Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-10-2006 20:27:00

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Czucieee

Witam boys...

mam do was pytanie...czy wy podczas plazowania....wyczuwacie  taka subtelna zmiane glosuu laski ktora plazujecie wmomencie gdzie przełaczył sie jej ten "trigger" i powoli zaczynaja jej sie palić oczka... w twoim kierunku...jest taka wspaniala subtelna zmiana na poziomie werbalnym...komunikujaca ze "jest juz twoja" ...? czy tylko ja to mam...bo wiem ze nie wszyscy to tak maja...przynajmiej z tego co sie pytalem...jest to takie coś, ze po 2-3 minutach mozesz stwierdzic czy ta laska na ciebie leci....po 10 minutach z jej Bl odczytuujeszz..jej stan emocjonalny...jej odczucia frustracje...?! kurcze sam nie wiem jak to opisać ale tak jakoś mam...i poprostu wiem..gdy to widze..wiem ze jestem totalnie alpha  totalnie wygrany...kurcze nie wiem do konca jak zakotwiczyc w sobie ten stan...to jest coś w rodzaju aury pua...co czasem doswiadczam gdy mam high level energy ekhm..?!

Offline

 

#2 05-10-2006 00:26:43

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Czucieee

to sie czuje kolego,zauwazasz zmiany w bl i zwlaszcza w tonie glosu...pozdro


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#3 05-10-2006 10:12:27

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: Czucieee

hmm no wlasnie. Kwestia tego jak szybko kto potrafi takie cos wyczuć...hmmm 2,3, kumpli co zapytalem badz bylem w towarzystwie...jak laska HB8 na nich leciała nie reagowali zbytnio, bardziej nazwałbym to ze udawali onieśmielonych...wiec przypuszczam ze nie byli swiadomi... hmm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ftims09.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.pokeonline.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl www.airskate.pun.pl