocno pracować nad sobą by dla jak największej ilości kobiet być tym odpowiednim mężczyzną, o którym one marzą by je uwodził. Gdy do pięknej kobiety podchodzi Pan Właściwy, zaczyna z nią rozmawiać i jasno daje jej do zrozumienia, że ona mu się podoba i jeśli tego nie spieprzy to być może będzie miała okazję poznać go bliżej to ona będzie najszczęśliwszą istotą na świecie.

Wychodź na regularne podrywy minimum 2 razy w tygodniu i podrywaj kobiety na ulicy i w centrach handlowych. Nie mam tu na myśli wychodzenia i podrywania kobiet w klubach, ponieważ uwodzenie w dzień rozwinie Cię kilkadziesiąt razy mocniej i szybciej niż podryw w nocnym klubie.

Jeśli w Twojej głowie rodzą się w tej chwili następujące wymówki:

Mieszkam w małym mieście i nie ma tu aż tak dużo kobiet, które mogę podrywać na ulicy w ciągu dnia
Nie mam pojęcie co powiedzieć dziewczynie po tym jak ją zagadam na samym początku i pewnie zapadnie martwa cisza między nami
Nie mam z kim wychodzić, a samemu tak dziwnie
To wiedz, że miałem takie same wymówki gdy zaczynałem. I wiesz co robiłem?

Wychodziłem poznawać piękne kobiety na ulicy pomimo tych wymówek

Dwa razy w tygodniu, po szkole, jechałem do większego miasta by poznawać tam dziewczyny. Nawet jeśli danego dnia nie było ich zbyt wiele i zagadałem tylko do jednej to i tak było warto, ponieważ wiedziałem, że mnie to rozwija.

Nie wiedziałem co powiem dziewczynie po tym jak ją zagadam, ponieważ dostawałem tyle zlewem, że bardzo często nie myślałem nawet, że będzie jakaś kontynuacja rozmowy. Ale gdy zdarzyła się sytuacja, że dziewczyna zareagowała pozytywnie to dalsza rozmowa sama się potoczyła. Dziewczyna, której się spodobało Twoje podejście, będzie sama kontynuowała rozmowę, ponieważ jesteś dla niej jej księciem, na którego czekała być może całe swoje życie.

Wychodziłem samemu. teraz masz dużo szczęścia, że społeczność uwodzenia w Polsce tak mocno się rozwinęła i właściwie w każdym mieście możesz poznać winga, z którym będziesz wychodził. Ja zazwyczaj wychodziłem samemu. I wiesz co? Wyjścia samemu na podryw w dzień rozwijają Cię najmocniej. Po prostu wiesz, że robisz to dla siebie i nie musisz nic nikomu udowadniać. Ja tak miałem, że skoro wyszedłem na podryw do galerii handlowej lub na ulicę to było dla mnie bez sensu nachodzić się i nie zrobić żadnego podejścia wiedząc, że wyszedłem aby rozwinąć się, a tylko zmarnowałem swój czas spacerując bez celu po mieście.

Działaj pomimo strachu.

Offline

 

#2 26-10-2015 09:40:06

jarek25

Początkujący

Zarejestrowany: 26-10-2015
Posty: 1

Re: Ta Jedna Rzecz Sprawi, Że Szybko Poprawisz Swoje Kontakty Z Kobietami

No ja kiedyś miałem bardzo duże problemy z kobietami. Totalnie nie potrafiłem zagadać. Coś mnie mroziło i nie potrafiłem zagaić. Powiem Wam,że warto jest sobie kupić feromony. Jest wiele różnych zapachów ale ze swojej strony polecam te, które zawierają androstenon oraz androsterol. Odpowiadają za przyciąganie drugiej osoby względem Was tak wiec warto. Świetne są L
Love & Desire
Pheromone essence.

Ze wszystkich najlepsze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.help-forum.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.narutocenter.pun.pl