Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-12-2007 02:21:02

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

kontynuacja maksimum

mam do was pytanie o kontynuacje trendu wzrostowego w waszych relacjach.

Dosyć łatwo mi się udaje w moich relacjach doprowadzać na początku dziewczyny do szybkiego skoku, w gruncie rzecz ujmując, ich zainteresowania i pragnienia. Przynajmiej tak mi się wydaje po moich doświadczeniach.
Jednakże po początkowym stadium znajomości odczuwam powolne opadanie tych emocji. Nie potrafię, a raczej ciężej mi to wychodzi wykonanie kolejnego ekstremum. Szybko dochodze do momentu w którym powinna nastąpić eskalacja kontaktu fizycznego (chodzi mi o seks) jednak mam problemy z doprowadzeniem do niego.

Chyba najlepiej będzie jak podam przykład bardzo świerzy i jaskrawy na ta chwilę dla mnie. A mianowicie poznałem przez znajomego dziewczynę, która później mnie zagadała na gg. Przeprowadziłem z nią ze 2 rozmowy po których to była gotowa na wszystko ze mną. Nie jest z tego samego miasta co ja ale chciała mocno do mnie przyjechać. Jak gdzieś przeczytałem na forum kontynuowałem z nią tematykę seksu i zaczeliśmy sobie mówić czego pragniemy i jak wyglądać będzie nasze spotkanie .... hmmm to w takim dużym skrucie. (i jestem względnie pewien że jakbym był w tamtym momencie koło niej a nie po drugiej stronie monitora to pewnie miałbym wspaniałą noc)
Niestety następnego dnia odczułem że emocje spadły i już nie chciała tak mocno do mnie przyjechać. Dalej z nią flirtowałem delikatnie, jednak już nie była taka otwarta. Jak mówi Shark starałem się utrzymać rozmowę na poziomie odczuć do tematu a nie treści tematu.
Kolejne rozmowy tylko coraz mocniej mi pokazują że się dziewczyna okopuje. Czyli chce, jednak nie na tyle aby coś z tym zrobić. Dodatkowo pisze że musze zasłużyć... na co ja odpowiadam że no właśnie na przyjemność trzeba zasłużyć więc bierz się do roboty, czy coś podobnego....

Podobnie ma się sprawa ze spotkaniami. Pierwsze spotkanie jakie mam zazwyczaj udaje mi się doprowadzać do kc. Jednak następne już nie są takie fizyczne.
W jaki sposób utrzymujecie zainteresowanie seksualnością???
w rozmowie po wyczerpaniu się tematów związanych z seksem (przecież nie można ich odgrzewać w nieskończoność)
a na spotkaniach po namiętnych pocałunkach i przerwie..... (no przecież nie mogę być z nią cały czas i kiedyś musi iść na noc do domu)

macie jakieś triki ???? co możecie mi powiedzieć na ten temat??? a może coś źle robie???

Ostatnio edytowany przez Greco (15-12-2007 02:21:30)


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#2 15-12-2007 11:03:54

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: kontynuacja maksimum

Podobnie ma się sprawa ze spotkaniami. Pierwsze spotkanie jakie mam zazwyczaj udaje mi się doprowadzać do kc. Jednak następne już nie są takie fizyczne.

masz na mysli ze na kolejnych spotkaniach nie calujesz sie z dziewczyna ?

nie musisz gadac z panienka o seksie zeby ja podniecic...jest p&p...draznienie sie...wywolywanie innych emocji takich jak zaintrygowanie, fascynacja...niech sie czuje wyjatkowo do teog jak zwlekasz z pocalunkiem a masz juz duze attraction to je ch** strzela...spowolnij troche tempo zeby panienka przed kazdym kolejnym etapem miala na niego niesamowita ochote...bo na pierwszej randce moze zrobiles dobre wrazenie ale tu chodzi o to zeby ona ciebie przelizala badz byla baaardzo bliska tego...mozesz jej przez cale spotkanie patrzyc w oczy jakbys mial ja pocalowac i tego nie zrobic...i osiagniesz lepszy efekt niz bys ja przelizal

Offline

 

#3 15-12-2007 12:32:43

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

Re: kontynuacja maksimum

tak smokukrk.. mam dokładnie to na myśli że czasami mi się zdarzało że na kolejnych spotkaniach już się nie całowałem.... nie rozumiem tego w ogóle... tu jakąś dziewczynę podkręciłem niesamowicie i jest świetnie i np następnego dnia się z nią znowu spotykam i jest tak jakbym zaczynał od nowa...

zdaje sobie sprawę z tych innych emocji ale jak zacząłem próbować je stosować to nie wiem dlaczego ale bardzo często wchodziłem w spektrum emocji negatywnych.... jak złość, irytacja, zazdrość, smutek

możesz zdradzić co robisz aby wywoływać te właśnie pozytywne emocje??
rozumiem co masz na myśli przez zwolnienie tempa... musze w takim razie popracować nad kontrolowaniem tempa ponieważ zazwyczaj szedłem z żywiołem co powodowało że jak pisałem względnie szybko dochodziłem do ekstremum...


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#4 15-12-2007 15:23:57

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: kontynuacja maksimum

Greco napisał:

tak smokukrk.. mam dokładnie to na myśli że czasami mi się zdarzało że na kolejnych spotkaniach już się nie całowałem.... nie rozumiem tego w ogóle... tu jakąś dziewczynę podkręciłem niesamowicie i jest świetnie i np następnego dnia się z nią znowu spotykam i jest tak jakbym zaczynał od nowa...

a probowales calowac ? jak juz wejdzie jeden KC to reszta wchodzi bez problemow...mozesz jej powiedziec "stoj bedziemy sie calowac", "chce cie pocalowac" badz po prostu zatrzymac ja i pocalowac 2,3,10,15 KC to jeszcze malo dziewczyna raczej nie bedzie go inicjowac

nie analizuj jakie emocje jej dostarczales...rozmawiaj z nia nawet gdybys mial wywolac te negatywne emocje...ale dobre emocje opisuj dokladnie i gleboko zas negatywnych emocji nie opisuj tak czy siak nie zauwazylem jakiejs drastycznej zmiany podejscia u zadnej laski gdy mowilem o negatywnych uczuciach (obrzydzenie, zlosc itp)...co nie znaczy ze to nie ma wplywu nie przywiazuje do tego zbyt duzej uwagi

Do wywolania takich emocji przydadza ci sie rozne historyjki ze swojego zycia mozesz sobie je zapisywac gdzies na kompie i przed spotkaniem czytac zeby miec zawsze jakis ciekawy, emocjonujacy material

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (15-12-2007 15:26:14)

Offline

 

#5 15-12-2007 16:24:26

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

Re: kontynuacja maksimum

właśnie w tym rzecz że probowałem bo właśnie myślałem jak ty że to nie powinnien być problem już. Jednak oczywiście nigdy z jakąś nachalnością. Poprostu zauważyłem że czasami mi sie zdarze że odwracają twarz..... i przyjmują poze obronną.

co do tych emocji to nie chodzi mi o opowiadanie o negatywnych emocjach. Chodzi mi o to że w relacji się one pojawiają.... czyli że od zdania do zdania zasmucam ją, albo się na siebie nawzajem złościmy że druga strona nie chce czegoś zrobić itp. Tego typu negatywne emocje.
A ja chce wiedzieć w jaki sposób tworzyć sinusoidę tych emocji po takich złych emocjach jak poprawnie i szybko wracać do pozytywnych na wysokim poziomie.... bo wydaje mi się że właśnie to powoduje że później mam problemy... intensywność doznań jakie odbierają odemnie poprosty wydaje się słabnąć....


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#6 15-12-2007 23:43:07

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: kontynuacja maksimum

stary, po co ci sinusoida? lepiej polowa paraboli z przedzialu (0,+nieskonczonosc)


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#7 15-12-2007 23:59:22

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: kontynuacja maksimum

o seksie sie nie rozmawia tylko się do niego doprowadza.. czynami..


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#8 16-12-2007 11:11:25

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

Re: kontynuacja maksimum

brzozik wiesz to by była sytuacja idealna ale właśnie tego nie umiem za bardzo wykonać

Krzysiek .....
zanim się do tego seksu doprowadzi to trzeba przecież ją nakierować i wywołać pragnienie co nie?


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#9 16-12-2007 21:38:39

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: kontynuacja maksimum

widzisz wywołać pragnienie można na różne sposoby Ja preferuje system spotkać się -> podniecić -> korzystać Szept do ucha i całusy w szyje działają cuda Nie zawsze trzeba się spieszyć


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#10 17-12-2007 00:45:59

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: kontynuacja maksimum

wszystko zalezy od osoby...jedni mowia o seksie a pozniej ruchaja a inni ruchaja jak kto woli ja osobiscie lubie pogadac o tym bo co jak co ciekawy temat i mozna wiele roznych emocji wywolac...nie lubie skupiac sie na efekcie tylko na samej grze zebym mial jak najwiecej z niej przyjemnosci

greco co do twojego problemu...staraj sie zawsze szukac pozytywnego rozwiazania...jak laska nie chce czegos zrobic co jej proponuje to nawet fajnie lubie takie zadziorne, nie usluchane nie kloce sie z nia...jezeli panienka ma dobry pomysl to "ok chodzmy tam gdzie chcesz" i wcale w tym wypadku nie trace leadingu...bo to ja decyduje wiec nie ma sie z nai co klocic o miejsce w ktore ja zabrac...miej w zanadrzu zawsze cos zajebistego i jak uznasz jej pomysl za slaby to przedstawiasz swoj

co takiego mowisz panience ze po akzdym zdaniu sie zasmuca ?

zbyt logicznie myslisz...nie ma zlotej regulki jak ze zlych emocji wracac do dobrych...po prostu starasz sie jak najmniej zlych wywolywac, a zeby przejsc do tych dobrych sam budzisz w sobie dobre emocje

Offline

 

#11 17-12-2007 01:18:02

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

Re: kontynuacja maksimum

wieszkrzysiek .... to ja wiem i umiem ... chodzi mi o to jak podtrzymywać to podniecenie ....
i w jaki sposób proponować/ umawiać spotkania aby były one nie do odparcia??



hehehe smoku ja widze że ty byś się chciał dowiedzieć jak zdołować laske

być może masz racje że zbyt logicznie myśle ...... i zbyt schematycznie chce podejść do tematu....
jednak na tą chwilę nie potrafię innaczej. Co do tych zajebistych pomysłów ..... hmmm dla mnie fajnie by było jakby laski w ogóle zarzucały by jakieś pomyśly... zdecydowanie za rzadko to mi sie zdarza .....
jak wy je prowokujecie do tego??


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#12 17-12-2007 18:05:12

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: kontynuacja maksimum

daj jej niezapomniane emocje A potem to już tylko kotwice całusy, słowa, wszystko co chcesz


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#13 09-01-2008 09:57:05

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: kontynuacja maksimum

Hmmm,

Kwestia sexu jak dla mnie jest szeroka i nieodgadniona. Czasem laski uważają to za myślenie o jednym, i dązenie do tego przez co ucinają takie temty lub po prostu dochodzą do wniosku, że ok o sexie mozmey gadać godzinami, ale najpierw mnie uwiedz, rozkochaj przelec..
Ja uważam że kolejnośc to uwiedzenie, rozkochanie, przelecenie, gadanie o sexie... innej kolejności żadko stosowałem, choć zgadzam się ze Smokiem, ze to ciekwy temat, można sie czasem pośmiać, i uwolnić emocje, które nie ukrywajmy kobiety równiez w tym temaice wyzwalaja, więc mysle ze wszyscy mają racje, zależy kto co lubi.. a sex lubią wszyscy hehe.

Opada napięcie.. hmm, może ja bardzo dobrze budujesz, ale na tyle szybko i chwilowo, ze potem to opada. Może gdzieś w schemacie poełniasz błąd. Ja zawsze robię smaka, a potem zmieniam temat, podobnie z całowaniem szaleństo po chwili odwracam się i o pogodzie gadam, czyli trzymam w ciągłej niepweności laske, troche jej mieszam a ona zawsze myśli dlaczego..>? czemu..? chce więcej tak fajnie było. Ciekawa ide która mi się podoba  Krzysiaka ,,spotkać się -> podniecić -> korzystać " heeh fajan i całkiem życiowa.

JAk dla mnie gdzieś następuje bład w towim schemacie działania, coś ucieka lub coś zatracasz, i laski są trochę rozchwiane miedzy tym co chcą, a tym co było a co jest. Takie spostrzeżenie ad hock.

Co do GG, i tej histori... laski lubią fantazjować, i szaleń na GG a potem w realu szara myszka, a wiec sydnorm krowy co dużo muczy a mało mleka daje. Wiesz one sie troche bezpieczniej i pewniej czują na GG niż w realu, wiec i ich gadanie, emocje i uczucia sa czasem inne niż w realu i nie umieją się przestawić. Bo miesza się im matrix GG z relaem, dlatego zawsze jestem zwolennikiem min GG max reala, bo na dłuższą metę to trochę bez sensu. Pozatym laski maja sinusoide, czasem jest tak a potem wszystko opada - chwila, emocje, okres, potrzeba.. itd - masa tego jest to też zawsze bierz pod uwagę. Nie można sie dać zaszufladkowac jako GG-owiec, i raczje maxymalizował bym się w realu a GG to dodatek. Okopuje się bo może, zauważyła że zadaelko zaszła, albo nie ma to pokrycia w realu o czym fantazjuej na GG. Różnie to może być, bo laski są rózne.

Czasem jestem zwolennikiem tańca, lub cukierka... torówniez wzmaga pewne sprawy, jednolitość gry jest czesto niekorzystna na dłuższą metę. Spontan, róznorodność, itd.

Co do szerości to sam ją stosuję czasem sa negatywne czasem pozytywne skutki, ale mnie to mało interesuej bo jestem soba. I nie bajeruje tanio, ze szukam księżniczki, że ją własnie znalazłem i nie lubię sexu. Krótka piłka

PZdr.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologiaogolna.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.b3.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.oi.pun.pl