Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 27-11-2007 19:06:30

Ten zły

Ekipa SPT

Skąd: Dębica
Zarejestrowany: 30-10-2007
Posty: 13

Problem:( Help!

A więc tak to jest mój pierwszy post i mam prośbę do każdego kto będzie w stanie mi pomóc:

Zaczęło się pod koniec wakacji. Kumpela dała mi numer komórki pewnej dziewczyny - Anki P.(głupota z mojej strony że chciałem numer). Napisałem za jakiś czas do niej, pisałem że znalazłem jej numer na chodniku. Ona powiedziała że nie wierzy w to i żebym powiedział prawdę skąd mam jej numer, ale nadal się upierałem przy swoim i tak przeszła rozmowa na gg. Trwało to około 2 dni.

Później kontakt się urwał(to wszystko było gdzieś w sierpniu). W Październiku wycieczka szkolna na 2 dni - pojechaliśmy z jej klasą, ale jej nie było, szkoda bo nie miałbym problemu z poderwaniem jej itd. Poznałem dziewczyny z jej klasy m.in. Magdę i Ankę J. które powiedziały  tak "znamy Cię kilka godzin a rozmawiamy z Tobą jakbyśmy się znali kilka lat". Z Magdą utrzymuje kontakt do tej pory. Powiedziałem jej o tym że pisałem kiedyś do Anki P. i o tym przypale z numerem. Powiedziała że wypyta ją o mnie itp. (mogłem powiedzieć jej żeby nie pytała, ale zepsułem i tu już 2 raz).

I się zaczęła jeszcze większa górka bo ona się chyba wkurzyła, i tu do Was pytanie jak zacząć z nią gadać(chodzimy do tej samej szkoły, więc dość często się z nią widzę), zacząć normalnie jakby nigdy nic - co będzie trudne, czy przychodzi Wam jakiś pomysł na rozmowę.

Pozdrawiam
Ten Zły

Offline

 

#2 27-11-2007 20:55:20

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Problem:( Help!

ok, stary gdzie widzisz problem?

faktycznie, niepotrzebnie dales z tymi kumpelami.

mialem kiedys sytuacje ze poznalem laske na fotce z mojego miasteczka i pozniej nawet kontaktu nie utrzymywalismy, a pozniej sie okazalo ze jest z mojej szkoly.

no to kiedys ja tam przyczailem jakos na okienku i do niej gadka taniego podrywacza z niskobudzetowego filmu z usa : 'my sie nie znamy?' ona cos tam cos tam, troche pogadalem pozniej na przerwie jeszcze i dostalem cudownego olsnienia ze pisalem z nia na fotce

niby taka cienka gra, a jak przechodzil na kolejnym okienku jakis koles obok nas i sie gapil na nia, to ja na glos (wokol pelno znajomych) 'gapil sie na moja dziewczyne?', laska zadnych sprzeciwow, to lece dalej 'kochanie co zrobisz mi na obiad, bardzo lubie spaghetti, do tego deserek bla bla' nadal zadnych sprzeciwow, mielismy sie spotkac, ale ona pozniej nie odpowiadala na esy i telefony, no to ja ktoregos tam dnia wyczailem ja w szkole, ch** mnie jebalo ze byla z kolezankami i to z takimi ktore tez podrywalem, podlaze i normalnie 'czesc kochanie tesknilas za mna?' 'troche tesknilam', pozniej troche pogadalismy i rozeszlismy sie. wiec ja ci powiem, pierdol co sie dzialo, Fufu mi powiedzial dobrze 'kwestia tego zebys dal jej lepsze emocje' i tak zrob, pierdol to co bylo wczesniej, zrob to tak jakby nigdy nic, przyrznij troche glupa, posmiej sie z siebie i bedzie gites


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 28-11-2007 13:20:26

Ten zły

Ekipa SPT

Skąd: Dębica
Zarejestrowany: 30-10-2007
Posty: 13

Re: Problem:( Help!

Dzięki brzozik ;-) dobrze mówisz pierdolić wszystko:) Zrobię tak jak powiedziałeś.

Jeszcze raz dzięki

Pozdrawiam
Ten Zły

Offline

 

#4 28-11-2007 18:17:06

serfer

Początkujący

8043810
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 17-10-2007
Posty: 4

Re: Problem:( Help!

true bądz sobą.

btw. brzozik w szkole to juz chyba do wszystkich lasek podchodziles oprócz woźnych nie

Offline

 

#5 28-11-2007 20:39:56

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Problem:( Help!

woźne też już moje


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granarutopbf.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.oi.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl