Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-10-2008 08:51:36

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Erotyczne sygnały czyli mowa ciała kobiety-warto kupić tę książkę?

Cześć.Właśnie sie zastanawiam czy warto wydać pieniądze na książke Erotyczne sygnały czyli mowa ciała kobiety autorki Leil Lowndes.
Jeśli ktoś z was przeczytał to prosze o opinie.

Offline

 

#2 11-10-2008 21:13:17

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Erotyczne sygnały czyli mowa ciała kobiety-warto kupić tę książkę?

Przejdz sie do klubu, popatrz na interakcje facetow z kobietami, odrazu zobaczysz, ktore dziewczyny podrywaja facetow

Offline

 

#3 13-10-2008 16:57:45

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: Erotyczne sygnały czyli mowa ciała kobiety-warto kupić tę książkę?

Rady odnośnie podrywania, są wg mojej subiektywnej perespektywy "do dupy", ponieważ daje je kobieta, i robią z facetów pantofli(czytałem tą pozycję)

A co do mowy ciała, to jak najbardziej są w niej przydatne wskazówki.....raczej radzę przejść się do empiku, i uwaznie przestudiowac to drugie ;-)

Offline

 

#4 14-10-2008 09:34:57

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Erotyczne sygnały czyli mowa ciała kobiety-warto kupić tę książkę?

jak dla mnie to nie nkobieta ma dawać erotyczne sygnaly tylko Ty masz ja podniecic do takiego stopnia, zeby one nie byly potrzebne


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#5 15-10-2008 20:04:12

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: Erotyczne sygnały czyli mowa ciała kobiety-warto kupić tę książkę?

ksiazki jeszcze nie czytalem ale wydaje mi sie ze wiedza bardzo przydatna. Bo z rozmowy moze wydawac sie ze nie spodobales sie a sygnaly beda mowic co innego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocenter.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.whitepower88.pun.pl