Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 10-08-2007 18:31:32

piryt

Początkujący

Zarejestrowany: 10-01-2007
Posty: 8

Phon game zajebiscie, a potem...:(

Czesc.
Ostatnio mialem dwa razy następujaca podobna sytuacje:

1 dziewczyna poznana na imprezie. Dostałem od niej numer. Podejrzewałem, że była pijana. Po pewnym czasie zadzwonilem do niej i chcialem sie ustawic. Nie kojarzyła mnie i odmówiła. Zdziwilem sie, bo bawiłem sie z nia ok. 3 h. Wydawala sie zadowolona i sama dala mi numer. Ok. Nie podałem sie i zaczolem z nia esowac, potem rozmowy telefoniczne. Aż tak zawróciłem Jej w głowie, ze sama chciała się spotkac. Na spotkaniu nie udało mi sie podtrzymac tego co wytworzylem za pomoca komorki...

2 dzieczyna poznana na ulicy. Nie udało mi sie skutecznie Jej zainteresować. Poprosiłem o numer w celach treningowych. Dostałem na odczepke. Jeszcze sprawdziłem, czy prawdziwy. Mialem zamiar poprostu go skasowac, bo i tak spodziewalem sie flaka. Jednak po zastanowieniu sie postanowilem sie pobawic telefonem, wkoncu to byla HB9. Historia podobna z tym, ze ta laska o dziwo mnie kojarzyla,a gadalem z nia 6 minut. dziewczyna sie niezle nakrecila (nawet przyslala mi pocztowke), Doszlo do spotkania i sytuacja podobna jak na wczesniejszym.

Co robie nie tak? Czy to dlatego, ze za wysoko postawilem sobie poprzeczke?
Mam umiejetnosc nakrecenia laski, ale nie umiem tego utrzymac...

Offline

 

#2 10-08-2007 19:05:58

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Phon game zajebiscie, a potem...:(

nakrecenie laski przez telefon badz neta to jedno, a na zywo to cos zupelnie co innego

praktykuj.. wolnymi kroczkami bedziesz stawal sie coraz lepszy na zywo

nie istnieje magiczna pigułka w stylu ze powiem ci co robisz nie tak i od razu staniesz sie mega lovelasem ;P

pozatym nie napisales szcegolow co robisz z laska na zywo wiec nie dostaniesz feedbacku


pozdro

Offline

 

#3 10-08-2007 19:29:10

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: Phon game zajebiscie, a potem...:(

No właśnie. Napisz co ty wyprawiasz z laskami na żywo że się zniechęcają...może poprostu gdy dochodzi do spotkania stajesz się grzeczny, przewidywalny itp.

Offline

 

#4 11-08-2007 20:27:27

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Phon game zajebiscie, a potem...:(

nie wiem po co nakręcać ją przez kom albo na necie, ja bym tam trochę wyluzował, ale kiedyś jak podrywałem na necie to miałem taką sytuację, że przed spotkaniem z laską poznaną na necie pogadał z nią mój kumpel na gg i powiedział jej że jestem nieśmiały . A na spotkaniu to się zdziwiła trochę bo na początku unikała kontaktu wzrokowego jak szliśmy koło siebie, a ją pytam dlaczego boi mi się spojrzeć w oczy ?! bez kontaktu wzrokowego nie ma rozmowy !, a jeszcze potem palm reading to już w ogóle, ale to stare czasy


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#5 16-09-2007 19:05:10

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Phon game zajebiscie, a potem...:(

Jak widać, etap podkrecenia, zainteresowania czyli stowrzenia AT, masz opanowany.
Jednak przenisienie tego na life, jest trudne z wielu przyczyn, stress, nerwy, mało czasu na pomyślunek, i inne czynniki. Eska czy Gg, to czas, na przemyślenie, na kopiuj - wklej, itd., ale tylko w online, jest kontakt, uczucia, emocje itd. Moze w tym tki wprobelm, laski oczekuję kolejnego kroku, czyli było pięknie, ale zrób coś bym poczuła to tu teraz, online na żywo.
Jednak trochę enigmatycznie się wypowiadałeś, wiec naj. uszczegółow sprawę, co konkretnie się dzieje, co konkretnie robisz, itd.
Na szybki rzut, oka nie umierz poprzeć offline onlinem, czyli żywcem - czyli przejściem na poziom, kina i całego tego sztuffu, pamietaj laska SPOTYKA SIĘ BY SIĘ ZWERYFIKWOAĆ - TWÓJ OBRAZ Z EKSÓW I GG Z ONLINEM, robić też testy i jest ciekawa, czy jesteś ją w stanei zainteresowąc online.
--------------
Pzdr.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#6 16-09-2007 21:17:55

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Phon game zajebiscie, a potem...:(

autorze więc chyba masz talent do phone game np ja jestem w tym beznadziejny jak narazie więc doceń to i rozwijaj razem z normalną grą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonpbf.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl www.oi.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl