Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-09-2008 22:23:23

andrusz277

Początkujący

Zarejestrowany: 23-06-2008
Posty: 7

Mój pierwszy field raport.andusz277

Postanowiłem zamieścic mój 1szy filed raport. Niestety nie dostałem numeru,ale jestem zadowolony, bo to moje 1sze podejście na ulicy. Musze sie jeszcze sporo nauczyc, licze, że mi pomożecie.

Dzisiaj jechałem tramwajem po prawej stronie zobaczyłem ładną brunetkę o brązowych oczach,fantastyczna.Patrzyłem się jej w oczy,odwaracała wzrok.
Akurat zdarzyło się,że wysiadliśmy na tym samym przystanku.
Poszedłem troche za nią,po czym podszedłem...

Ja:Cześc
Dz:Cześc
Ja:Mam pewną intuicję na twój temat...
Dz:Jaką?
Ja:Wyglądasz mi na posiadaczkę interesującej osobowości.Chce cię poznac.Jestem Andrzej,a ty?
Dz:Ja...Nie mam czasu.
Ja:Ja też nie mam go za wiele.Może wymieńmy się numerami.
Dz:Ja mam chłopaka
Ja:Mi to nie przeszkadza.
Dz:Ale jemu to może przeszkadzac.
Ja:W porządku,jak chcesz.Mimo to dziękuje.
Dz:Za co?
Ja.Za to,że mi pokazałaś,że szkoda mojego czasu.Pa

Nie udało sie spaliłem.Powiedzcie co jest nie tak.Jak do niej podszedłem troche się bała,jąkała troche.
Podwiedzcie coś chłopaki.
Co zrobiłem źle?
Co musze poprawic?

Offline

 

#2 27-09-2008 09:17:14

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

za mało szczegółów napisałeś tylko to co mówiłeś a pamiętaj że słowa to tylko 7% komunikacji. Już widać podstawowy błąd nie stworzyłeś komfortu  a chciałeś przejść do budowania rapportu była przestraszona. po twoim podejsciu trzeba było sprawiś żeby poczuła sie swobodnie w rozmowie z Tobą.

Bardzo dobrze że pokonałeś excusy i podeszłeś. poczytaj forum i przeczytaj o otwarciach i tworzeniu attraction.

Offline

 

#3 27-09-2008 10:24:17

andrusz277

Początkujący

Zarejestrowany: 23-06-2008
Posty: 7

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

Gdzie na forum znajde kolejnosc interakcji i ich opis?Oraz tworzenie attraction?

Offline

 

#4 27-09-2008 10:40:04

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

"Nie ma porążek istnieją tylko nowe doświadczenia"

To że teraz Ci nie wyszło oznacza że, następnym razem pójdzie świetnie

Offline

 

#5 27-09-2008 10:50:24

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

Przed podejściem i Podejście i pierwsze minuty interakcji - tu sa dostepne materialy.

Od 20 postow jest dostep do openerow i rutyn - ale jezeli przeczytasz powyzsze dzialy, nie beda Ci potrzebne schematy.

A czasami jest tak, ze laska po prostu nie jest w obecnej chwili zainteresowana, nie zawsze to jest Twoja wina Next

Pozdro

Offline

 

#6 27-09-2008 13:38:18

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

Jak się czułeś podchodząc do niej ?
Czemu Twoim zdaniem się nie udało ?

Offline

 

#7 28-09-2008 21:41:41

andrusz277

Początkujący

Zarejestrowany: 23-06-2008
Posty: 7

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

Hmm..Byłem troche spięty, to na pewno ,ale dalej było juz lepiej.
Myśle, że jest kilka powodów :
-za mało uśmiechu
-nie stworzyłem komfortu i attraction w jej oczach
-za wcześnie powiedziałem,aby dała mi swój numer

Następnej lasce powiem wprost, że mi się podoba! Bo sam nie wiem czy ten opener ( o intuicji... ) jest zły???

Offline

 

#8 30-09-2008 23:25:45

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

Czemu powiedziałeś do niej, że masz intuicję na jej temat? Bez sensu, pamiętam, że gdzieś kiedyś czytałem książkę i tak dziwnie była przetłumaczona. Pierwsze co powinieneś zrozumieć to to, że z laskami nie powinieneś grać tylko być sobą, być sobą, nie bać się o to jak pierwsza lepsza sucz Cię odbierze, nie bać się bo nawet jak się przed nią zbłaźnisz to pewnie nigdy więcej jej nie zobaczysz. Nie paplaj bez sensu, przemyśl co chcesz powiedzieć, czasem lepiej zrobić pauzę niż powiedzieć coś głupiego. Najważniejsze jednak to sie nie zniechęcać, na początku miałem to samo Btw to nie mow laskom ze wygladaja jakby mialy interesujaca osobowosc. Powiedz lepiej ze ma fajna pupe i ciekawe czy jest tak samo fajna jak ladna czy cos


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#9 02-10-2008 07:23:59

andrusz277

Początkujący

Zarejestrowany: 23-06-2008
Posty: 7

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

Sam nie wiem co mam poprawic w swojej grze, bo każdy pisze inaczej z was.
Chciałbym abyście mi napisali po krótce co mógłym poprawic itd.
Teraz rozpoczął mi się rok akademicki i jest pełno fajnych dziewczyn, ale nie wiem jak z niektórymi rozpocząc rozmowe,
bo jak sie zbłaźnie to będe je widział.

Podpowiedzcie coś albo jakąś publikacje...

Offline

 

#10 02-10-2008 11:02:35

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

Najprościej - wyluzuj, dziewczyny to też ludzie, nie trudź się na jakieś teksty tylko rób wszystko na żywo


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#11 12-10-2008 17:58:46

rev

Początkujący

Zarejestrowany: 13-09-2008
Posty: 5

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

nie rozumie tego "bad boyowego" zakończenia rozmowy:

"Ja:W porządku,jak chcesz.Mimo to dziękuje.
Dz:Za co?
Ja.Za to,że mi pokazałaś,że szkoda mojego czasu.Pa"



po co dojebywac kobiecie, że interakcja z nią to strata czasu? Co ona Ci zrobiła, że chcesz podnieś swoją wartość jej kosztem....

Nie wiesz co siedziało w jej glowie i czym sie kierowała, za krotko gadaliscie. Zyskałeś dzięki niej nowe doświadczenie, nastepne podejscie bedzie łatwiejsze, bedziesz bardziej opanowany i pewny siebie. Wiec obrażanie jej jest jakims brakiem spojnosci.

poza tym ona spytała "za co?"
czyli nie była tak do konca na nie, mogleś spróbować jakos pociagnac rozmowe, jakaś szybka historyjke wymyślić, a nie strzleać sobie w noge tekstem że gadka z nią to strata czasu.

Ostatnio edytowany przez rev (12-10-2008 18:04:16)

Offline

 

#12 12-10-2008 23:08:34

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: Mój pierwszy field raport.andusz277

Ja tez jestem zdania ze koncowka za ostra. Zamiast sie spinac porazka na koncu mogles obrocic to w zart. Np: cholera, wiedzialem ze 13 kobieta ktorą zycie mi dzisiaj postawi na drodze bedzie pechowa, tylko dlaczego trafilo na taka fajna <usmiech> , albo po prostu : "ok,pa" <usmiech> i  lecisz dalej. W kazdym razie nie przywiazuj wagi do porazek tylko mysl co mozesz z nich wywnioskowac. Pozd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.help-forum.pun.pl