Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-07-2007 01:04:22

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Taniec - super sprawa - nauka

Czesc
Ostatnio kumepel podal mi link do bloga jednego z  podrywaczy:

http://www.banditpua.com/bandits-guide- … loor-game/

jest tam dodany fajny filmik uczacy paru krokow tanecznych

Czy macie jakies inne takie ktore nie sa jakies strasznie trudne w nauczeniu sie i ktore beda robic wrazenie na dyskotece? Poniewaz ostatnio doszedlem do wniosku ze taniec, ale dobry, zmyslowy i seksowny to potezny budowniczy attractra dlatego tez zaczynam sie uczyc tanca dyskotekowego.

A sciagnalem sobie jakies 1GB tanca towarzyskiego to kurcze... lekka lipa - tzn mlze i fajne ale jak ktos idzie na wesle i jak sie uczy w parze.


A mi chodzi o taniec solo, zeby zrobic mocneeee wrazenie w klubie. Bo wiadomo - ponad 80% to wywija tylko rekoma i cos tam rusza nogami.
Dlatego opanowanie takich krokow i podobnych jak w tym linku ktore podalem to swietna sprawa - dla zabawy, podniesienia pewnosci i siebie no iii attracta.

Offline

 

#2 24-07-2007 12:11:14

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Taniec - super sprawa - nauka

a ja właśnie potrzebuje tańca w parze. skąd to ściągnąłeś triver?

Offline

 

#3 24-07-2007 12:27:38

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Taniec - super sprawa - nauka

wszytsko jest na bitseduce.com szuakajcie a znajdziecie

Offline

 

#4 29-07-2007 10:58:04

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: Taniec - super sprawa - nauka

Mistmare - to ma troch ponad 1GB - sciagalem z rapida z konta premium ktroe mi kumpel pozyczyl - jak chcesz to moge Ci podac linki wszystkie do rapida ( kolo 12 ) lub gdzis zuploadowac tn 1GB tylko powiedz gdzie.

A i dzieki za te linki

Ostatnio edytowany przez tiver40 (29-07-2007 11:00:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.help-forum.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.glogera.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.whitepower88.pun.pl