Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 19-04-2007 17:27:55

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Historia o przeznaczeniu

Właściwie zmiany, ja nie widze różnicy, kiedy przywołuje stan to jednocześnie zmieniam swój wcześniejszy, nie korzystam z lingwistyki, ale wizualizacji.

Offline

 

#17 01-05-2007 23:07:42

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Historia o przeznaczeniu

Dzisiaj podsłyszałem taki tekst między pewnym serialowym małżeństwem.

Mąż siedział za biurkiem do późna, a żona zeszła do niego na dół :
-Słyszałeś opowieść o meksykańskim rybaku?
-Nie, nie słyszałem.
-Pewien meksykański rybak kończył swoją pracę, zwijał sieci, bo zapadał zmrok, gdy nagle pojawił sie amerykański turysta i zapytał go:
-- 'Co robisz?!'
--Zwijam sieci, czas iść do domu....
--Zwariowałeś?! I co będziesz tam robił?!
--Przytulę żonę, pobawię się z dziećmi....
--Gdybyś pracował przez całą noc, zarobił byś więcej pieniędzy, kupił byś drugi statek, a potem całą flotę, zbił majątek i wtedy wrócił byś do domu....
-I co zrobił rybak?
-Nie tracił czasu na głupoty.......


Wykorzystać możecie, żeby pokazać jakie wartości przeważają w Waszym życiu. Pomyślałem, że można to przerobić na rozmowę ojca rodziny, z żądnym kariery synem...


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#18 02-05-2007 01:43:43

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: Historia o przeznaczeniu

Ja ta historie slyszalem w troche innym wydaniu:

Byl sobie rybak ktory 4h dziennie lowil ryby i to wystarczalo mu aby utrzymac siebie, zone i dzieci, mieszkajacych w malej chatce na plazy.
Pewnego dnia spotkal amerykanina, ktory zapytal go dlaczego nie pracuje troche dluzej kazdego dnia, zeby uzbierac na kuter rybacki. Rybak zapytal; "Po co mi kuter?" Na ca amerykanin "Jak to, bedziesz mial kuter, bedziesz lowil 4 razy wiecej ryb niz teraz"
Rybak: "No i ?"
Jankes: "I juz niedlugo bedziesz mial wiecej kutrow, potem wykupisz co po mniejszych konkurentow i bedziesz glownym dostawca ryb dla regionu, potem wykupisz kolejnych konkorentow i bedziesz najwiekszym dostawca ryb w panstwie (czy gdzie tam)
Rybak: "I do czego mnie to zaprowadzi ?"
Jankes: "Kupisz sobie domek gdzies na plazy i bedziesz lowil ryby"

Pozdrawiam

Offline

 

#19 02-05-2007 12:51:50

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Historia o przeznaczeniu

Przyjemne te opowieści


No risk, no fun

Offline

 

#20 02-05-2007 16:47:40

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Historia o przeznaczeniu

To drugie to raczej dla śmiechu ;]


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#21 11-05-2007 16:28:04

fat_bart

Advanced

Zarejestrowany: 27-01-2007
Posty: 29

Offline

 

#22 13-05-2007 17:47:00

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: Historia o przeznaczeniu

for me zajebiste;p jak cos wywoluje u mnie łzy gdy jakies guwno czytam ;D to boje sie tego opowiadac lasce ehehehe ale spróbuje;p

Offline

 

#23 12-06-2007 11:45:04

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Historia o przeznaczeniu

no coś w tej opowieści jest o rybaku hehe tylko złotej rybki nie ma. Co do hisytori o przeznaczeniu są super kiedy laske odpowiednio się nakręci, pattami itd. gdy poczuję że jesteś inny niż szsycy, wyjątkowy, wtedy zazwyczaj wymysłąm historie naszego przeznaczenie, że miało być tak a jest tak, jakie to ogromne zżadzenie losu.. laski lubią takie historie i zaręczam długo będą o tym myślały..
Pozdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bombelek.pun.pl www.transport.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.wilcza.pun.pl