Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 19-05-2008 09:30:53

Neoko

Początkujący

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-08-2007
Posty: 9

18 Przyjaciela

W ostatni czwartek bylem na 18 u Woja naturala.Robił 18 z 2 koleżankami fajna sala było około 100 osób Wink.


O 19:51 mam busa z mojego osiedla na inne osiedle gdzie znajdowała się ta sala Wink.Idę na przystanek zaczynam gadać z kumplami z osiedla.Wchodzimy do busa.Gadam z takim dresem dobry kolega[Rudy], i gadam z nim na temat alc xD na imprezie.

Marcin:To co wódeczkę dzisiaj jebiesz
Rudy:Nie bo zygam po wódce od razu.
M:To k*** pierdol tą wódkę xD, jak ciebie zobaczę z wódką to cię palne w ten łep Wink.Ja tez pierdole dzisiaj wódę wypije parę bro.Mój dzisiejszy cel to sie dobrze bawić...

Wychodzimy z busaa tam jakiś PUNK z irokezem stoi xD jakiś kumpel Woja.Jeszcze tam jakiś koleś stoi witam sie z nimi.Prowadza nas do tej sali.W kacu jesteśmy na miejscu xD.Wbijamy witamy sie z Wojem dajemy prezenty.Idziemy sobie usiąść i zaczynami pić.Pije sobie żubra dobre tanie piwo Wink.Poznaje nowych gości zaczynam z nimi gadać robie powili sociall prof Wink[znalem tam z 12 osób z osiedla w tym 5 dziewczyn[jeżeli chodzi o dziewczyny to z wszystkimi chodziłem do gimnazjum.Z jedna z nich do klasy] 7 kolesi].

Przychodzi koleżanka z gimnazjum jeszcze 1 co w gimnazjum, na mnie leciała jak bylem AFC Wink.[imię Ola]Właśnie dla niej bylem wtedy taki podobny jak teraz[Długa historia nie mam czasu opowiadać].[Nie widziałem jej 2 lata prawie a mieszka na moim osiedlu Wink.W ostatnim miesiącu ją spotkałem 2 razy jak wracałem z budy gadałem znią chwile .Piczka nazwala mnie gejem bo mam kolczyki xD uszach jakby ktoś nie wiedział Wink]Przyszła z jakimś frajerem, podchodzi do mnie witamy sie całuje ja w policzek.

Po paru minutach parę osób wychodzi na dwór robie dalej social prof z kolesiami.Podchodzę do tej Oli i do tego frajera, nic do tego kolesia nie miałem ale wyglądał na takiego frajera.Gadam z nimi i wszystko wprowadzam na temat sexu i mojego fiuta.Odchodzę gadam z innymi osobami Wink.Wchodzę do środka ta Ola na mnie sie rzuca, ja od niej uciekam wyrywam sie xD.Chce ze mną zatańczyć.Mówie jej że tylko sie rozbiorę ];->.Ściągam ten mój seksowny sweter i mam na sobie SEXY koszule za 10 zl z new yourkera ale GOOD SHIT hahaha xD.Idziemy na parkiet fajna muza.Tańczę chwile z nią, tańczę chwile sam.Olewam ja i zaczytam tańczyć z nowymi dziewczynami.Na tych imprezach zamkniętych 0 bs jest xD.Chyba że takie nastawienie w głowie mam i dlatego przenosi sie to rzeczywistości.

Widze kupla tego Rudego przybijam mu piątki obejmuje go i mówię żeby robił raz prawa noga w lewo i na odwrót .Tak jak te cipki robią xD w LA Wink.Tańczymy tak parę sekund. Widzę jakąś lasie przed nami biorę ją za ręke szarpie i dołączam ją do nas.Po chwili pól parkietu do nas dołączyło robimy koło Wink

Następnie tańczę po kolei z jakimiś nowymi, krótkie gadki szmatki.Zaczynam tańczyć z fajna HB.Podniecam się że robiłem dzisiaj pizze z kumplem.

Natalia:Uczysz się gdzieś tańczyć, czy po swojemu
Marcin:Jestem samoukiem
Natalia:Nieźle w domu robisz pizze, uczysz sie tańczyć[jakoś w tym stylu się podnieca]
M:Nie wyobrażasz sobie w ilu i w jakich rzeczach jestem naprawdę dobry.

Wildze kumpla Davida biorę go i tańczymy w trójkę.Widzę dmuchana lale xD.Biorę ja mowie do Natali mówisz że trójkątów nie lubisz to luzik mamy czworokąty są jeszcze lepsze Very Happy.Chwila gadki i ją zostawiam tanczę jeszcze z paroma i idę poza parkiet.Pije sobie idę do kibla
Poznaje kolejkę xD 1 gościu i 1 panienka nie obdarzona uroda xD.Ale nie potrafiłem nie zacząć rozmawiać Wink.Nazywałem ją kobieta z dużym ciśnieniem Wink.


Wracam z kibla a tu mnie jakaś od tylu popycha ^_-.Koleżanka tej Natalii [Renata jak sie potem dowiedziałem]
Bardzo głośno mowie Wink :Kobieto nie gwałć mnie, nie rozdziewczaj mojego tyłka chce zostać dziewica tam na zawsze:na korytarzu pełno ludzi xD.
Idę do ląży [ja bym to nazwał ławkąWink]Gadam z ludźmi chodzę tam i wewte poznaje nowe osoby, przybijam żółwiki piątki.


Idę do tej Natali widzę obok niej kolesia z mojej szkoły którego nie znam xD.Zagaduje gadamy sobie chwile.Renata też tam siedziała ale gdzieś se poszła.Gadam z ta Natalią.bla bla bla bla

M:Coś nie tak z twoją koleżanką czemu ona posuwa ludzi od tyłu
N:Ona tylko Ciebie tak ale to nie tak.Ona sie podetknęła
M:Teraz tak sie na to mówi ciekawe
N:No dobra ja, ją specjalnie popchałam
Coś tam gada
M:Lol zrozumiałem że ty ją tego nauczyłaś tego posuwania a nie popchnęłam hahaha xD
Gadka szmatka mowię chodź na parkiet coś tam pierdoli idę sam Wink
Tam znowu non stop z jakąś panienką Very Happy i like it Wink
Ide na ''Ląże'' do tych znajomych Natalii i Renaty jakoś z 6 dziewczyn 1 koleś Grzesiu xD co chwile podchodziły i odchodziły jakieś dziewczyny
Ide do nich gadamy sobie zadają mi pełno pytań.Gdzie chodzisz do szkoły, ile masz lat bla bla bla bla boshe meczące to było xD.Jakaś laska przychodzi i mnie nazwala podrywaczem Very Happy.1 raz mnie to spotkało.Tego podrywacza.Udaje głupiego xD pytam jej się jakie są teksty na podryw.Odmiany podrywacza kim lepiej być czy uwodzicielem podrywaczem czy lovelasem xD.Ta co mnie nazwala podrywaczem [Ala chyba xD] Okazało się że jest kuzynką mojego kumpla z klasy od razu ją polubiłem xD.Coś tam gadamy poważniej czemu jest zraniona przez tam jakiegoś kolesia.bla bla bla Mowie jej żeby lepiej sie do mnie nie zbliżała xD jakieś tam bla bla nowe koleżanki podchodzą ich odrazu walczą żeby mi podać rekę xD.Ciekawie to wygladało dobrze że sie nie pogryzły.Ide z paroma na parkiet i tancze znimi.Wygłupiamy się totalnie na parkiecie śmiechy chichy Wink.Potem tańczę z właśnie nie pamiętam imienia xD.pani XXX powiedzmy .tańczę z nią 15 min jakoś wale KC flake KC flake i ok pierdole ją xD.tańczę chwile i idę do następnych.

Biorę Renate tańczę z nią.Biorę ją dwór się przejść jeszcze dałem jej misje żeby fajki załatwiła.
Idziemy po dworze.Podnieca sie ze przetańcowałem z jej wszystkimi koleżankami.Była zazdrosna o ta XXX.Coś tam gada o chłopaku studencie.Ja na to student LoooooL.Pewnie sie teraz uczy.Coś tam gada że by ją zabił ,W ogóle nie wie co ze mną robi na tym dworze że ona nie powinna xD.A ja z nia jeszcze nic nie robiłem tylko obejmowałem. Gadka szmatka jeszcze i Zatrzymuje ja i wale KC.Chwile sie polizaliśmy idziemy do środka.

Taka laska ksywka Zając z gimnazjum [też z mojej klasy]co podobałem się jej w 1 klasie .Do mnie oczy jak 5 zl.

Co ty tak podrywasz te dziewczyny.
Ja:Lubie rozmawiac i lubie dziewczyny koniec gadki.

Chodze po sali tu i tam gadam z ludźmi chodzę na parkiet tańczę sam, z kumplami, z dziewczynami.
Potem chodzę z różowym kapeluszem wzór miał taki kowbojski.Parze osób chciało ale nie dałem ahahha xD.Siedzę sobie i taki najebany koleś taki cfaniaczek żali mi się że nie dala mu laska nr kom.Ja na to no stary może chce zębyś powalczył o ten nr np.Nie wiem nie znam się xD[Hahaha nie ma to jak dać dobre rady xD].Daje tam komus ten kapelusz

Dużo osób się już zmyło biorę tą Ole na parkiet.Tańczę z nią lecą wolne kawałki śpiewamy sobie do uszu.Biorę ja i KC.Nigdy nie sądziłem że będę się z nią całował lol.Podnoszę ją biorę do ściany i się z nią liże ona mnie nogami obejmuje.Chwile tańczymy co jakiś czas KC gadka macanie cycek i dupy;).Widzę krzesło na parkiecie idę usiąść biorę ją na siebie KC KC KC KC Wink. Idę sie napić liftu.Wracam na parkiet a ta sobie z jakimś kolesiem tańczy xD.Idę do niej biorę ją za rękę idę parę kroków i tańczę z nią.Koleś lekko zdziwiony sobie poszedł.Pewnie pomyślał że jestem jej chłopakiem hahaha czy coś, oto chodziło lajtowo bez burdów xD.Tańczymy, gadka, i idę na ląże gadam z ludźmi rożnymi xD.Idę do tej Olki i mówię do niej chodź na dwór.Idziemy sobie na pole xD.Pierw normalnie był chodnik ale do pola doszliśmy miałem ochotę ją zerżnąć.Robie KC KC
Olka:Czy ja ci sie w ogóle podobam ?!
Ja:Tak podobasz mi sie
Olka:Nie myśl sobie że mnie przelecisz na tej polanie
ja:[sobie myślę no to zaraz ja zerżnę tak jak tego chce]
całujemy sie i znowu tekst w tym stylu
Olka:Nie myśl ze mnie zerżniesz tutaj
____________________________________
[I właśnie parę razy te teksty używała
Podobam ci sie ?!
Nie przeleczisz mnie tutaj
Nie jestem na jedna noc
Musiałbyś pochodzić ze mną]]]]

Na podobam ci sie to podpowiedziałem ze podoba xD a tak to niewiem co mówiłem wiem ze tez nie odpowiadałem ale ramę trzymałem.j***ło mnie czy ją przelecę czy nie ale miałem ochotę , na łonie natury Wink

__________________________________
Macam ją jeżdżę rękoma po całym ciele potem,
Teraz gada
Olka:Nie mysl ze sobie znalazlem dziewczyne na jedna noc
Dalej ja macam
Wchodzę pod stanik łapie za cycek a ta flake.Jestem strasznie zdziwiony byłem pewny ze ja zerżnę xD.Znowu KC ale już mi sie nie chce ja ruchać idę kawałek staje.Rozglądam sie po niebie.Ona mnie wola żebym szedł idzie sama.Ja głośno mówię k*** nie ma księżyca co z nim.Powoli wraca
Ja:No ja pier**** gdzie ten księżyc pewnie Kaczyńscy zajebali.
śmiejemy się ona idzie tyłem i sie maca i do mnie :no chodź, no chodź xD. Staje w rozkroku rozpinam rozporek i do niej: CHODŹ TU, CHODŹ TU
XD.Dobra wracam gadamy sobie już jej nie całuje.
Ona mówi tekst w stylu:
Żebym miał z nią oprawiać seks to musiałbym z nią trochę pochodzić za rękę itd xD[na to nic nie odpowiedziałem]
Idziemy do środka.zjebany już jestem gadam z Davidem i postanowiliśmy iść na piechtę 3 w nocy jakoś była Wink
Żegnam sie ze wszystkimi tam całusy itd Wink Do mnie sie dojebał ten zaś najebany koleś coś k*** mnie obejmuje wkurwiał mnie odpycham gadam , ze muszę iść parę osób sie za śmiało biorę kurtkę wychodzę.Na zewnątrz gadam jeszcze z Wojem dziękuje mu za imprę .Ola wyszła chce sie ze mną pożegnać całuje ja w policzek .Ona tak jakby chciała więcej xD.

Wracam z Davidem w ogóle gdzieś zabłądziliśmy wzięliśmy auto stopa xD jakiś dres xD nas podwiózł kawałek i dotarliśmy zjebani na chatę xD

Offline

 

#2 20-08-2008 14:55:50

Travis

Początkujący

Zarejestrowany: 20-08-2008
Posty: 1

Re: 18 Przyjaciela

ogolnie moglo  byc lepiej ale pozdro za akcje.moze next time zruchasz ta sama laske na lonie natury:D

Offline

 

#3 20-08-2008 15:31:33

Mad Mike

Mod

7547413
Skąd: Jaworzno city
Zarejestrowany: 06-11-2007
Posty: 32

Re: 18 Przyjaciela

Mam takie wrażenie,że tego raporta gdzieś już czytałem

Ostatnio edytowany przez Mad Mike (20-08-2008 15:31:53)


Wizja i misja..!
Dopiero od chwili, gdy wychodzisz szkolenia, zaczyna się najważniejsze szkolenie, zwane życiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.narutocenter.pun.pl