Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 16-10-2006 16:32:49

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

Piszę tego posta jako że nie zdąrzyłem się wypowiedzieć podczas bezsensownej kłotni "elit" różnych for czy serwisów.
No więc zaczynamy.

Myślałem nad tym sporo. Jak każdy wie, w Polsce istnieje wiele grup uwodzicieli, którzy mają swoje tajemnice, dostępne tylko dla nielicznych "szczęściarzy". Problem sie pojawia, ponieważ zapominamy o prawdziwym przeslaniu tworzenia tzw. elit. Chodzi wyłącznie o poszerzanie wiedzy wśród wszystkich spragnionych wiedzy. Tu jednak nasuwa się jedna myśl - po jaką cholerę mamy udostępniać za darmo jakiemuś frajerowi materiały nad którym poświęciło się wiele czasu by je opublikować. Później ten frajer będzie wszystkim pozostałym rozpowiadał jaki z niego PUA, albo co gorsza rozgłaszał że materiały należą do niego.

JA MAM ROZWIĄZANIE TEGO PROBLEMU, CHOĆ MOŻE NIE WSZYSCY BĘDĄ SIĘ Z TYM ZGADZAĆ.

Chodzi o "Projekt X" - serwis zupełnie inny niż dotychczasowe, z którego będzie wywodzic się tzw. Polish PUA Group, czyli elita polskiej sceny profesjonalnego uwodzenia. Dlaczego Projekt X, zapytacie. Otóż oto moja propozycja.

  • W "Projekcie X" każdy jest równy i każdy w równej mierze może się przyczynić do jego rozwoju
  • Proponuję by w "Projekcie X" będą znajdować WSZYSTKIE materiały dotyczące uwodzenia, w tym najcenniejsze plyty, filmy, teksty, itp
  • Do "Projektu X" będą mogli należeć WSZYSCY, którzy przyczynili się do rozwinięcia polskiej sceny uwodzenia, ze wszystkich for, serwisów, stron, grup,itp
  • Z powyższego pkt. wynika, że każdy może być przyjęty, ale trzeba się wykazać - w nagrodę otrzymasz dostęp do materiałów nie dostępnych normalnie w sieci
  • Każdy z Membersów z "Projektu X", który przyczyni się do wypłynięcia materiałów z serwisu zostanie wykluczony z polskiej grupy
  • Jeśli ktoś uważa, że jest to nieczuciwe, to podsumuję tak, by wilk był syty i owca cała: w Projekcie X znajdować się będą najgorętsze materiały, dostępne tylko dla elity, ALE do elity każdy ma szansę dostania się i korzystania z tychże materiałów
  • P.S. Pewnie mnie zabiją, ale zdradzę Wam choć szczegół: Venusian Arts w "Projekcie X" będzie przetłumaczony w całości na polski, większa część jest już przetłumaczona

Jeśli ktoś myśli, że założyciele będą tyranami to GRUBO się mylicie. Mamy demokrację, więc w Projekcie X również będzie demokracja, a głos każdego będzie miał taką samą wartość.

Pozdrawiam i czekam na odp. przedstawicieli wszystkich zgromadzeń w sieci.

Offline

 

#2 16-10-2006 17:57:23

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

AleX napisał:

W "Projekcie X" każdy jest równy i każdy w równej mierze może się przyczynić do jego rozwoju

Niby masz rację, ale zważ na to, że tak będzie wyglądał tylko początek PX. Z czasem zaawansowani zaczną mieć sporą przewagę nad resztą, "równą resztą" - Dlaczego?
Z początku rzeczywiście każdy będzie miał szansę przyczynić się do rozwoju, gdyż jest jeszcze wiele do przetłumaczenia i wiele materiałów do zamieszczenia, ale z czasem będzie tego coraz mniej, co zacznie zmniejszać szansę dla nowych.

AleX napisał:

Do "Projektu X" będą mogli należeć WSZYSCY, którzy przyczynili się do rozwinięcia polskiej sceny uwodzenia, ze wszystkich for, serwisów, stron, grup,itp

Z powyższego pkt. wynika, że każdy może być przyjęty, ale trzeba się wykazać - w nagrodę otrzymasz dostęp do materiałów nie dostępnych normalnie w sieci

Hmmm .... ale co z tymi, którzy dopiero będą zaczynać. Kto udzieli im wsparcia?
Bo z tego wynika, że wszelkie materiały będą przeznaczone tylko dla wciągniętych w Projekt X, a jeśli tak, to jak mają się tam dostać "przyszli zieloni"?
Tłumacząc materiały, które już pewnie ktoś przetłumaczył? (obawiam się, że będzie coś w stylu: tego nie chcemy, to już mamy,a to nam nic nie daje itp), a może nagrywając swoje początki, które raczej nie będą interesowały PUA? A jeśli ktoś nie będzie umiał czegoś przetłumaczyć, to znaczy, że może zapomnieć o PX?
Czy ktoś o nich pomyślał? Bo przecież też potrzebują materiały audio, video i różne tłumaczenia nawet te najmniej przydatne dla PUA. Co robić, a czego unikać, jakich błędów nie popełniać. Jak mają się rozwijać skoro wszelkie ciekawsze materiały będą ukryte dla "elit", a tych mniej przydatnych albo nie będzie, albo będą na tak niskim poziomie, że nic nikomu nie dadzą.

Chyba, że do PX będą mogli przystąpić nawet początkujący, którzy mają Np. własne nagrana z pierwszych kroków, ale to znowu ogranicza się do tych, którzy dysponują sprzętem do takich celów.
Z tym, że już raczej trudno będzie można mówić o jakichkolwiek "elitach"

Osobiście jestem ZA zrobieniem czegoś większego o uwodzeniu i wiąże spore nadzieje do Projektu X, ale i również obawy, że z czasem podzielimy się na "równych" i "równiejszych".

Aha i to nie jest kłótnia, tylko rozważania

P.S.

AleX napisał:

Piszę tego posta jako że nie zdążyłem się wypowiedzieć podczas bezsensownej kłótni "elit" różnych for czy serwisów.

No właśnie. Dlaczego bezsemsownej? Z każdej rozmowy można wyciągnąć przeciez jakieś wnioski. Trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem, że ktoś usunął tamte posty. Było tam sporo ciekawej wymiany zdań. Generalnie takich rzeczy się raczej nie robi - można coś przenieść, ostatecznie zamknąć temat, ale żeby zaraz usuwać? W każdym razie było, minęło.


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#3 16-10-2006 18:18:25

Hamprey

Moderator

pisz moze dostaniesz :)
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 51

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

Miło mnie zaskoczyles z venusian art handbook.

Każdy z Membersów z "Projektu X", który przyczyni się do wypłynięcia materiałów z serwisu zostanie wykluczony z polskiej grupy

nawet jezeli cos wyplynie to i tak sie tego nikomu nie udowodni.

Pozdro


http://www.xlo.pl/~czyz.a/userbar.gif

Offline

 

#4 16-10-2006 19:09:44

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

Co do bezsensownej rozmowy - możecie się kłócić - ALE NIE NA FORUM. Po drugie kłótnia była w ogóle nie na temat (czyli składki na płyty).

Lista materiałów będzie ogólnodostępna tak, by każdy wiedział co znajdzie po dostaniu się do PX i czy warto.
Materiałów jest pełno w sieci. Nikt przecież za darmo nie tłumaczy większych ksiązek czy poradników. Zauważ, że jeśli ktoś przetłumaczy jakiś tekst to nie znaczy że jest PUA - by należeć do PX trzeba wykazać się, i nie chodzi tylko o SP czy TU, ale także o np. WL, SS, itp. Wykazać to znaczy jeździć (w razie możliwości) na meetingi, zdawać raporty (nawet krótkie), dać o sobie znać dając coś od siebie, czyli radząc innym.

Pozdro

Offline

 

#5 16-10-2006 23:32:07

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

nic dodac nic ujac alex:) brawa sie naleza...pozdro


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#6 17-10-2006 12:55:21

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

przylnaczam sie do brav...


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#7 18-10-2006 00:05:33

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

No nie wiem Panowie jak to sobie do końca wyobrażacie... Inicjatywa dobra ale sadze, że ludzie z SS w tym i ja i WL raczej nie będa mieli ochoty tworzyć kolejnej bazy danych dlaczego?
A no dlatego, że nikomu z SS i WL nie jest potrzebna teoria, mamy tam wszystko co potrzeba i zamiast sleczenia nad kolejnymi tlumaczeniami lepiej wyjsc na miasto.
Podstawa nie lezy w teorii ale w przekonaniach i ramie jaka posiadamy. Jezeli wyrobiles sobie przekonania i wyramowales swoja osobowsc w odpowiedzni sposob tak jak pisze Swinggcat to juz polowa sukcesu, druga polowa to praktyka. Zdałem sobie z tego sprawe jak w raz z Chłopakami przetlumaczyliśmy e-booka Mysterego. Chcialem wciaż nowej wiedzy wciaz czytac ale nie w tym sęk (nawiasem mowiac Mystery niczego mnie nie nauczyl z owego e-booka).
Spotkania integracyjne to jest zajebisty sposob na nauke tak jak napisal pewien uzytkownik S......w751 (z Lublin) w trakcie jednego spotkania z WL nauczylem sie wiecej niz przez kupe czasu na fourm.
Nie mowie zebyscie nie tlumaczyli bo warto przeczytac szkolenia roznych mentorow polecalbym Swinggcata, Badboya, DavidaX ta ze tak powiem trojca swieta zmienila o 70% moje podejscie do wszystkiego 30% to ludzie z forum.
Zamiast tlumaczenia indirectowcow typu Mystery do ktorego trzeba sie nauczyc sekwencji a jak cos pojdzie nie tak to lipa (czasem mnie zle nie zrozumcie Mystery jest kozakiem w tym co robi jego szkolenia ogladalem po kilkanascie razy analizowalem kazdy jego ruch i to jak mowi jak patrzy jak sie porusza <koles ma klase> ale jak chcecie naprawde zaczac GRAC to postarajcie sie o te materialy). Polecalbym ta trojke i po niej gwarantuje wam ze wiecej nie bedziecie szukac materialow.

Offline

 

#8 18-10-2006 10:10:58

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

tez sadze ze BB , Shark ale DavidX...? heeh

Offline

 

#9 18-10-2006 14:15:16

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

Chodzi mi o cały e-book DavidaX bo to co jest na forum to jest tylko część tłumaczenia. DavidX jest moim zdaniem najlepszym Directowcem.

Offline

 

#10 21-10-2006 09:28:17

Robo_Vampir

Początkujący

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 5

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

Pewnie mnie zabiją, ale zdradzę Wam choć szczegół:

Nie zabijemy ;-) ale na przyszłość uzgadniaj.

Hmmm .... ale co z tymi, którzy dopiero będą zaczynać. Kto udzieli im wsparcia?
Bo z tego wynika, że wszelkie materiały będą przeznaczone tylko dla wciągniętych w Projekt X, a jeśli tak, to jak mają się tam dostać "przyszli zieloni"?

W internecie jest ogólnodostępna wystarczająca ilość informacji aby "przyszli zieloni" zmienili kolor, jeżeli ktoś nie myśli o tym na tyle poważnie aby zadać sobie trud i poszukać/znaleźć potrzebne mu informacje, to nie zada sobie również trudu aby je wdrożyć w życie. Trzeba będzie udowodnić, że jest się praktykującym.

Celem nie jest tworzenie armii nowych i zachęcania ich do tego sportu lecz podrasowanie umiejętności osób którzy naprawdę się tym interesują poprzez wspólne spotkania oraz zamieszczanie informacji bez strachu, że dotrą one do niepowołanych oczu.

Pozdrawiam


-------------------
Niemożliwe jest niczym. 7476/28251 Realize Your Dreams

Offline

 

#11 21-10-2006 13:24:18

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

Robo_Vampir napisał:

Pewnie mnie zabiją, ale zdradzę Wam choć szczegół:

Nie zabijemy ;-) ale na przyszłość uzgadniaj.

Hmmm .... ale co z tymi, którzy dopiero będą zaczynać. Kto udzieli im wsparcia?
Bo z tego wynika, że wszelkie materiały będą przeznaczone tylko dla wciągniętych w Projekt X, a jeśli tak, to jak mają się tam dostać "przyszli zieloni"?

W internecie jest ogólnodostępna wystarczająca ilość informacji aby "przyszli zieloni" zmienili kolor, jeżeli ktoś nie myśli o tym na tyle poważnie aby zadać sobie trud i poszukać/znaleźć potrzebne mu informacje, to nie zada sobie również trudu aby je wdrożyć w życie. Trzeba będzie udowodnić, że jest się praktykującym.

Celem nie jest tworzenie armii nowych i zachęcania ich do tego sportu lecz podrasowanie umiejętności osób którzy naprawdę się tym interesują poprzez wspólne spotkania oraz zamieszczanie informacji bez strachu, że dotrą one do niepowołanych oczu.

Pozdrawiam

nic dodac nic ujac...

Offline

 

#12 21-10-2006 16:12:58

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

My nie zabijamy ... hehe mamy honor
ROBIMY HARAKIRI....

czyli HB 10 z koksem po pol litra z checia na fuckclose hehehe


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#13 21-10-2006 21:57:05

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

I tym oto miłym akcentem odpaliliśmy fajkę pokoju


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#14 22-10-2006 16:13:36

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

grzehov

a ze tak zapytam ona te majteczki z avatora to zakłada czy sciąga ze nie zapytam co robi drugą reką hehehe....


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#15 22-10-2006 16:31:17

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: Tajne fora, strony, materiały, itp - wielka kłótnia o nic

A czy to ważne? Liczy się to co właśnie robi drugą ręką - Mmmm


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeonline.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.airskate.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl