Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-08-2008 10:35:06

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Wakacyjna zdrada

Jako że co roku wyjeżdżam z kolegami pod namioty nad morze i w tym roku też byłem.
3 dnia spotykam piekną opalona hb8+, z dużym biustem, otwieram:

ja: twoje opalone ciało wygląda pięknie, właśnie takiej kobiety szukałem całe wakacje, pozycz mi swojego olejku
HB8+: dzieki lubie się opalać, tęż masz fajnie opalony brzuszek, jeśli chcesz to chętnia pozyczę Ci mojego olejku.

Rozpoczęła się gadka attracttion, obydwoje mieliśmy świetne nastroje od razu znaleźliśmy wspólny język było dużo C&F, ale dowiedziałem się że ma chłopaka, za to jej namiot nie jest rozbity tak daleko, od mojego kilkanaście metrów.

Po kilkunastu minutach wziełem numer i każdy poszedł w swoją strone.
Wieczorem dostaję eska że z koleżanką zapraszają mnie do siebie bo pija piwka. Oczywiście poszedłem, jej chłopak siedzi w namiocie a one niedaleko na ławeczce popijają piwka. Kolezanka HB8 tez jest równie sympatyczna jak i ona, wspaniała zabawa, dużo śmiechu.
Katem oka widze że jej chłopak zerka na mnie podejrzliwie ale nic się nie odzywa proponuje przenieść się obok mojego namiotu ponieważ jest dalej od ścieżki i tam jest ciemniej.

Moja HB8+ basia 18 lat do swojego chłopaka: kochanie idziesz  nami. A tamten nie wie co odp i zaraz będę.
Jesteśmy u mnie mój obudziliśmy mojego winga, on ma dziewczynę i nic z tego nie pomorze mi wyizolować tej drugiej. Trudno, zabawa trwa w najlepsze, a chłopak Basi tylko wysyła eski: kochanie chodz do mnie tesknię co za porażka.

Koleżanka poszła odebrac tel widze w tym swoja szanse dlugi EC, reka na brode i KISS
Tak się calujemy, troche macamy przez ubranie ale przychodzi kolezanka, i razem idą do siebie. Seksu dzisiaj nie będzie.

Rano dostaje milego eksa na dzien dobry i już wiem ze dzisiaj będzie moja

Wieczorkiem spotykamy się na dobrze już nam znanej laweczce i od razu przenosimy się obok mojego namiotu koleżanka nie idzie czyli już wiadomo o co chodzi. Krotka rozmowa, pocałunki, i już ladujemy u mnie w namiocie.
Mloda dziewczyna a już nieźle doświadczona, pierwszą laske zrobila mając 14 lat, a jeszcze teraz ma kolczyk w języku

Na koniec dodam, że jej chłopak w trakcie pisał do niej eski: przyjdziesz do mnie, czy nie czekam na ciebie tęsknie a ona mu odp: kochanie tylko rozmawiamy.

Wakacje to swietny czas na tego typu akcje dziewczyny są z daleka od domów, nikt ich nie zna, są otwarte seksualnie na nowe znajomości, tylko poznawać i korzystać.

Offline

 

#2 28-08-2008 13:51:56

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Wakacyjna zdrada

elegancko

kurde, ostatnio przespałem się kilka razy z pewna panienką, a że ma kolczyka w języku dowiedziałem się dopiero poźniej. Odczuwałeś jakąś różnice ?

Offline

 

#3 29-08-2008 09:59:08

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Re: Wakacyjna zdrada

była różnica, szczególnie pod koniec było to odczuwalne

Wiedziałem od samego poczatku że ma kolczyk i nawet psychicznie  nastawiałem się na nowe doznania, ona wogole świetnie to robila jeden z lepszych lodów z moim zyciu, i to nawet nie zasługa tego kolczyka

na tych wakacjach jeszcze jedna dziewczyna robiła mi loda, ale kompletnie nie wiedziała jak, duzo gorzej.

Offline

 

#4 30-08-2008 18:39:52

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Wakacyjna zdrada

Nie mialem takich doswiadczen (z kolczykiem), bardzo ciekawe Pamietam jak jezdzilem do pracy z jedna HB9 (smialo 9) dostala w sklepie jakis odtwarzac za 400zl tylko za to zeby sie z jakims gosciem napila kawy (nawet tego nie zrobila, odtwarzacz ma do dziś ) Chłopak jezdzil z nami do roboty i siedzial sam na przodzie a ja zdobywalem ja na tylnym siedzeniu Do dzis ma na mnie chrapke ale mam dziewczyne (i mialem wtedy, robilem to tylko "dla sportu" ), jestem wierny wiec nic miedzy nami nigdy nie bylo

Ostatnio edytowany przez Krzysiak (30-08-2008 18:43:26)


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yourninjaway.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.transport.pun.pl