Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » FR: Day Game
  •  » Słuchajcie dziewczyny chcemy się z wami kochac tu i teraz 03-07-2008r

#1 04-07-2008 21:15:05

Vandam

Friend

Skąd: Katowice - Zawiercie
Zarejestrowany: 09-04-2008
Posty: 13

Słuchajcie dziewczyny chcemy się z wami kochac tu i teraz 03-07-2008r

Vandam i Szatanus

Ja i Szatan zabawa
Zaczynamy... z zamiarem dobrej zabawy. Na poczatek dwie hb otwiera Szatan: Słuchajcie dziewczyny chcemy się z wami kochac tu i teraz
Jedna chce iść a druga stoi wmurowana
Szatan: Tak zebyscie mogly odczuc prawdziwa rozkosz ktora bedzie sie ciagnac i trwac ( tej wmurowanej wypadly wszystkie rzeczy z reki torebka i torba z zakupami) .
Po czym druga odchodzi i broniąc sie tekstem ćpaliście coś ? Następnie sklep:
Szatan: Do sprzedawczyni na dziale damskiej bielizny: Które majtki by mi pani poleciła?
Ona: musiałabym zobaczyć
Szatan: biorę i ide w kierunku przymierzalni ( ona wymiękła). Następnie pytam inna pannę:
Szatan: Które majtki będą na mnie najlepsze tak żebym wyglądał w nich naprawdę seksownie.
Ona: W panterkę ( w skrócie)
Vandam: Potem pod mostem roznosicielka ulotek zaczepiam Ją i walimy że została przeze mnie wybrana Szatan: Się uśmiecha Bawimy się chwilke z nią i lecimy dalej Ona zadowolona to jest podstawa lecimy dalej z zabawą.
potem walimy do 2 lasek jesteśmy prawiczkami chcemy żebyście nas przeleciały one zamurowane starsza babka to są jeszcze prawiczki na tym świecie?
Szatan widzi swoją nauczycielke z Niemca podchodzi do niej i wali pamięta mnie pani a ona nie, uczyła mnie pani Niemca ona gdzie a tego nie powiem z szelmowskim usmiechem.
Vandam i Szatan zaczepiamy parkę i pytamy się do takiego pseudo Alphe jak wyrwałeś taką laske a on że widzisz taką to bierzesz Ją za krocze i jest twoja, szkoda laski z takim burakiem.
Potem wspólna akcja do lasek które oglądają okulary Diora (2 blondyneczki) słuchajcie Szatan: chce kupić okulary takie swojej lasce Ja: Ona ma duży biust One: pewnie możesz jej kupić Szatan na to Szatan spoko a wam by pasowało one tak, przecież wy macie mały biust One zamurowało je.

Fajna akcja była jak idzie parka a my rozmawiamy i nagle Szatan jesteś zarejestrowany na forum uwodzenie kobiet Ja nie znam go a laska która była z swoim facetem odwraca się i uśmiecha się do Szatana zalotnie.


Sobota kolejna akcja TEMU KATOWICE i nowa relacja.

Ostatnio edytowany przez Reprobus (17-08-2008 18:58:22)

Offline

 
  • Index
  •  » FR: Day Game
  •  » Słuchajcie dziewczyny chcemy się z wami kochac tu i teraz 03-07-2008r

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl