Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-02-2008 22:08:28

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

mmmmMMMmmM - część 1

Raport nie publikowany wczesniej z roznych powodow



Prześliczna laska podbija do mojego qmpla , ktory stoi i ze mna gada...jakas jego znajoma...
Bardzo spokojny Bl...jestesmy koło sklepiku w szkole...obracm sie przez ramie i kupuje 2 7days'y.

S (do tgt): Rogalika ? (z rozbrajającym uśmiechem...jakbym delektował się poznawaniem jej i wiedział co zaraz nastąpi...odrazu widać, że rogalik to tylko pretekst)
Ela: Nie, dzięki nie jestem glodna
S (do qmpla): rogalika ?
Kamil: Nie, dzięki

Nadal spokojnie, zaczynam sobie jeść...powoli delektuje się każdym kęsem patrząc po korytarzu jakbym kompletnie nie był zainteresowany (mialem inna laske - brak czasu)...ale slucham rozmowy bo zawsze moge cos wtracic Smile

gadka zeszla na imprezy i nadchodzacy pólmetek, elcia idzie do panoramy ja do rotundy...hmmm chujowo...

S: daj mi swój numer, jak wyjde z rotundy to pojdziemy razem na rynek...
E: ok...(wpisuje sie)
S: puszcze ci bita zapisz sobie
E: jak masz na imie ?
S: dawid, a Ty?
E: Ela

nie wiem o czym pozniej gadalismy...malo wazne...

pisze do niej zeby na nastepnej przerwie byla pod sklepikiem...
laska przychodzi...ja ją odrazu za reke biore na laweczki przed szkola.
Temat nadal trzyma sie imprez "zajebiscie tak wyjsc z taka naprawde super osoba, z ktora wiesz ze zawsze i wszedzie bedziesz sie dobrze bawic" , siedzimy...gadka calkiem szczera...zero owijania w bawelne. Poznaje ja, ciekawi mnie jej stosunek do zwiazkow, do sexu itd itd...rozpoczynam kino, obejmuje ja i jade rutyna jakas nowa...nie pamietam...wiem ze ind to nie dla mnie i wyszlo chujowo bo dostalem shit test "kazdej panience tak mowisz? " "tylko tym wyjatkowym bla bla"

Ustawka na nastepny dzien po szkole...idziemy do parku (nie bede wydawal kasy na laske ktorej jeszcze nei znam) siadamy na laweczce...mowie ze mam tylko 40 minut...gadka szmatka...wszystko szczerze...za kazdym razem zmierzam do uczuc...

S: jak sie calujesz od 1 do 10 ?
E: musialbys moich bylych spytac...
S: nie, pocaluje Cię

KC

Nastepne spotkanie w kinie...malo gadki duzo kina...wsuwam reke w dekolt...zero oporow Smile teksty typu "jestes naprawdee zajbiesta laska...wiesz szkoda ze znamy sie tka krotko...chcialbym sie z toba kochac tu i teraz", a ona: Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy
"uwielbiam wtulac sie w cyckii...wogole uwielbiam kobiece piersi...lubie je tak delikatnie piescic i i patrzec jak moja kobieta sie coraz bardziej i bardziej nakreca"

laweczka na plantach...macanie cyckow (na lizanie za zimno)

koleejne spotkanie...dowiaduje ei ze jej przyjaciolka widziala mnei z inna jak sie lizalem...hmm 100% szczerosci...akurat wyszlo ze konczylem z tamta laska...wszystko lajt, ale panienka wkurwiona...
S: ejj elcia ja ci chcialem dzisiaj cycki wylizac a tu cos tak chujowego wyskoczylo Neutral
Neutral
E: zimno jest
S:cieplo ci bedzie
E: no w sumie

lizanie cycow...za zimno na polu...macam jej cipke przez spodnie ale specjalnei krotko zeby zlapala chcice...

kolejne spotkanie u niej na chacie...przytualmy sie na lozku...
E:uwiera mnei twoj pasek
to ja go sciagam...kazalem jej zamknac oczy i przywiazalem jej tym paskiem rece do lozka...zaczalem lizac cycuszki i powiedzialem ze jak owtorzy oczy to skoncze...shcodze nizej palcowka...powoli zeby ja napalic...ona otworzyla oczy na chwile, ja przestaje, ustalilismy cos...ona ze juz bedzie trzymala zamkniete, ze nie moge jej tego zrobic w tym momencie bla bla... bawimy sie znowu tym razem odpieta...rozgrzewam ja...
S: dalej masz zimne rece? (krew jej nie doplywala jak byla zwiazana :S)
E: nie
S: to sie nim zajmij

i obciaganko

byly jeszce chyba dwa spotkania jedno na imprezie w klubie drugie gdzie indziej...w rozmowie wspominam o moich pasjach...kilka watkow o uwodzeniu, przygody...zawsze odwoluje sie do emocjo...co wedy czulem...to naprawde mocno dziala Wink w ciagu kilku kolejnych spotkan bedzie FClose Wink

Heh dobra akcja byla jak lize jej cyce u niej na lozku a jej starszy wbija do pokoju...pierwszy raz mnie na oczy zobaczyl i juz jak lize cycki jego corce...ja tylko do niego "dziendobry"...elcia przykrywa biust ubraniem...a on "myslalem ze tu monia jest" (jej siostra) i poszedl :S ale podobno i tak mnie tam lubia Smile
-----------------
wczoraj wzialem ja na rece i wnioslem do meskiego kibla w galerii...lodzik/palcowka...

panowie badzcie spontaniczni i robcie zawsze to na co macie ochote, nie przejmujac sie co laska pomysli i czy odmowi Smile
Cytat: "nigdy wczesniej nikt mnie tak nie podniecil sama palcowka"



część druga mozliwe ze bedzie opublikowana na blogu

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (28-02-2008 22:09:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manager-bundesligi.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.andrewiprzyjaciele.pun.pl www.pisarze.pun.pl