Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 12-10-2008 18:23:49

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Rozpoczeciem rozmowy gdy ona jest od ciebie odwrócona

Idziesz za nią łapiesz za dłon i odwracasz w swoją stronę.
Kiedy sie na ciebie patrzy mówisz: Hej,jestem (twoje imie) .Coś sprawiło że musze cie poznać.

Dalej lecisz swoim stylem,jak cicsie podoba.

Offline

 

#2 12-10-2008 18:49:45

rev

Początkujący

Zarejestrowany: 13-09-2008
Posty: 5

Re: Rozpoczeciem rozmowy gdy ona jest od ciebie odwrócona

Wg. teorii powinno się podchodzić z przodu, żeby kobieta widziała że do niej podchodzisz. Miała tą chwilę żeby się przygotować na rozmowe, z tyłu możesz ją zaskoczyć/przestraszyć i nie będzie wiedziała co powiedzieć, tylko jakas wymówka jej przyjdzie do glowy.
Pozatym jeśli cwiczy samoobrone może Ci uznać za zboczeńca i spróbować swoich sił w praktyce;)
No ale podziel się dośiwadczeniem jak Ci to wyszło.

Offline

 

#3 12-10-2008 20:55:15

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Rozpoczeciem rozmowy gdy ona jest od ciebie odwrócona

Podchodząc od tylu najlepiej ja zawołać jak jesteś jeszcze w odległości 3-4 metrów. Ewentualnie stajesz z jej boku skierowany w stronę w którą patrzy. Jeżeli idzie zrównujesz się z nią.

Najważniejsze jak napisał Rev to żeby dziewczyny nie przestraszyć

Offline

 

#4 12-10-2008 22:34:44

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: Rozpoczeciem rozmowy gdy ona jest od ciebie odwrócona

Mysle ze podchodzac od tylu najlepiej leciec indirectowo, nie pomysli wtedy sobie ze wczesniej sobie ja obserwowales,  "sledziles" zeby ja zatrzymac. A jak direct to najlepiej od razu powiedziec ze "przed chwila gdy ja ujrzales to blabla... i musiales ja zatrzymac." Bo inaczej pomysli tak jak wczesniej pisalem ze ja mogles sledzic juz od pol h zanim ja zatrzymales i cienko to wypadnie.

Ostatnio edytowany przez klepi (12-10-2008 22:36:38)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.glogera.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.help-forum.pun.pl