Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-10-2006 17:51:41

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Coś dla poprawienia humoru:D

Oto co znalazłem na jednym z innych, tzw. """"""fachowych"""""" forach o uwodzeniu - po prostu myślałem, że ze śmiechu zlece z krzesła i wyskoczę przez okno...

"k**** mialem dzisiaj taka sytuacje. HB9 tanczy sobie na parkiecie i ja podbijam do niej i:
JA-Siemka jestes bardzo ladna podobasz mi sie.
ONA-A ona wchodzi mi w slowo i mowi----Wiem.
JA-No i skromna powiedziane to z ironicznym usmiechem.
ONA-Wiem.
I k**** skonczylem z nia gadac i zaczolem przy niej tanczyc i na tyle z uwiedzenia jej.
Co powinienem powiedziec jak ona powiedziala wiem?? Czekam na propozycje. Zjebalem to zdeczka z nia?"

[..../nie uważam się za jakiegoś PUA (mimo kilku sukcesów mam jeszcze za mało doświadczenia), ale jak to przeczytałem to nie wiedziałem czym się w głowę uderzyć, tymbarcziej, że pisał to koleś, który ma już sporo postów, czyli coś powinien sobą reprezentować, przynajmniej teoretycznie/...] czytajcie dalej:DDD

Na co jeden z tamtejszych forumowiczów odpowiada mu w taki sposób: (ALLE ubaw)

"Poszedl maly Jasio do cyrku i tak sie zlozylo, ze musial usiasc w pierwszym rzedzie. Rozpoczal sie wystep i na arene wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
- Jak masz na imie?
- Jasiu.
- A wiec Jasiu, czy ty jestes glowa krowy?
- Nie.
- A czy ty jestes tulowiem krowy?
- Nie.
- A wiec Jasiu, ty jestes dupa wolowa!! HAHAHA!!! (zasmial sie szyderczo Klaun Szyderca).
Smutny Jasio wrocil do domu, opowiedzial wszystko tacie, na co ten mu mowi:
- Jasiu, jutro tez pojdziesz do cyrku.
- Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu bedzie sie smial.
- Nie martw sie Jasiu, tym razem pojdzie z toba Wujek Staszek Mistrz Cietej Riposty.
No i tak sie stalo. Nastepnego dnia poszli Jas i Wujek Staszek Mistrz Cietej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzedzie i czekaja na wystep Klauna Szydercy. Wychodzi wiec Klaun Szyderca na arene i zaczyna swoj znany wystep. Podchodzi do Jasia pyta:
- Jasiu, czy ty jestes glowa krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Cietej Riposty:
- spier***** !"

Z innego topicu:
spier***** i co dalej? Oto niektóre odpowiedzi :]

"spierdalasz i idziesz do nastepnej"
"napierdalasz jej chlopaka jak jest z nim"
"Trzeba ja było złapać za cycka albo za dupe. Smile Smile Smile Smile Wtedy przynajmniej miala by powód zeby tak Cie potraktowac"
"Dalej wyciagasz stojacego penisa i podchodzisz blizej do niej - zobaczysz jak ona spierdoli ... albo zrobi ci loda"


Smutne, ale prawdziwe.


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#2 13-10-2006 18:59:05

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Coś dla poprawienia humoru:D

JA-Siemka jestes bardzo ladna podobasz mi sie.
ONA-A ona wchodzi mi w slowo i mowi----Wiem.
JA-No i skromna powiedziane to z ironicznym usmiechem.
ONA-Wiem.
I k**** skonczylem z nia gadac i zaczolem przy niej tanczyc i na tyle z uwiedzenia jej.  --> normlanie juz wyskoczylem za okno i pisze zzza niego heheeh.


"napierdalasz jej chlopaka jak jest z nim"
"Trzeba ja było złapać za cycka albo za dupe. Smile Smile Smile Smile Wtedy przynajmniej miala by powód zeby tak Cie potraktowac"
"Dalej wyciagasz stojacego penisa i podchodzisz blizej do niej - zobaczysz jak ona spierdoli ... albo zrobi ci loda"

tu postanowilem wyskoczyc przez okno ale z wyzszego pietra heheh:lol: i w locie mlotkiem poprawie

Ze tak zapytam z jakiego to forum... heheh


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#3 13-10-2006 21:39:40

devil

Początkujący

Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 4

Re: Coś dla poprawienia humoru:D

Wiewiór napisał:

Ze tak zapytam z jakiego to forum... heheh

Z uwodzenie.fr.pl

Ale z tego co ja pamiętam, to pierwszy post to było, zastosuj nega.
A reszta tematu nijak się do tego ma bo robili sobie z tego jaja. Jak dobrze pamietam, ale to jest stare jak świat, nie chce mi się teraz tego sprawdzać.

Offline

 

#4 13-10-2006 23:52:43

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Re: Coś dla poprawienia humoru:D

Nie mniej jednak jak się czyta coś takiego, to raczej trudno powstrzymać się od śmiechu.

To może jakiś dowcip przed snem: (Dla dorosłych =D )

Żona otwiera drzwi, a tam
mąż stoi z owcą pod pachą i mówi:
- To jest ta świnia którą posuwam!
Na to żona:
- Ty idioto! To nie świnia tylko owca!
- Zamknij się!!! Do owcy mówiłem!!


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#5 14-10-2006 11:09:58

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Coś dla poprawienia humoru:D

No cos tak czulem ze z uwodznir.fr tylko tam za 14zl msc moge sie pojawic takie perelki heheheh.
A dowcip tez oki to ja zapodam swoj.

3 laski wracaj po nocnej balandze ale zachcialo sie im siku nie ma gdzie widza cmentarz oki ida tam ale zebrala sie burza to si eprzestarszyly i zaczely uciekac przez cmentarz miedzy nagrobkami na skroty...
A rano spotykaja sie jej faceci i...
1 mówi te moja laska mnie dradza Czemu..?? Wczoraj worcila po podartych rajstopach...
2 mowi a to nic moja w podartych rajstopach i bez majtek
3 chlopaki chlopaki moja wrocil aw podartych rajstopach bez majtek i z fioletowa szarfa NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY CHLOPCY Z GDYNI...
Pozdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#6 14-10-2006 12:08:33

Bartol

Początkujący

Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 5

Re: Coś dla poprawienia humoru:D

Wiewiór napisał:

3 laski wracaj po nocnej balandze ale zachcialo sie im siku nie ma gdzie widza cmentarz oki ida tam ale zebrala sie burza to si eprzestarszyly i zaczely uciekac przez cmentarz miedzy nagrobkami na skroty...
A rano spotykaja sie jej faceci i...
1 mówi te moja laska mnie dradza Czemu..?? Wczoraj worcila po podartych rajstopach...
2 mowi a to nic moja w podartych rajstopach i bez majtek
3 chlopaki chlopaki moja wrocil aw podartych rajstopach bez majtek i z fioletowa szarfa NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY CHLOPCY Z GDYNI...

o żesz heheheheheheheheheheeheh llllllllllllooooooooooooooolllllllllllllllllllllllll

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywaiowoce.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.airskate.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl