Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-04-2007 14:12:29

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

www.pualifestyle.fora.pl

Sqrt9 założył nowe forum. Myślę że można by się  z nimi połączyć. Jeszcze wcześniej, jakiś rok temu BoskiGonzo z Zenithem założyli www.tu06.fora.pl  Popatrzcie jak nasza społeczność rozbiła się po odrębnych forach. Po co to wszystko. Zróbmy JEDNO forum, na którym będą wszyscy z forum TU. Niech będzie grupa WRITE tak jak na uwodzenie.fr.pl, że tylko wybrane osoby będą mogły mieć prawo pisania, a reszta będzie mogła tylko czytać albo w ogóle nie będzie mogła ani pisać ani czytać.

Offline

 

#2 11-04-2007 14:16:36

Hamprey

Moderator

pisz moze dostaniesz :)
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 51

Re: www.pualifestyle.fora.pl

www.tu06.fora.pl  <--- to forum już nie istnieje , tzn jest ale jakiś czas temu była fuzja i wszyscy przenieśliśmy sie na inne, teraz na MP nikt nic nie pisze bo materiały zostały przeniesione.

Pozdro


http://www.xlo.pl/~czyz.a/userbar.gif

Offline

 

#3 11-04-2007 14:59:11

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: www.pualifestyle.fora.pl

Hamprey napisał:

wszyscy przenieśliśmy sie na inne

Na które inne?

Offline

 

#4 11-04-2007 15:20:49

Hamprey

Moderator

pisz moze dostaniesz :)
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 51

Re: www.pualifestyle.fora.pl

nie mogę podać adresu, a nawet gdybym to zrobił nic by to nie dało gdyż dostęp do niego jest i tak zamknięty.


http://www.xlo.pl/~czyz.a/userbar.gif

Offline

 

#5 11-04-2007 16:53:19

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: www.pualifestyle.fora.pl

kolejne forum ? ... zostaje tutaj


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#6 11-04-2007 17:55:32

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: www.pualifestyle.fora.pl

Ja od tego forum zaczynałem, jestem i będę . Patrzeć jak to forum się rozwija.... bezcenne


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#7 11-04-2007 18:26:28

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: www.pualifestyle.fora.pl

Mi to leży czy fora się rozwijają, czy powstają nowe - ważne żebym ja się rozwijał
A że lubię Was po prostu chłopaki, nie potrzeba mi poznawać innej wiary i dlaczego miałbym zmieniać forum, które teraz i tak dobrze prosperuje.

Tutaj są sami swoi - I TO MI SIĘ PODOBA

Pozdro

Offline

 

#8 11-04-2007 19:02:26

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: www.pualifestyle.fora.pl

Zmienic forum... nie dizekuje nie teraz jesli chca sie zjednoczyc to niech sami do nas przyjda Polubilem ten klimat na tym forum i nie zamierzam stad uciekac Po drugie nie interesuje mnie wnikanie do dalszych "bardziej zaawansowanych" ludzi z PUA. Gram dla siebie nie dla innych.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#9 11-04-2007 19:33:18

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: www.pualifestyle.fora.pl

Powiem tak ... tworzyc kolejne forum, aby jednoczyc reszte ... niby kazdy tak mowi i mamy tyle syfu w necie ze masakra... nie po to lacze forum PUA GLIWICE (warsztatow) z SeductionPoland zeby ktos mi powiedzial, ze czas na zjednoczenie-wiec zakladajmy kolejne. SeductionPoland mnie przyjelo, ja przyjelem to forum... jak ktos chce sie jednoczyc to niech jednoczy sie pod sprawdzona marka


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#10 11-04-2007 20:12:05

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: www.pualifestyle.fora.pl

troche glupio mi o tym pisac ... zalogowalem sie na forum sqrta9 i powiem wam .... liczYlem na cos lepszego ...
Jak sam napisalem w mailu do sqrta liczylem ze wszystkie glupie, bezsensowne pytania zostaly zadany juz na TU
ale mylilem sie, moze jeszcze sie nie przekonalem do tamtego forum a moze ono faktycznie jest tak hujowe jak mi sie zdaje bez obrazy ...
.. to kontynuacja forum TU a to wielka porazka. Amen

Osobiscie wole to forum, i tych ludzi


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#11 12-04-2007 00:51:41

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: www.pualifestyle.fora.pl

Tajne fora powstają w skutek wzrostu wiedzy każdego z nas, mamy odpowiednią wiedzę którą chcemy się dzielić z najlepszymi . Ja osobiście nie lubię się wymieniać wiedzy z początkującymi po prostu śmieszy mnie to wiedząc że może i kiedyś taki byłem, Tajne fora pomagajać w z integrowaniu się danej grupy i zapoznaniu .... Dosyć przydatne

Offline

 

#12 12-04-2007 14:20:34

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: www.pualifestyle.fora.pl

A ja lubie dzielic sie wiedza i pomagac poczatkujacym - poniewaz wole zeby zdobyli normalna i porzadna wiedze niz rozpierniczali wszystko i wszystkich do okola przez tworzenie sie klonow


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#13 18-04-2007 18:02:20

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: www.pualifestyle.fora.pl

tworzenei kolejnych forów to tworzzenei polis miasta w mieście, ale z drugiej strony można takie działania zrozumieć. Mi osobiście Sp się podoba i nie pisze juz nic na Tu od 4msc choć mama senstyment do tego fora... ale świat idzie do przodu a my znim dlatego będ ai nowe fora powstawać...


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#14 20-04-2007 15:45:11

sokół

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 30

Re: www.pualifestyle.fora.pl

O tym forum dowiedziałem się z TU i od tamtej pory jestem tu regularnie. Z czasem częściej zaglądałem tutaj niż tam aż do momentu że olałem TU, za dużo tam spamu jest.
Jeszcze nie jestem ekspertem i do porad się nie zabieram, wkońcu wy jesteście w tym lepsi. Niemniej czytam wszystko i wchłaniam wiedzę tego forum.  W tym momencie chciałem wam chłopaki podziękować, za wasze rady, materiały i zaangażowanie, no i za to że przy selekcji mnie nie wyrzuciliście Lubie klimat tego forum i ludzi go tworzących. Pozdrawiam Was chłopaki ( i dziwczyny )

!! SEDUCTION POLAND !!!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrz teorii ?? nie.... uczeń praktyki

Mystery - dla niektórych tajemnica, dla mnie to styl życia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.wilcza.pun.pl