Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-10-2008 11:19:35

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

uwodzenie Literatura

Cześc.
Jakie pozycje uznajecie za naprawde wartościowe.Które tytuły przyczyniły sie do waszgo rozwoju, zmiany przekonań czy suksesu.

dla mnie na wysokie uznanie zasługuje podręcznik Swinggcata.opisuje on tam naprawde duzo narzędzi oraz swoją drogę do mistrzostwa.

Myśle że dobry też jest ebook "Tajemnice Największych Uwodzicieli" opisane tam są naprawde ciekawe techniki
,choć żeby je dokładnie zrozumiec musiałem naprawde sie wysilic.


godna polecenia jest tez pozycja PiteraXXl seks ,magia uwodziciele.I choc głównie opisuje on hipnotyczne techniki ,jest w tej ksiązce wiedza której nie znajdziecie w internecie.

A co  na was wywarło ogromny wpływ,wskazało wam droge ?

Offline

 

#2 27-10-2008 13:24:12

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: uwodzenie Literatura

DavidX


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ots76.pun.pl www.janeausten.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.managerekstraklasy.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl