Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 10-03-2007 22:37:57

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Galeria krakowska

panowie

chcielem tlyko powiedziec, ze bylem dzis w krk i zobaczylem galerie od srodka... normalnie mnie too zaskoczylo

tyle okazji do podrywu jeszcze nei widzialem, wszedzie sety gdzie sie obrocic tam mozna podchodzic z gadka

i tak mysle ze moznaby zrobic kiedys male spotkanie w krk w galerii i podrywac wieksza grupa

stracilibysmy caly dzien no ale co z tego

czekam na wasze opinie szczegonie tych ktorzy juz tam byli na sarge


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#2 11-03-2007 09:12:44

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Galeria krakowska

nie ten dzial ;p

trzeba bylo mowic ze byles w krk to bysmy poplazowali ;p

mamy 3 galerie ta jest najwieksza w nocy na ryneczku pelno klubow, pubow...no krakow to po prostu raj

jeżeli chodzi o spotkania to ostatnie byly we wrześniu...teraz szczerze to mi sie nie chce takich organizowac, wogole dawno nie bylem na sargeu bo jak narazie lasek mam pod dostatkiem i nie potrzeba nowych no ale jak ktos to zorganizuje poda date miejsce to na godzinke,dwie moge wpasc

Offline

 

#3 11-03-2007 09:38:49

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Galeria krakowska

hehe no wlasnie nei wiedzialem jaki dział bedzie odpowiedni



mowisz 3 galerie? to musze jeszcze te 2 pozostale zwiedzic tam tez tyle ludzi jest? bo jesli tak to naprawde mozna tam jakis meeting zrobic i niezle posargowac

Ostatnio edytowany przez desiderata (12-03-2007 11:08:33)


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#4 11-03-2007 10:54:42

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Galeria krakowska

galeria kazimierz i galeria centrum to w okolicach rynku a poza rynkiem to plaza i m1 ale i tak najwiekszy tlok na plycie rynku

Offline

 

#5 01-04-2007 14:04:06

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Galeria krakowska

Galera Krakowska jest extra miejscem... ja lubei wypatrywac ofiary np. koło fonntanny hehe albo okolice Mc/sushi.
Płyta rynku to juz inna history, powoli pojawija się ogródki więc....
Pamietajcie też o plantach i wałach......coraz wiecej tego bedzie z dnia an dzien


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kszoryultras.pun.pl www.itibia.pun.pl www.patapon3.pun.pl www.dods.pun.pl www.topoff.pun.pl