Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-05-2007 12:33:02

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

[LR] Fuck Friends For Live

Hello ;]

Ok...pominę wszelkie niepotrzebne szczegóły, bo po co wam ;]
Niedawno odwiedził mnie mój kumpel z warszawy, postanowiłem więc pokazać mu miasto;

Zwiedziliśmy kilka klubów, lądując około 23 w małym przytulnym klubiku z gorącą muzyką;

Podchodzimy do baru;
Przy rogu baru siedzą 2 HB; Mieliśmy ochotę trochę się napić więc je otworzyłem...okazało się ze studiujemy w tym samym miejscu;
Pobawiliśmy się chwile;
Zauważyłem jednak że do dziewczyn dostawia się 2 gości kolo 35 lat, w czarnych skórach i ze złotymi zegarkami. Cały wieczór stawiali im drinki, które my później piliśmy ;]
Mniejsza o to; Zabawa trwała na całego, z jedną z HB miałem szybki KC wszystko szło w kierunku łóżka..
Pytałem nawet czy ma dziś wolne mieszkanie....Odpowiedziała że tak ;]
JEDNAK sytuacja zmieniła się diametralnie gdy zobaczyłem cudowną brunetkę, która świetnie ruszała się na parkiecie;

Pogadałem z kumplem żeby zają się dziewczynami bo....ja potrzebuje tamtej brunetki;
Więc gdy Coco zajmował dwie HB .... ruszyłem do tej cudownej brunetki;
Naokoło niej stało z 7 gości.... a wcześniej widziałem ze z 2 spławiła... do tego na 90% widziała że całuje się z HB; Nic tam.... DIRECT;

Ominąłem gości (byli za duzi żeby ich przepchnąć), spojrzałem w jej cudowne duże oczka, położyłem rękę na ramieniu nachyliłem się i powiedziałem:
WH: Jesteś piękna, przybyłem aby Cię poznać;
I nie czekając na reakcje zacząłem z nią chwile tańczyć....nie dotykając jej za bardzo;
Za chwile dostałem odpowiedz :
HB: Wymyśliłbyś coś orginalniejszego ;
Spojrzałem na nią wymownie, powiedziałem OK i wróciłem do baru dokończyć od dziewczyn drinka i pogadać z kumplem;
Gdy skończyłem drinka;
Podszedłem ponownie do cudownej brunetki, która tym razem tańczyła do mnie tyłem;
(znowu musiałem ominąć jakiś podrygujących przy niej pajaców ) Złapałem ją od tyłu za ramie i odwróciłem płynnie w swoją strone;
WH: Nic na to nie poradze..... Kocham Cię ;] (uśmiech )
To rozbiło ją całkowicie, a ja zauważyłem że panom wokoło nie podoba się to że za dobrze mi idzie (jeden nawet oblał mnie piwem, żebym się spalił..... nie zapomniałem mu się odwięczyć chwile później ;] )....więc wziąłem numer telefonu ;]
Pożegnałem się z Hb i poszliśmy z kumplem spać bo byliśmy strasznie zmęczeni;


Kilka dni później spotkanie na kawkę;
Szybki rapport; Od błahych tematów, kto gdzie chodzi na imprezy po głębsze czyli marzenia, książki, świat ;
Potem spacer i ona odwozi mnie do domu; KC (2,5 godz rozmowy )

Następne spotkanie to romantyczna kolacja ze świecami, winem i różą u mnie w domu; FC (nie będę pisał wam szczegółów ;] )

A jak ją zaprosiłem do siebie ??
"Zapraszam Cię do siebie, pooglądasz moją kolekcję znaczków ;], a ja zrobię kolacje "

Wnioski :
- Mimo tego że dziewczyna widziała że całujecie się z inna, możecie ją wyrwać;
- Mimo tego że dziewczyna, którą chcecie poznać spławiła przed wami kilku gości, możecie ją wyrwać;
- Mimo tego że stoi naokoło niej masa palantów, możecie ją wyrwać;
- Mimo tego że dziewczyna jest (zapomniałem dodać że ona jest ode mnie starsza okolo 4-6 lat ) starsza, możecie ją wyrwać;
- Nie potrzebujecie żadnych rutyn żeby poderwać dziewczynę;
- To że wygląda że ona ma chłopaka nic nie znaczy;
- To że ma (a miała strasznego ) bitch shielda , znaczy tylko tyle że jest znudzona nudnymi facetami;


Pzdr.


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#2 15-05-2007 13:41:33

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: [LR] Fuck Friends For Live

To, że target widział Was całujących inne laski nie oznacza, że jesteście już spaleniu u niej. Wręcz przeciwnie! To pokazuje że macie powodzenie i jesteście atrakcyjni dla niej, Wasze DHV wzrasta, a nie maleje. Raport WhiteHorse jest tego niewątpliwym przykładem. Dobra robota

Pozdro

Offline

 

#3 15-05-2007 16:27:13

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: [LR] Fuck Friends For Live

hmm myslalem ze to juz od dawna wiadomo ze lizanie sie z laska na oczach innych daje Ci duzego DHV... ale jesli ktos nie wiedzial to tu macie przyklad. Fajna akcja ;]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sticklife10.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.glogera.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.help-forum.pun.pl