Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-08-2008 18:12:50

Ner

Friend

Zarejestrowany: 12-03-2007
Posty: 7

[LR]FR-Plan 21 dni ...:-)Po 5ciu FC :-)

Spodobalo mi się to forum,więc również podziele się tym jak z łątwością oraz przyjemnością można poznawać kobiety,bawić się z nimi śwetnie i czynić ich życie lepszym :-)

Ok,ostatnio miałem okres opieprzania się więc stwerdziłem że czas to zmienić,przygotowałęm sobie plan na 21 dni uwzględniający moje zaległości typu siłka,sport,rozwój,kobiety itp,między innymi codziennie miałęm zrobić MINIMUM jeden direct i MINIUM 1 NC na ulicy itp.
Skończyłem na 5ym dniu,bo potem miałęm 24h spotkanie z kobietką (1 a rankda) i FC,ale musze być szczery ze sobą i nie ma taryfy ulgowej więc zaczynamy plan od nowa Ten uwzględnia opcje przy Faście/Fc jeden dzień bonusu :-)
Więc tak,tu będe tylko opisywał akcje z kobietami.
Rating kobiet podaje w skalki rmsu czyli 6rmsu to światowa 8,rmsu zaniża o 2,latwiej przeklada się to w głowie i szukamy naprawdę gorących kobiet :-)
D1.
Interesują mnie tylko kobiety w skali 6+(RMSU) światowa 8+
Podbijam do pierwszej chce ją zatrzymać a ta do mie "bujaj się" i byla nie miła,wiec ją opieprzyłem za gówniarskie zachowanie i poszedłęm dalej,potem direct do wysuczonej maturzystki,silny mocny direct NC,ale okazalo się ze flake trudno coś zwaliłem :-)
D2.Direct w Złotych Tarasach skala 7 :-)
Wchodze do sklepu
Ja-Cześć
HB-Cześć
Ja-Nie lubię owijać w bawełnę,wkurzył bym się na siebie gdybym teraz Cię nie poznał,tak mi się spodobałaś,mam na imię ...
HB-Imię
Ja-Chodż,porozmawiamy(łapie ją za ręke i wyprowadzam ze sklepu)
chwila rozmowy,jej pasję,marzenia,itp itd,biorę numer na zasadzie
Ja-Chciałbym się z Tobą spotkać(wyciaam telefon) podaj mi swój numer
Hb-Zacwachanie...
Ja-Dotykam ją przyjacielkism gestem w ramię i silnie mówie,ok posłuchaj poporstu poznamy się,jest ok+ uśmiech i Nc,buzi,uścick dłoni i po sprawie :-)
D3.
Direct w metrze,chwila gadki,super reakcja,ale dziewczyna zapiera się że jest w szczęśwliwym związku itp,super rozmowa,bez nc,zyczylem jej miłęgo dnia,kc w policzek na koniec i tekst "w takim razie,pozostanę dla Ciebie słodką tajemnicą"-fajna jej reakcja,i poszedlem :-)
Direct 2,Dziewczyna spieszyła się na autobus zatrzymałem ją,chwila gadki,zkaochana w facecie ok,nie naciskam na nc,daje jej buzi zycze super dnia i mówie ze jest naprawdę fajna dziewczyną,zostawiam ją z uśmiechem-niech czuje się dobrze :-)
Direct 3,i Instant Date,podchodze do kobietki hb7 :-)wyzsza ode mnie,direct,ona w szoku,idziemy na spacer bo miala czas,rozmawiamy w polowie nc,potem kolejne wspolne minuty,fajne było tu to ze kwalifikowala się po de mnie np
Ja-Nie lubię kiedy kobieta pali
Hb-Ale ja malo palę,wiesz ?
Itp :-)hehe fajne to było jak się dopasowywała,potem buziak,ustalamy że spotkamy się i jazda dalej :-)
D4.Pierwsza akcja,pdochodze do dziewczyny direct,ona w szoku-fajna akcja
Ja-Direct...Hb6.
Hb-Ojej milo,
Ja-Chwila rozmowy o pasjach itp,nagle przychodzi jej facet
Ja-Cześć jak masz na imię?
facet-A Ty?
Ja-Pierwszy zadałem to pytanie
Facet-Ale jesteś tu gościem
Ja-Nie,Ty nim jesteś,byłem tu pierwszy-skaoswany
Ja-Ok Aniu chciałbym z Tobą się spotkać,podaj mi swój numer+spojrzenie na typa i tekst "z Ania znamy się z podstawówki"
+ oczko do niej
Hb-Podaj mi swój to się odezwe
Ja-(zawsze biorę od kobiety,ale w tej sytuacji wyszedlem z zalozenia,będzie chciala to zadzwoni)
Podaje jej nr,lapie za dłoń,i całuje blisko ust,potem żegnam się i odchodzę,ściskam jeszcze dłon typowi alfizując go :-)
:-)
Direct 2,HB 6(8)(FC dwa dni pózniej) dziewcyzna w szoku,gadamy,emocje,mowie jej o podejsciu do zycia moim,podoba się jej,nc,jeszcze chwila gadki ustalamy ze spotkamy się fajne tu było np to
Ja-Chcę się z Tobą zoabczyć,wpisz mi swoj numer
Hb-Ale ja nie jestem sama
Ja-Spoko,ja tez nie,mam babcie,mame,tate sisotre i nawet pieska :-)
Ona w smiech,daje mi numer,gadamy o jej chlopaku ze nie jest szczęśliwa itp,nc,buzi,super konakt,i idę dalej
Direct3.Laska z ulotkami,chwila gadki przychodzi jej kolezanka przeszkadza,ogarniam ją,obie kinetyzuje NC z laska od ulotek,caluje obie na pozegnanie i ide dalej :-)
D.5
Szalone akcje w centum handlowym do eksedientek starszych directy kazda byla mężatką,ale dla treningu dzialanie,3y podejscia ,bez nc ale zsotawiajać je w lepszym nastroju :-)
Potem direct do kobietki z kolezanka,okolo 30u lat,ona w szoku,mowi ze ma męza i dzieci,nie chce dać numeru ale jest zachwycona całą akcją,mowi zebym podal swoj i zadzwoni,mowie ze nie dam swojego,więc bez nc,KC w policzek,zostawiam ją w lpeszym nastroju i ide dalej(jak za nią gonilem podarlem marynakrę na klamce ale co tam )
Potem direct do laski z ojcem,mowie mu ze ma piękna córke,ona w szoku i usmiech,chwila gadki,ale chyba bala sie ze ojciec ja potem zbeszta,wiec bez nc,zycze jej milego dnia,jemu tez,duzo usmiechu itp i jazda dalej :-)
Kolejny direct,na szybko chwila gadki NC(jakies 20a sekund) dzien zaliczony padnięty byłem już
D.6-juz bez zaliczenia moich zadań bo...tak wyszło :-)
Wieć spotkalem się z HB 6(8)(FC dwa dni pózniej),Od początku leading,kino,itp lezymy sobie w parku
Mówię jej
-Gdybym nie był gejem,a Ty nie była byś zaręczona zrobił bym coś teraz
Hb-Możemy przyjać że nie jestem?
Ja-Ok,to ja nie jestem gejem-ściagam jej pierścionek,chowam go i mowie
Umiesz dotrzymać tajemnicy?
Hb-Tak...
Ja-Spojrzenie w oczy,dotrzymaj tej,lapie za kark i KC,potem kino na piersi,pod stanik ...w majtki juz nie dała ok...
Zabralem ją do biura ,pogadlismy troche,tak nam bylo dobrze,ze zostala na noc,duze opory mowi ze chce się kochac ale nie moze,ma faceta i mimo wszytsko nie moze ...
Pare moich prób,nic...ale stwerdizlem w sobie "albo dziś,albo nigdy" majać wiare w to że to zrobię,i ok mowilem do niej ze z kazdym moim dotykiem jest jej lepiej itp,równoczesnie rozbierajać ją i slyszac jak dyszy i podnieca się,wlewalem w nią mase motywacji do zycia i komplementowalem,(ten frajer ogranicza ją i ...nie daje poczuc się piekną kobieta-to był przykłąd ślicznej dziewcyzny jaka nie wierzyła w to że jest śliczna)
MImo wszytsko miala dosć suckzowaty charakterek i robila mi maśe shit testów,super miała zdziwienie na moje olewcze reakcje na nie :-)
Ok,ale dalej,kiedy już ją rozebralem do naga,i utryzmywalem w podniecieniu,FC :-)
Spędizlismy ze sobą 24 godziny z minutami,i przyznam ze zafascynowala mnie swoim światem i słodkością,chce zbudować z nią super relację moze nawet i LTR-zobaczymy,ma w sobie to coś co mnie przyciaga,mówila mi takie teksty jak "nie wiem jak Ty to robisz,ale nie umiem Ci się oprzeć"
Bardzo dobrze bylo mi z nią,i cieszę się ze jej ze mną również,to jest jak dla mnie esencja uwodzenia,wlanie w kobiete pięknych emocji i danie jej wspanialych chwil...zapamieta mnie na całe zycie,tym bardziej ze nie jedna chwila przed nami,to dziewczyna do jakiej chce się wracać :-)
Cóz mogę powiedzieć,lecimy dalej z moim planem bo jak by nie patrzeć,zawaliłem dwa dni,więc te 5c kasuje i znowu zacyznam 21 nowych,ale...trochę zupgradowanych,poprzeczkę trzeba podnosić :-)
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Ner (26-08-2008 18:13:53)


TsunamiAlphaStyle

Offline

 

#2 26-08-2008 18:50:29

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: [LR]FR-Plan 21 dni ...:-)Po 5ciu FC :-)

hah odrazu jak zobaczyłem, że się zarejstrowałeś to wiedziałęm, że będę musial przenosić raporty do fr:the best of



jak będę 30 w Wawie to porobimy znowu jakieś akcje

Offline

 

#3 26-08-2008 18:57:17

Ner

Friend

Zarejestrowany: 12-03-2007
Posty: 7

Re: [LR]FR-Plan 21 dni ...:-)Po 5ciu FC :-)

Sure :-)
Wpadaj i zrobimy rzeznie :)Hie Hie


TsunamiAlphaStyle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magi1nation.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl