Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-10-2006 22:56:22

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

Ja płakałem ze śmiechu...

Ok !
W weekend byłem w domu. Znalazlem karteczke. Ma 7 lat, już cała żółta. Napisany jest na niej tekst, który miałem wygłosić do dziewczyny w 8 klasie podstawówki (pierwszej która mi sie serio podobała). Kiedy konczyłem to czytać (bo serio nie pamietałem ze to pisałem - poznałem char. pisma) to już nie siedziałem na kanapie... leżałem na podłodze z poważnymi bólami brzucha

Oto tekst na niej uwieczniony - oryginał, nic nie zmieniałem (oprawię go - obiecuje):


SORRY !! Moge na słówko? Słuchaj... hmmm... tylko wysłuchaj mnie do końca, a później sie wypowiesz... ok?
Chcialbym cie zaprosić na randkę... hmmm... mam dwa powody, dla których to robię: jeden jest dla mnie bardzo ważny a ten drugi tylko mnie zmobilizował... Założyłem sie z bratem. Myśli ze sie nie przełamie i cie nie zaproszę. A poza tym - to jest ten ważniejszy - juz długo myślałem o naszym spotkaniu.
To jak? Zgadzasz sie? Myslalem o pizzeri - o Bonicie... oczywiscie jesli masz jakies swoje ulubione miejsce to powiedz... ja nie jestem z Warszawy i znam tylko tą pizzerię
Wiesz... zastanow sie, mam nadzieje ze sie zgodzisz... na następnej przerwie znajdę cię, podasz datę, godzinę, swój adres, to przyjde po ciebie... ok? To od następnej przerwy.
----
(dzwonek, lekcja, kolejna przerwa)
----
Cześć... Wogóle czy ja się przedstawiłem na tamtej przerwie? Karol... to jak? Kiedy? O której? Gdzie?


Piszę to i sie smieje... fajne czasy hehehe.

Longer


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#2 16-10-2006 12:20:31

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Ja płakałem ze śmiechu...

dobre nawet w cos tym jest... ale jak znajde to powiem hehe.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#3 16-10-2006 14:59:54

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Ja płakałem ze śmiechu...

heheheh,kiedy to bylo:))


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#4 16-10-2006 16:01:04

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Ja płakałem ze śmiechu...

Hmmm, 8 klasa podstawówki, jeśli się nie myle to teraz 2 gimnazjum ?
Jak pamiętam jak ja chciałem zaimponować dziewczynie, to było coś -> pomagałem jej w nauce wieczorami i jak przychodziłem do domu to poprostu skakałem z radości


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeonline.pun.pl www.airskate.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl